>

Skocz do zawartości


The Laurent


  • Nie możesz odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ikko

  • Gamemaster

Napisano 03/06/2019 - 00:20

gif.gif

 

The Laurent - klub nocny należący do znanego menadżera gwiazd pracującego dla agencji Dreamakers, czyli Ambrose Laurenta. Miejsce jest otwarte jako centrum imprez dla wszystkich, znajdując się na dzielnicy Watts niedaleko Grove Street. Lokum przez wiele miesięcy funkcjonowało pod innymi nazwami, które jednak odeszły w zapomnienie po przejęciu go przez aktualnego właściciela. W barze można delektować się drinkami, poczynając od tych tradycyjnych kończąc na najbardziej kolorowych i udziwnionych napojów, które można popijać z kokosa czy pustego ananasa. W klubie można usłyszeć największe hity z całego kraju które są remiksowane za pomocą potężnego nagłośnienia i ciężko pracujących DJów, którzy utrzymują ludzi na nogach do białego rana. Pomimo charakteru tego miejsca, często zdarzają się w nim niecodzienne wydarzenia takie jak koncerty gwiazd lub początkujących artystów, którzy chcą przetestować swoje umiejętności pod okiem jednego z najważniejszych menadżerów w stanie San Andreas. Pomimo, że lokal skierowany jest do użytku przez przeciętnych mieszkańców Miasta Świętych, to znajduje się w nim także sekcja dla największych gwiazd, zarówno lokalnych jak i tych znanych na większą skalę. Stałymi bywalcami klubu są między innymi gwiazda popu La Sirene czy raper Lil Gucci, jednak okazjonalnie widuje się w nim także aktorkę Candy Suxxx oraz zespół muzyczny Love Fist kiedy ich drogi sprowadzają się do odwiedzenia Los Santos. Wszystko to możliwe jest dzięki ścisłym powiązaniom właściciela klubu z największą wytwórnią muzyczną w stanie, czyli Whole Tone Music Entertainment.

 

 

The Laurent przyjmuje swoich ważniejszych gości w ekskluzywnej odsłonie. Mówi się, że największe gwiazdy są wpuszczane bez jakichkolwiek kosztów, również jeśli chodzi o ich zamówienia. Jeśli jednak ktoś spoza listy uważnie wyznaczonej przez właściciela lokalu zechce skorzystać z owej loży, to będzie musiał uiścić dosyć sporą zapłatę w postaci $25.000. W tym wypadku jednak nadal nie zostanie dopuszczony do sławnych osobistości, które będą otoczone przez klubową ochronę.

 

Lokalizacja 

kutas.gif

 

 

OOC:

Klub ma być ostoją dla całego serwera, planujemy tworzyć imprezy oparte tylko o muzykę klubową która jest powiązana z największymi hitami. Od czasu do czasu będą pojawiać się koncerty i tym podobne eventy. #2 Ctronic

  • Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

  • Moderator serwera

Napisano 03/06/2019 - 06:09

Gratulujemy, Twoja aplikacja pomyślnie przeszła weryfikację. Zgłoś się po grupę do dowolnego moderatora na serwerze!

#3 ikko

  • Gamemaster

Napisano 12/06/2019 - 22:07

unknown.png

 

unknown.png

 

unknown.png

 

unknown.png

 

unknown.png#4 hiphopaintstop

  • Użytkownik

Napisano 13/06/2019 - 14:13

ale biba#5 ikko

  • Gamemaster

Napisano 19 godzin temu

Kolejna impreza soon.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych