>

Skocz do zawartości

Zapraszamy do dyskusji w sprawie obiektów, aby grało się lepiej.

* * * * - 10 głosy

Pistacjowa Żaba

• Nie możesz odpowiedzieć
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 vinsu

• MFFM

• Twórca

Napisano 23/05/2019 - 15:05

dobra, żarty się skończyły, degus, łap za szpadel

#22 angelsx

• Użytkownik

Napisano 23/05/2019 - 17:10

Wszystko spoko, tylko klub który był już ctronica a nie organizował imprez, teraz będzie? Bo jakoś mi się nie wydaje

#23 Ctronic

• Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

• Zasłużony

Napisano 23/05/2019 - 18:30

To źle Ci sie wydaje, klub jest od 2017 roku i do tej pory zrobil jakies 26 imprez tematycznych, teraz beda ale częściej.

Nie licze nawet 3 lata balonow.

#24 angelsx

• Użytkownik

Napisano 23/05/2019 - 22:52

To źle Ci sie wydaje, klub jest od 2017 roku i do tej pory zrobil jakies 26 imprez tematycznych, teraz beda ale częściej.

No dobra wszystko spoko tylko zeszłe 3 miesiące ile zrobiłeś imprez, skoro ma być to jedyny klub to musi być dużo imprez bo bez ciebie i klubu znowu będzie cisza

#25 same

• ¡juana's adicción!

• Gamemaster

Napisano 23/05/2019 - 22:56

No dobra wszystko spoko tylko zeszłe 3 miesiące ile zrobiłeś imprez, skoro ma być to jedyny klub to musi być dużo imprez bo bez ciebie i klubu znowu będzie cisza

źle interpretujesz to co czytasz.

"stałe" biznesy wspomniane w newsie nie blokują możliwości prowadzenia innych klubów i warsztatów.

#26 angelsx

• Użytkownik

Napisano 23/05/2019 - 23:09

źle interpretujesz to co czytasz.
"stałe" biznesy wspomniane w newsie nie blokują możliwości prowadzenia innych klubów i warsztatów.

Aha, czyli tak, ja jako szary gracz, lider epsilon nie mogę liczyć na pomoc przy evencie, jakieś odegranie gwiazdy etc a exotic od razu dostanie, czy jak, bo nadal nie rozumiem sensu istnienia stałych biznesów.

#27 Sim00n

• Admin Emeritus 2012 - 2019

• Zasłużony
  • Discord:@Szymon#2137

Napisano 23/05/2019 - 23:14

Aha, czyli tak, ja jako szary gracz, lider epsilon nie mogę liczyć na pomoc przy evencie, jakieś odegranie gwiazdy etc a exotic od razu dostanie, czy jak, bo nadal nie rozumiem sensu istnienia stałych biznesów.

Nie, normalne biznesy dalej będą otrzymywały pomoc tak jak dotychczas. "Stałe" biznesy będą po prostu (jak nazwa wskazuje) stale na serwerze na wypadek braku ruchu w normalnych biznesach.

Tak więc jak Ty będziesz na wakacjach i będzie susza imprezowa, to zamiast adminów wchodzących Ci do epsilonu robić swoje porządki, admini zrobią to w exotic.

#28 michson88

• Użytkownik Premium

Napisano 24/05/2019 - 13:35

Czyli dwukrotnie mniej niż powinien.

Bary i restauracje podlegają dalej pod system pięciu godzin tygodniowo, natomiast kluby dalej mają konieczność zorganizowania jednej imprezy na dwa tygodnie. Co do reszty aktywności, wszystko pozostaje bez zmian.

#29 Kenni

• Zasłużony
  • Discord:Kenni#3649

Napisano 24/05/2019 - 14:33

Jak wystartujesz z biznesem i będziesz go utrzymywać w topce tak długo jak to było z Exotic Club to nikt nie będzie na tyle szalony, żeby Ci go usunąć bo nagle masz mniej czasu na grę i jesteś w stanie zorganizować konkretniejszą imprezę już tylko raz na miesiąc.

#30 Ctronic

• Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

• Zasłużony

Napisano 24/05/2019 - 16:17

Czyli dwukrotnie mniej niż powinien.

czekamy na Ciebe i Twój projekt michson, niestety już jest potrzebna grupa do giełdy. 

#31 KupujNaRaty

• interiormaker

• Użytkownik
  • Discord:KupujNaRaty#5741

Napisano 24/05/2019 - 16:21

Serwerowy klub jak najbardziej na plus, ale może źle zrozumiałem. Czyli jeśli mamy limit trzech biznesów ochroniarskich na serwer, to tylko jeden będzie miał skryptowe moce do montażu kamer etc? W końcu nikt nie będzie szedł do biznesu bez skryptu tylko po płatne /me montuje kamery, tudzież pójdzie do tej skryptowo przeważającej firmy. Także jakby nie patrzeć, pozostałym dwóm slotom zostaje tylko możliwość dorobienia sobie na ochronie eventów.

#32 degus

• 180cm 85kg 200iq 16cm

• Użytkownik

Napisano 24/05/2019 - 16:58

Serwerowy klub jak najbardziej na plus, ale może źle zrozumiałem. Czyli jeśli mamy limit trzech biznesów ochroniarskich na serwer, to tylko jeden będzie miał skryptowe moce do montażu kamer etc? W końcu nikt nie będzie szedł do biznesu bez skryptu tylko po płatne /me montuje kamery, tudzież pójdzie do tej skryptowo przeważającej firmy. Także jakby nie patrzeć, pozostałym dwóm slotom zostaje tylko możliwość dorobienia sobie na ochronie eventów.

nie, wszystkie firmy ochroniarskie beda mialy dostep do montazu nowych skryptowych gadzetow

Różnica między tymi dwiema flagowymi biznesami a resztą jest taka, że będą one posiadać pełne wsparcie administracji przy organizacji wydarzeń jak i rozwoju frakcji. Dodatkowo przyszłe, potencjalne skrypty dla biznesów będą rozpisywane pod kątem właśnie tych dużych przedsiębiorstw. Część tych zmian skryptowych już weszła w życie i jest opisana w tym ogłoszeniu. Do tych rzeczy dochodzi także duże wsparcie finansowe i gotowy start w postaci budynków, pojazdów, przedmiotów i tym podobnych rzeczy. Kluczową zmianą jest jednak to, że te biznesy nie będą wyparowywały gdy tylko ich właściciel się znudzi. Pieczę nad projektami będzie sprawował opiekun strefy cywilnej i gdy uzna to za konieczne - będzie zmieniał właściciela danego biznesu tak, by frakcja cały czas była aktywna.

#33 KupujNaRaty

• interiormaker

• Użytkownik
  • Discord:KupujNaRaty#5741

Napisano 24/05/2019 - 17:33

nie, wszystkie firmy ochroniarskie beda mialy dostep do montazu nowych skryptowych gadzetow

Dostanie zamawianie firma (1) wybrana przez kryminaliste degusia.

#34 AnanasekTV

• ☾ nie ma mnie pisz pw!!! ☾nie ma mnie pisz pw

• Użytkownik
  • Discord:AnanasekTV#8689
  • Miejscowość:Daleko ;p

Napisano 24/05/2019 - 17:41

super :)

#35 Sproket

• Główny administrator
  • Discord:Sproket#3177

Napisano 24/05/2019 - 19:16

a to spox sory nie jestem w temacie bo wale wudzitsu od 3 dni i nie trzezweieje

#36 mlodszy_blaki

• jade na milano poflirtowac z mloda panna

• Użytkownik Premium
  • Discord:mlodszy_blaki#6655
  • Miejscowość:05-200

Napisano 24/05/2019 - 19:32

@sproket byś wprowadził te animacje nowe co ci swp wysłał bo bym chciał se biznesowego śledzia przybić na /yo

#37 Roman

• Użytkownik

Napisano 24/05/2019 - 19:51

Kiedy chciałeś pograć maklera ~pół roku temu, miałeś pomysł na grupe i wszystko.. i usłyszałeś "Nie kurwa, nie da się, nie dostaniesz grupy, nie ma szans - zapomnij". Pół roku poźniej zaglądasz i nie dość, że pojawia sie rozwiązanie skryptowe to projekt dokładnie takie same założenia...

#38 same

• ¡juana's adicción!

• Gamemaster

Napisano 24/05/2019 - 21:47

>sugerowanie ze lecik wkradl ci sie do mozgu i wykradl pomysl

#39 Sully

• magiczna zlewka

• Użytkownik

Napisano 24/05/2019 - 23:04

imho jak już wracacie do systemu pożarów i w tej samej aktualizacji zawieracie jakieś montowalne alarmy i kamery, to czemu nie dorzucić czujników dymu i zraszaczy, które mogłoby montować fd? B)

#40 Sim00n

• Admin Emeritus 2012 - 2019

• Zasłużony
  • Discord:@Szymon#2137

Napisano 25/05/2019 - 01:01

[...] to czemu nie dorzucić [...]

Jak Grzechu znajdzie czas pomiędzy maturami i wudzitsu to dodamy :thumbsup:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych