>

Skocz do zawartości

Zapraszamy do dyskusji w sprawie obiektów, aby grało się lepiej.


CARNAS


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Norman

 • Gamemaster
 • Discord:Norman#3480

Napisano 22/05/2019 - 14:22

*
Popularny

3.png
 

CARNAS - największa organizajca wyścigowa w Stanach Zjednoczonych. Pierwszym najpopularniejszym sportem w USA jest National Football League zaraz za nim znajdują się właśnie wyścigi CARNAS. Organizacja swoją działalność rozpoczęła w południowej części stanów zjednoczonych, aktualnie CARNAS posiada biura w: mieście Daytona Beach na Florydzie (Kwatera główna) Cztery biura w Karolinie Północnej w miastach Charlotte, Mooresville, Concord i Conover, dwa biura w San Andreas w miastach Los Santos, San Fierro oraz Nowym Jorku, Arkansas. Międzynarodowe biura znajdują się w mieście Meksyk i Toronto.

 

Właścicielem większości udziałów CARNAS w stanie San Andreas został Joshua Zarate który wraz ze swoimi wspólnikami; Norwichem Newportem oraz Mitchem Gallawayem postanowił tchnąć nowe życie w opuszczony i zaniedbany przez poprzedniego właściciela tor. Coraz głośniej zaczęło się robić na temat udziałów Kakagawy w nadchodzącym pucharze, podobno trójka zarządzająca ligą w Los Santos podpisała kontrakt partnerski z przedstawicielami owej firmy.

 

 

Spoiler#2 ADVGierki

 • aktywni medycy ratownicy

 • Support
 • Discord:Wiktor#6815

Napisano 19/07/2019 - 03:17

3.png

Cześć!

Dużo się działo w ciągu ostatnich kilku/kilkunastu tygodni co spowodowało dość spore opóźnienie rozpoczęcia ligi Carnas na serwisie za co bardzo przepraszamy. Kilka rzeczy obsunęło się przez nasze błędy, zaś kilka przez rzeczy od nas niezależne. Rozwiewając wszystkie niepewności razem z Normanem, Filipem i Miłoszem jesteśmy w stanie poinformować Was o dokładnym terminie rozpoczęcia ligi. Pierwszy wyścig odbędzie sie w tą niedziele (21/07/2019) o godzinie 20:00. Więcej informacji odnośnie rozkładu stadionu, dodatkowych atrakcji odbywających równolegle z wyścigami dostaniecie w okolicach późniejszego południa. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość.#3 ADVGierki

 • aktywni medycy ratownicy

 • Support
 • Discord:Wiktor#6815

Napisano 21/07/2019 - 20:58

3.png

 

Cześć!

Jesteśmy już po pierwszym wyścigu, przed nami zostały jeszcze dwa. Nie było żadnych większych problemów, nie licząc kilku bugów o których nie mieliśmy pojęcia. Podsumowując opinie i prośby uczestników wyścigu razem z Normanem i Filipem doszliśmy do wniosku że dzisiejszy wyścig nie będzie zaliczany do oficjalnej drabinki wygranych. Drużyny które zajęły dzisiaj miejsca na podium zostaną wynagrodzone nagrodami z innej, zapasowej puli nagród przeznaczonej specjalnie na takie wypadki.

 

Podsumowując - cały wyścig na plus i jako bardzo pozytywne wydarzenie, zawsze znajdą się osoby poszkodowanie lub nie do końca usatysfakcjonowane. Wystąpiło kilka błędów; pomyłek,  niedomówień lecz zdajcie sobie sprawę że był to pierwszy taki event i pierwszy tego typu wyścig każdy kolejny będzie udoskonalany mogę o tym zapewnić.#4 Norman

 • Gamemaster
 • Discord:Norman#3480

Napisano 31/07/2019 - 10:28

3.png

Cześć!

Wraz z Wiktorem oraz Filipem chcielibyśmy was poinformować o kolejnym wyścigu w którym tym razem kierowcy spod szyldów różnych drużyn stoczą bój o pierwsze punkty w klasyfikacji.

Wyścig ligi CARNAS odbędzie sie w tą niedziele (04/08/2019) o godzinie 20:00.#5 Norman

 • Gamemaster
 • Discord:Norman#3480

Napisano 04/08/2019 - 21:16

3.png* Na oficjalnej stronie CARNAS pojawiło się zdjęcie wygranych drużyn na podium.

sa-mp-715.png?width=824&height=466

((Oficjalna tabelka drużyn pojawi się na dniach))


Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych