>

Skocz do zawartości


Liberty City National Exchange Index


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lecik

  • is you a natural blondie like goku

  • Użytkownik

Napisano 20/05/2019 - 22:58

*
Popularny

unknown.png

 

Liberty City National Exchange Index (LCNEI) - giełda papierów wartościowych w San Andreas, Vice City i Liberty City, z filiami w Los Santos, Vice City i Liberty City. 

LCNEI została uruchomiona 27 października 1997 roku przez Charlesa Earlquake. Firma skupiła się na notowaniach firm w Liberty City. 4 sierpnia 2003 roku otworzyła swoją filie w Vice City, a rok później zaczęła dzialałność w San Fierro. Filia w Los Santos została utworzona 21 maja 2019 roku.

Właścicielem filii w Vice City został Hein Robiesky, w San Fierro Stephen Arles, w Los Santos Kitty White.

Liberty City National Exchange Index po raz pierwszy przekroczył poziom 1000 punktów 23 lipca 1999, a osiągając poziom 5132,52 punktów 10 marca 2004 był sygnałem szczytu fascynacji akcjami spółek internetowych. Według stanu z 14 kwietnia 2015 na LCNEI notowanych było 500 przedsiębiorstw, wśród nich iFruit, Paradis, Kagawa Exports, Santos Airlines, eyefind.info. 

 

 

część OOC

od teraz, każdy chcący zagrać na giełdzie będzie musiał się skontaktować z maklerem który pokieruje jego pieniążki w dobrą, lub złą stronę. przez maklerów będzie pobierana opłata zależąca od tego jak długo będą trzymać te akcje i ile włożycie w nie pieniędzy. Jest to naturalne rozwinięcie systemu który już wcześniej działał, ale nie był wykorzystany jego potencjał. W postach poniżej pojawią się "wizytówki" maklerów, z których możecie skorzystać dzwoniąc do maklera lub przychodząc do biura maklerskiego znajdującego się zaraz za bankiem na Alei Gwiazd (na dniach pojawią się bilboardy wskazujące miejsce). 
Projekt jest zrobiony od graczy dla graczy. Tworzenie projektu maklerów ma na celu stworzenie miejsca do gry dla osób którzy chcą zakręcić się w branży cywilnej i zahaczyć się o branżę rozrywkową. To jak Wasze postacie skończą to tylko i wyłącznie Wasza decyzja. 

Oczywiście, jeśli jesteś gangsterem nie "obcinamy" Ci dostępu do giełdy. Załatw sobie słupa który będzie grał Twoimi pieniędzmi za Ciebie. Jest dużo opcji do gry, rozwijania swoich postaci. Zapraszam do interakcji.

 Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych