>

Skocz do zawartości


PAY4 Wave&Skum


 • Nie możesz odpowiedzieć
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

nowygif.gif

"Payfour to mały, nieprofesjonalny kolektyw zrzeszający artystów z górnego Los Flores wszystkich ulic. Dwie odmienne osobowości, dwa odmienne charaktery, dwa odmienne style muzyczne. Łączy nas chęć dobrego zarobku, dążymy do cyfr na koncie bankowym oferując ciekawe usługi przez internet." - Wave w wywiadzie dla mało znanej stacji.
 

Dayvon ‘Skum’ Yard - ur. 19.05.2001 w Los Santos młody artysta tworzący amatorskie numery na popularną platformę soundcloud od 2017 roku. W swoich kawałkach często porusza temat narkotyków, broni oraz przestępczości na górnym Flores. Charakterystyczny oraz kontrowersyjny styl młodego rapera dał mu przepustkę do szerszego grona odbiorców. Współtworzący kolektyw o nazwie Pay4, właściciel strony internetowej o witrynie www.pay4weed.com.

 

Rodney ‘Wave’ Royle - bardzo młody artysta z podziemia, autor tekstów, producent podkładów posiadający pseudonim muzyczny który jest coraz częściej zauważalny w internecie. Zdecydowanie spokojniejsza i przez niektórych uważana jako ciekawsza persona od Dayvon Yard, nie tylko z charakteru ale i ze stylu muzycznego. Jeśli chodzi o temat z jakiego powinien być rozliczany, raper w swoich produkcjach modyfikuje gatunki muzyczne, mieszając je ze sobą co słychać po pierwszym odsłuchu. Młodzieniec nie stawia na jak największą liczbę kontrowersji wokół niego, stara się przekazać samego siebie i swoje przemyślenia w utworach na spokojnej fali dźwięku. Od niedawna związany ze swoją rówieśniczką, Aniyah Fremont.

 

Początki duetu

Do powstania zgranego duetu, działającego pod nazwą Pay4 przyczyniło się wiele osób. Okazywane wsparcie przez obie rodziny chłopaków, znajomych z osiedla czy ze strony stałych słuchaczy dało tylko motywację do działania oraz informację w głowie, że do kogoś ich twórczość dotrze. Pierwsze kroki zaczęły się od zgromadzenia funduszy na stworzenie mini studia nagrań. Chłopacy dość wysoko postawili poprzeczkę, ponieważ zdecydowali się na budżet wynoszący około $6000. To dość spora suma, szczególnie że obaj nie mieli normalnej pracy a nie byli dość doświadczeni żeby od razu decydować się na porządniejszy sprzęt. Po ustaleniu kwoty jaką mają uzbierać, rozpoczęła się pogoń za pieniędzmi. Zarabianie na wszelakie sposoby - popychanie dragów, rabunki lokalnych sklepów czy pożyczanie części z cudzych aut weszły dla nich w grę. Mieli sporo planów, a ich główny pomysł założenia witryny oferującej samodzielnie uprawiane wyroby marihuany jest w fazie produkcji do teraz. Nielegalne ruchy z ich strony prędko przyczyniły się do problemów z prawem, na które byli przygotowani, jednak to nie budziło u nich strachu w tamtym okresie. Po zebraniu kwoty, Wave zakupił z internetu rzeczy o sumie która mieściła się budżecie. Były to głownie elektroniczne rzeczy, większość z nich związana z audio. Już po utworzeniu studia oraz po ukazaniu informacji na instagram, że zostało ono ukończone - artyści wzięli się za tworzenie własnej muzyki. Spędzali nawet po kilkanaście godzin w studiu, w ciągu dnia. Dzięki temu powstał ich wspólny kawałek - Pierwszy Krok. Track ten szybko zaczął być hypeowany na różnych platformach, zaczęli zbierać się słuchacze którzy pozytywnie odbierali twórczość. To ten numer dał szansę na zaistnienie chłopaków w świecie muzycznym. Muzyka nie było tym, do czego się ograniczali. Skum poprzez kontrowersyjne wpisy, filmiki, relacje na instagram narobił jeszcze większego szumu wokół ich dwójki. Zagrażanie innym raperom mową nienawiści a przy tym wystrzeliwanie pocisków w niebo przyczyniło się do narostu problemów z prawem. Artyści zrozumieli własne działania, stąd wszedł w życie pomysł od Wave ze wstrzymaniem z publikacją czegokolwiek w internet.

 

Utwory artystów:

Skum X Wave "Pierwszy Krok"'

Skum "Czterdziestka Piątka"

 

Media społecznościowe:

Oficjalna strona kolektywu na 'Lifeinvader'

 

Konta bankowe:

967405037 (Wave)

106927043 (Skum)


Użytkownik phoneonsilent edytował ten post 2 tygodni temu


#2 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

* Kilka minut po transmisji na żywo na profilu instagramowym @pay4wave, do sieci trafił urywek z owej relacji. W dobrym nastroju @pay4skum zapowiedział nadchodzące numery z ich ręki, przy tym chwaląc się studio za łączne $2000.

 

large.png#3 racuch

 • Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

Bez_nazwy-1.png#4 racuch

 • Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

* Zaraz po imprezie w Epsilon Club na instagramie młodego artysty odbyła się kilku
sekundowa transmisja na żywo, podczas której @pay4 skum pod wpływem środków oburzających wypowiada
się w negatywny sposób na temat występu Chestera.

Screenshot_1.pngyoyo.gif


Użytkownik racuch edytował ten post 3 tygodni temu


#5 racuch

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

*
Popularny

Screenshot_3.png#6 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Raperzy którzy udostępniają swoje filmy podczas strzelania na ulicy czy grożący bronią mogą poczuć się zagrożeni. Administracja większości social mediów usuwa nieodpowiednie materiały które nie zgadzają się z zasadami działania portali społecznościowych. Ze strony administracji LifeInvadera wychodzą informacje, że wszystkie osoby które gloryfikują mowę nienawiści i tym podobne czyny zostają szybko zgłaszane do Los Santos Police Department.

* Pod wieczór na oficjalnej stronie na lifeinvader grupy Pay4, pojawił się post spod ręki Wave. Po poście widać, że artysta w pewnym stopniu przejął się sytuacją oraz nie chcę przeszkodzić rozwoju swojej kariery.

 

d2d2dd2d2d22dd22dd2d2d2d2d2d2d2d.png

 

Skum X Wave - Pierwszy Krok

 

zxcw.png

 

zz.png


Użytkownik phoneonsilent edytował ten post 3 tygodni temu


#7 racuch

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

Screenshot_1.png#8 racuch

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Artyści nawiązali współprace z Choppa VC.

 

Screenshot_1.png


Użytkownik racuch edytował ten post 3 tygodni temu


#9 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

Told.png#10 racuch

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Na social-mediach pojawiło się kontrowersyjne nagranie z udziałem Pay4 Skum,
gdzie ma wciągać kokainę z tyłka prostytutki, zapowiadając tak swój nowy numer
który ma ujrzeć światło dzienne 24 maja. Nagranie szybko rozeszło się w internet,
dzięki czemu raper jest na językach u coraz to większej ilości osób z Los Santos.

 

Screenshot_3.png

 

Screenshot_2.png

 

* Artyści z kolektywu ''pay4'' wpłacili razem po 6.000$ na rzecz zbiórki, łącznie 12.000$.

 

Screenshot_1.png


Użytkownik racuch edytował ten post 3 tygodni temu


#11 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

update tematu

wraz z moją częsciową nieaktywnoscią gdzieś do początku czerwca / pobyt w chorwacji#12 racuch

 • Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Jutro Pay4 będzie miało przyjemność zagrać swój debiut w klubie Sunday Fever Club. 

 

nowagrafika.jpg#13 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

koncert.png

 

* Dnia 26.05.2019 w klubie Sunday Fever Club miał miejsce debiut na scenie duetu Payfour. Było to również otwarcie nowego klubu umiejscowionego na Rodeo. Za konsoletą był DJ o nazwie Firebird, który poprowadził występ czarnuchów i przy tym nakręcał publiczność.
 
* Artyści podczas swojego występu zagrali trzy kawałki z ich ręki. Były to: "Czterdziestka Piątka", "Pierwszy Krok" oraz niewypuszczony przez Rodney Royle numer którego tytułu również nie zdradził. Podczas występu było wiele momentów, w których chłopaki najzwyczajniej brali oddech i dawali publiczności dokończyć zwrotkę czy zostawić playback. Mimo to, wkładali w to serce i starali się by wypaść jak najlepiej przy debiucie.
 
* Publiczność wyraziła się w większości pozytywnie na temat występu, artyści widząc zaangażowanie ze strony słuchaczy jeszcze bardziej się nakręcali, co może świadczyć np. rozrzucanie pieniędzy czy wylewanie wódki za $1000 energicznie wymachując ręką. Raperzy uważają debiut za udany i nie zaprzeczyli kolejnym występom w owym klubie.
 
gowno1.jpg
gowno2.jpg
 

Spoiler


Użytkownik phoneonsilent edytował ten post 2 tygodni temu


#14 racuch

 • Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

Bez_nazwy-1.png#15 racuch

 • Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

Screenshot_1.png#16 racuch

 • Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

* Duet PAYFOUR zagrał koncert na otwarciu Tune Center.

 

Screenshot_1.png#17 phoneonsilent

 • Użytkownik

Napisano 6 dni temu

* Tymczasem w trakcie nieobecności rapera Pay4 Wave do internetu wypływa zdjęcie przedstawiające jego osobę w dość dziwnych okolicznościach. Źródłem zdjęcia jest podobno prywatny profil artysty na lifeinvader.

 

231.png#18 racuch

 • Użytkownik

Napisano 6 dni temu

* Phoenix obchodzi dzisiaj urodziny (9 czerwca). W mediach społecznościowych zapowiedział, że będzie świętować urodziny na imprezie w Project X Club.

 

* Z okazji urodzin wypuścił nowy kawałek z gatunku gabber, hardcore. Zatytułowany został jako 'Death Star', co jest jasnym nawiązaniem do sagi Star Wars.

Bez_nazwy-1.pngUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych