>

Skocz do zawartości

simeroobkenni


PAY4 Wave&Skum


  • Nie możesz odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 phoneonsilent

  • Użytkownik

Napisano Tydzień temu

*
Popularny

pay4gif.gif

"Payfour to mały, nieprofesjonalny kolektyw zrzeszający artystów z górnego Los Flores. Dwie odmienne osobowości, dwa odmienne charaktery, dwa odmienne style muzyczne. Łączy nas chęć dobrego zarobku, dążymy do cyfr na koncie bankowym oferując ciekawe usługi przez internet." - Wave w wywiadzie dla mało znanej stacji.
 

Dayvon ‘Skum’ Yard - ur. 19.05.2001 w Los Santos młody artysta tworzący amatorskie numery na popularną platformę soundcloud od 2017 roku. W swoich kawałkach często porusza temat narkotyków, broni oraz przestępczości na górnym Flores. Charakterystyczny oraz kontrowersyjny styl młodego rapera dał mu przepustkę do szerszego grona odbiorców. Współtworzący kolektyw o nazwie Pay4, właściciel strony internetowej o witrynie www.pay4weed.com.

 

Rodney ‘Wave’ Royle - bardzo młody artysta z podziemia, autor tekstów, producent podkładów posiadający pseudonim muzyczny który jest coraz częściej zauważalny w internecie. Zdecydowanie spokojniejsza i przez niektórych uważana jako ciekawsza persona od Dayvon Yard, nie tylko z charakteru ale i ze stylu muzycznego. Jeśli chodzi o temat z jakiego powinien być rozliczany, raper w swoich produkcjach modyfikuje gatunki muzyczne, mieszając je ze sobą co słychać po pierwszym odsłuchu. Młodzieniec nie stawia na jak największą liczbę kontrowersji wokół niego, stara się przekazać samego siebie i swoje przemyślenia w utworach na spokojnej fali dźwięku. Od niedawna związany ze swoją rówieśniczką, Aniyah Fremont.

 

Kawałki:

Skum X Wave "Pierwszy Krok"'

Social media:

LifeInvader - https://lifeinvader....s/payfourclique

 

Wzmianki:

-


Użytkownik phoneonsilent edytował ten post 3 dni temu


#2 phoneonsilent

  • Użytkownik

Napisano 5 dni temu

*
Popularny

* Kilka minut po transmisji na żywo na profilu instagramowym @pay4wave, do sieci trafił urywek z owej relacji. W dobrym nastroju @pay4skum zapowiedział nadchodzące numery z ich ręki, przy tym chwaląc się studio za łączne $2000.

 

large.png#3 racuch

  • Użytkownik

Napisano 4 dni temu

*
Popularny

Bez_nazwy-1.png#4 racuch

  • Użytkownik

Napisano 3 dni temu

*
Popularny

* Zaraz po imprezie w Epsilon Club na instagramie młodego artysty odbyła się kilku
sekundowa transmisja na żywo, podczas której @pay4 skum pod wpływem środków oburzających wypowiada
się w negatywny sposób na temat występu Chestera.

Screenshot_1.pngyoyo.gif


Użytkownik racuch edytował ten post wczoraj


#5 racuch

  • Użytkownik

Napisano 2 dni temu

Screenshot_3.png#6 phoneonsilent

  • Użytkownik

Napisano 2 dni temu

* Raperzy którzy udostępniają swoje filmy podczas strzelania na ulicy czy grożący bronią mogą poczuć się zagrożeni. Administracja większości social mediów usuwa nieodpowiednie materiały które nie zgadzają się z zasadami działania portali społecznościowych. Ze strony administracji LifeInvadera wychodzą informacje, że wszystkie osoby które gloryfikują mowę nienawiści i tym podobne czyny zostają szybko zgłaszane do Los Santos Police Department.

* Pod wieczór na oficjalnej stronie na lifeinvader grupy Pay4, pojawił się post spod ręki Wave. Po poście widać, że artysta w pewnym stopniu przejął się sytuacją oraz nie chcę przeszkodzić rozwoju swojej kariery.

 

d2d2dd2d2d22dd22dd2d2d2d2d2d2d2d.png

 

Skum X Wave - Pierwszy Krok

 

zxcw.png

 

zz.png


Użytkownik phoneonsilent edytował ten post 8 minut temu


#7 racuch

  • Użytkownik

Napisano wczoraj

Screenshot_1.png#8 racuch

  • Użytkownik

Napisano wczoraj

* Artyści nawiązali współprace z Choppa VC.

 

Screenshot_1.png


Użytkownik racuch edytował ten post wczoraj


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych