>

Skocz do zawartości


[SAN] Poważna kolizja kontenerowców


  • Nie możesz odpowiedzieć
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zolnierz

  • Użytkownik

Napisano 12/05/2019 - 16:14

*
Popularny

ZTYgmwe.png

 

 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w głównym terminalu doków miasta Los Santos. Około południa utracono kontrolę nad kontenerowcem dowozowym CMA CGM Fidelio (prawdopodobnie w wyniku blackoutu) w trakcie manewrowania i podejścia do nabrzeża. Statek zmierzał prosto na zacumowany kontenerowiec MSC Francesca i uderzył prostopadle w jego lewą burtę, powodując poważne uszkodzenia. W wyniku zderzenia i nagłego przechyłu, jakiego doznał zacumowany statek, pojemniki z jego prawej burty spadły na keję. Do wnętrza jego kadłuba zaczęła dostawać się woda. Uruchomiono portowe jednostki ratownicze i morskie zespoły SAR oraz użyto pomp o dużej wydajności, jednakże piętnaście osób zostało rannych, w tym dwie ze skutkiem śmiertelnym.

Shawn Murray dla San Andreas Network.#2 PROROKk

  • podlaski wirażka

  • Użytkownik
  • Discord:PROROK#9804
  • Miejscowość:086

Napisano 12/05/2019 - 16:21

* Neil Bevers zostawił komentarz:

Panie świeć nad ich duszą i daj im wieczny odpoczynek.#3 quietriot

  • Moderator serwera
  • Discord:quietriot#8762

Napisano 19/05/2019 - 11:59

* Kolizja nie odbiła się szerokim echem w mainstreamowych mediach, jednak wzmianki o śledztwie i następstwach wypadku ciągle królują w czasopismach finansowych i podczas konferencji.

 

Wciąż trwa śledztwo - próbujemy ustalić, kto jest odpowiedzialny za tę katastrofę. Została powołana komisja, której członkami są zarówno specjaliści Going Gasso - właściciela kontenerowca CMA CGM Fidelio - jak i specjaliści firmy zajmującej się nawigacją w dokach zatrudnionej przez miasto. Po zakończeniu śledztwa zostaną podsumowane roszczenia, będziemy mogli przejść wtedy do tej kwestii (do kwestii wypłacenia odszkodowań - przyp. red) - wypowiedź Jeffreya McCormick'a, vCEO zarządu Hard-Worker Union w Los Santos.

 

 

* Indeks Going Gasso na giełdzie papierów wartościowych przybiera tendencję spadkową.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych