>

Skocz do zawartości

unknown.png

[SAN] Umiera symbol pokoleń i centrum millenialsów

• Nie możesz odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 larss_gucci

• northern californ14

• Użytkownik
  • Miejscowość:Salinas, CA

Napisano 4 dni temu

*
Popularny

ZTYgmwe.png

Tak, sprawa jest poważna. Na tych terenach wychowała się niejedna gwiazda skateboardingu z tego miasta. Tagi lokalnych gangów, skejterskie graffiti i lokalna atmosfera i przebijający się przez nią smród weekendowych rzygowin z posiadówek młodzieży - niestety, symbol lat 90-tych osiedla Jefferson niedługo zniknie z naszych oczu.

Wielokrotnie słyszałem o znanym parku w tych rejonach. Praktycznie każdy trzydziestolatek z okolicy, dzisiaj zasuwający w jakimś byle-korpo, jeżdżący suvem wziętym w leasing pamięta beztroskie czasy, kiedy przychodziło się pojeździć na desce albo poznawać swoje przyszłe żony. Co prawda miejsce nie ma aż dzisiaj takiego znaczenia, jednak znajdują się jeszcze entuzjaści.

ZTYgmwe.png

Nie byłem i nie jestem członkiem subkultury, ale postanowiłem sam odwiedzić to miejsce. Miejsce szczególne dla chowających się przez wykładowcami uczniów sąsiadującej ze skateparkiem Crenshaw High School. W swojej decyzji Senat Stanu San Andreas uargumentował przetarg tym, jakoby skatepark miałby być miejscem deprawującym młodzież. Pomijając fakt, że wyżej wymieniona szkoła to samo w sobie ostre siedlisko patologii. I już nie mówiąc tylko o uczniach! 

Po przybyciu zastałem maszyny firmy, która wygrała przetarg. Pierwsi robotnicy zaczęli rozbierać popisane przez pokolenia skaterów rampy. Nie jestem fanem przeszkadzania komuś w pracy (tak, też bym tego nie chciał) ale widziałem, jak parę osób próbowało oblać maszyny farbą. Podobno do 'szturmu' miała przyłączyć się lokalna antifa, ale skończyło się na planach.

ZTYgmwe.png

Przykro patrzy się na rozbieranie miejsca-legendy na rzecz nowych bloków deweloperskich pomijając, że w tej okolicy jest dużo tanich mieszkań. Senat stanu nie przewidział, że jedyny skatepark w tych rejonach pozostaje na East Beach jednak sądząc po narysowanych swastykach i rasistowskich tagach, miejsce to może nie być dla wszystkich...

Ruslan Azmaev dla Blonded FM
SAN

#2 Czosnuś

• Zasłużony
  • Miejscowość:Połaniec

Napisano 4 dni temu

* M.Robledo jest smutna z tego względu, że wspierane przez nią miejsce przestanie istnieć.

* Artykuł o skate parku:

Spoiler

#3 Saurafel

• Użytkownik
  • Steam ID:Saurafel
  • Discord:Saurafel#8493
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 3 dni temu

* Latosha zastanawia się w jaki sposób buldożer wpadł do głębokiej rampy i w jaki sposób firma zajmująca się sytuacją na skate parku ma zamiar go wyciągnąć.

#4 grubadenza

• Użytkownik

Napisano 3 dni temu

* Senat Stanu jest tylko łącznikiem w sprawie. Głównym wykonawcą jest Urząd Miasta Los Santos.

#5 Tetris

• Forumers

• Moderator Forum
  • Discord:Tetris#5605
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 13 godzin temu

* Bradson zostawił komentarz:

- Gościu, Crenshaw High School wyprodukowało więcej gwiazd i ludzi sukcesu niż ty masz udanych artykułów; nie każdy kto nie ma setek tysięcy na koncie jest pieprzoną patologią

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych