>

Skocz do zawartości

Urban Exploration Los Santos

urbex scary travel

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Saikou

• ido8sk

• Zbanowany
  • Miejscowość:Bydgoszcz, Miedzyń City

Napisano 12/02/2019 - 11:35

tenor.gif?itemid=5061877

Urbex ( Urban exploration ) Los Santos 

W 2017 roku Otis Diamante udzielił wywiadu dla San News, w którym opisał bardzo dokładnie swoją pasję jaką jest Urban Exploration. Opowiedział, jak nie raz o mały włos zginął i o tym, jak zacząć swoją przygodę z tym zainteresowaniem...
Dziennikarka San News: Więc Otis; opowiedz nam jak to się wszystko zaczęło. Dokładnie twoja przygoda, a dziś twoja praca.
Otis Diamante mówi: Zaczęło się od tego, że mój kolega Travis, którego mocno pozdrawiam... Noo zachęcił mnie abyśmy poszli do opuszczonego szpitala niedaleko Palomino Creek. Pamiętam, że czułem dość mocny strach i miałem różne myśli. Spakowałem co potrzebne, czyli apteczkę, nóż myśliwski który mam do dziś i coś do picia, gdy tam doszliśmy moje ręce się bardzo trzęsły, dostaliśmy się do środka przez okno, moje serce bardzo biło, ale po chwili się uspokoiłem. Tak zwiedziliśmy cały budynek, zajęło nam to od dwóch do trzech godzin, po powrocie do domu chciałem tego więcej, dlatego chodziliśmy regularnie na amatorskie treningi survivalowe, po dwóch/trzech latach chodziłem bardzo dużo na Urbexy, włożyłem w to naprawdę dużo czasu...
Dziennikarka San News: Okeej... Powiedz mi, jak zacząłeś z tego zarabiać? Jak to możliwe, że łażenie po starych budynkach może przynieść Tobie pieniądze?
Otis Diamante mówi: Hmm... Zacznijmy od tego, że to nie tylko ''łażenie'', ale bardzo dużo przeżyć, czuje się tą adrenalinę, tak - nie można tego zbytnio ocenić jeśli się nie było na eksploracji zamkniętych już dawno budynkach. Jak zarabiam? Nagrywam odcinki z eksploracji i wrzucam je do sieci, zabieram ze sobą czasem małe ekipy, które mi płacą, a ja im zapewniam: sprzęt, pożywienie, itp, itd. Nie są to może ogromne pieniądze, bo połowe z tego wydaje na cele charytatywne, tak i nie można poprostu brać tego pod uwagę, że: Oo chodzi po starych budynkach i bierze od ludzi pieniądze. To nieprawda, bo nie raz się spotkałem z hejtem, alee no sobie z tym radzę.
Dziennikarka San News: Okej, a teraz czas na ostatnie pytanie... Czy spotkałeś się kiedyś z sytuacją taką, że: Policja, czyy inni ludzie być może zamieszkujący opuszczone budynki - opowiedz mi o tym.
Otis Diamante mówi: Tak, kiedyś była taka sytuacja, że mieliśmy z Policją do czynienia, alee przymknęli na to oko jak zobaczyli, że mamy sprzęt, apteczkę itp. Wchodząc do opuszczonych budynków trzeba się liczyć z tym, że możemy tak spotkać bezdomnych czy ludzi biorących narkotyki, lub poprostu alkoholików i taka sytuacja się nie raz zdarzyła.

giphy.gif
Urbex Los Santos - Zorganizowana ekipa, która mieszka na terenach lub w okolicach ogromnego miasta Los Santos. Swoją działalność zaczeli już w 2010 i działają, aż do dnia dzisiejszego. Ludzie w ekipie to doświadczeni eksploratorzy, chcący przekazać ludziom historię i ciekawostki o opuszczonych budynkach, które z pełną profesją eksplorują. Ekipa trzyma się wielu zasad, jak np. nie zabierać nic z opuszczonych budynków, zostawić tylko odciski i nie zachowywać się głupio, zachować powagę, to tylko połowa ich zasad. Gdzie ich można spotkać i jak wziąć udział w urbexach? Spotykają się głównie w okolicach Alei Gwiazd, po czym ruszają autem tam gdzie GPS ich doprowadzi. Działają głównie w dni Weekendu (Piątek, Sobota, Niedziela). Jakiego używają sprzętu? M.in. Scyzoryk – nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, a przyda się na pewno. Do obrony przed nieprzyjaźnie nastawionymi ludźmi  gaz pieprzowy. Naładowany telefon, latarka (czołowa lub zwykła), apteczka itp.

Spoiler

OOC 
Spoiler

Użytkownik mollynz edytował ten post 12/02/2019 - 15:00

#2 Saikou

• ido8sk

• Zbanowany

Napisano 12/02/2019 - 12:43

ss1.pngss2.pngss3.pngss4.pngss5.pngss6.pngss7.png

Spoiler

#3 Saikou

• ido8sk

• Zbanowany

Napisano 12/02/2019 - 17:21

sc1.pngsc2.pngsc3.pngsc4.pngsc5.pngsc6.pngsc7.png                             hqdefault.jpg

Użytkownik mollynz edytował ten post 12/02/2019 - 17:22

#4 Saikou

• ido8sk

• Zbanowany

Napisano 12/02/2019 - 20:54

* *Otis Diamante załącza linki: *

Spoiler

Oficjalna grupa żądnych przygód!!!

Spoiler

Konto Bankowe:

Spoiler

Użytkownik mollynz edytował ten post 12/02/2019 - 20:55

#5 Saikou

• ido8sk

• Zbanowany

Napisano 12/02/2019 - 22:58

* ** Otis Diamante wrzucil klip, o ktorym glosno sie zrobilo w internecie

Użytkownik mollynz edytował ten post 12/02/2019 - 23:03

#6 Saikou

• ido8sk

• Zbanowany

Napisano 16/02/2019 - 13:40

do zamknięcia, nie mam czasu aby to rozwinąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych