>

Skocz do zawartości

[Zaakceptowane][Blokada prowadzenia pojazdów] Elisabeth Smith

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rambox

• Użytkownik
  • Discord:Xentis#9560

Napisano 11/02/2019 - 20:26

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Reksiovariacik 
Powód nałożenia kary: "Ciebie pojebało tym traktorem".
Wyjaśnienie: Więc zacznijmy od początku.. zakupiłem sobie traktor z salonu, pomalowałem, nałożyłem felgi, dałem obiekt pojazdu jako silnik. Jeżdżę sobie po mieście i nagle wjechałem na aleje to znajomy z EMS zapytał, czy może zrobić screena pojazdu. Chciałem, by to jakoś wyglądało to wjechałem obok barierek, dokładnie tu https://imgur.com/a/EvuqnPG. Gdy napisał "chwila" to zgasiłem silnik i poczekałem. Po zrobieniu miałem odjechać, lecz nie zdążyłem bo administrator nałożył karę. Jeśli zrobiłem coś złego to przepraszam i obiecuje nie popełniać już tego błędu  :P 

SS z prośby o ss:
5551.png

Użytkownik Rambox edytował ten post 11/02/2019 - 20:33

#2 Rambox

• Użytkownik

Napisano 12/02/2019 - 06:46

Zapomniałem dać nick admimistratora obok typu kary w temacie. Przepraszam. :P

#3 same

• ¡juana's adicción!

• Gamemaster

Napisano 12/02/2019 - 07:37

zakladam ze nie chodzi o to jak jezdziles tym traktorkiem, tylko o to ze w ogole wjechales pojazdem przeznaczonym do jazdy na wsi, po polach na aleje gwiazd, gdzie w wiekszosci miast jest zakaz wjazdu pojazdow mechanicznych typu traktor do miasta.

#4 Rambox

• Użytkownik

Napisano 12/02/2019 - 14:24

zakladam ze nie chodzi o to jak jezdziles tym traktorkiem, tylko o to ze w ogole wjechales pojazdem przeznaczonym do jazdy na wsi, po polach na aleje gwiazd, gdzie w wiekszosci miast jest zakaz wjazdu pojazdow mechanicznych typu traktor do miasta.

Zrobiłem z tego traktora taki jakby 'wyścigowy'. Na świecie są sportowe traktory.
Dałem do niego switche, lakier nałożyłem i obiekt dużego silnika na maske ;)

Zapewne chodzi, że tam w ogóle wjechałem. W centrum w niepoprawnym miejscu.

#5 Sproket

• Główny administrator
  • Discord:Sproket#3177

Napisano 13/02/2019 - 17:20

Ok, kara zdjęta.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych