>

Skocz do zawartości

unknown.png

[Konkurs] Na najładniejszy interior, do wygrania 1.000.000$!

KONKURS

• Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 BLACKFOX

• stary lis, fachowiec do budowania napięcia

• Użytkownik

Napisano 11/02/2019 - 11:59

*
Popularny

Mam dla Was konkurs na najładniejszy interior, wśród biorących w nim udział, na który w stanie jestem przeznaczyć troszkę gotówki. Tematyka konkursu to wnętrze domu/mieszkania/apartamentu/itp., reszta dla mnie nie jest istotna. Aby wziąć udział w konkursie, proszę o wcześniejsze zgłoszenie się do niego. Zgłoszenia przyjmuję do 14.02.19r. Późniejszy etap, budowy musi mieć miejsce naturalnie w czasie teraźniejszym. Nie chcę przyjmować żadnych Waszych gotowców, które budowaliście x czasu temu. Swoje prace możecie wstawiać od 15.02.19r., uwzględniając screen z /drzwi info i jednego screena, który przedstawi mniej więcej jakiś etap budowy (taka weryfikacja dla mnie). Praca z największą ilością lajków, równa się zwycięstwu. Drzwi do interioru, jak i obiekty musicie zdobyć sobie sami. Zwycięzca zobowiązany jest do przekazania interioru w moje ręce.

Zgłoszenie do konkursu
Zgłaszam się do konkursu.[spoiler]screen z /drzwi info i uwzględniający pusty interior.[/spoiler]
Do zgarnięcia 1.000.000$. Powodzenia.

@edit
Przypominam, że screen z przebiegu prac też musi być z użyciem /drzwi info. Kolejna sprawa, to screeny z interiorów przedstawione muszą być w osobnych postach, nie w edytowanych poniżej. Rozstrzygnięcie wyników, sugerując się ilością zdobytych reakcji (tkz. like'ów), nastąpi dnia 20.02.19r.

@edit
Aby Wasze wysiłki nie poszly na marne, dokładam za drugie miejsce 500.000.00USD, a za trzecie 250.000.00USD, pod warunkiem, ze bedzie min. 5 uczestnikow. Powodzenia i zachęcam do fajnej rywalizacji.

Użytkownik BLACKFOX edytował ten post 13/02/2019 - 23:53

#2 Blast

• Ale to nie do mnie tak, do mnie nie.

• Użytkownik Premium
  • Discord:Blast#8429
  • Miejscowość:Pomorskie

Napisano 14/02/2019 - 17:29

*
Popularny

Z tego co widzę, jestem pierwszym uczestnikiem który ukończył swoje zadanie, ale to nic. Budowa trwała ponad dwa dni, wykorzystałem lekko ponad 600 obiektów lecz wydaje mi się, że efekt widoczny. Owe wnętrze możecie sobie wgrać do własnego interioru, poprzez nowy system menadżera obiektów. Uznałem, że wrzucę interior do publicznego użytku(https://ls-rp.net/in...view&set_id=256). Mam nadzieje, że się komuś przyda. Dzięki za możliwość wzięcia udziału Blackfox, dosyć przyjemnie mi się to budowało. Pozdrawiam i zapraszam do oceniania kciukami mojej pracy, może to wygram ;)

Zdjęcia wnętrza:

Spoiler

Użytkownik Blast edytował ten post 14/02/2019 - 17:36

#3 ciamciu

• Gibony w twoim bloku suki na każdym kroku,

• Użytkownik Premium
  • Discord:CiamciuPKO#0768
  • Miejscowość:kontownia

Napisano 14/02/2019 - 18:24

*
Popularny

Jako iż mappowałem nie całe 5h, musz przyznac, ze nawet mi to wyszlo i jestem z siebie dumny, mappuje 2 tyg. wiec moze efekt jakos nie jest super zadowalający, chcialem po prostu spróbować, sami ocencie :), Liczy sie dobra zabawa, a nie majatek :D (Tak wiem, słabe nie musicie mi tego pisać :D)

@EDIT1 - Zmienilem troche obrazek 2, bo wejscie bylo troche za duze jak na mieszkanie

Spoiler

Użytkownik ciamciu edytował ten post 16/02/2019 - 10:07

#4 emiltoja

• Użytkownik Premium

Napisano 14/02/2019 - 20:27

*
Popularny

ogolem budowalem to sporo(okolo 10-12h) bo na postaci zrobilo mi sie 233h z 220h.
poszlo na to 724 obiektow w interiorze i okolo 20-30 na zewnatrz.
pozdrawiam i dawac like!!

prezentacja interioru:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

Spoiler

Użytkownik emiltoja edytował ten post 14/02/2019 - 23:00

#5 BLACKFOX

• Użytkownik

Napisano 15/02/2019 - 13:20

* Nagroda zostanie przeznaczona w formie za udzial w konkursie, zaprojektuj swój dom w kreatorze projektanckim, z którego w stanie jest skorzystać każdy

OOC: Dla sprostowania. Jak dla mnie mozecie prosic o lajki gdzie chcecie i jak chcecie, wcale mi to nie przeszkadza. To samo jesli chodzi o Wasze modyfikacje, dla mnie to Wasza osobista sprawa. Dziekuje wszystkim za udzial, pozostaje Wam zyczyc powodzenia, Wasze prace sa piekne.

Użytkownik BLACKFOX edytował ten post 15/02/2019 - 13:34

#6 Wojczi

• Użytkownik Premium
  • Discord:Wojczi#6362
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 15/02/2019 - 15:26

*
Popularny

To był świetny okres glitchowania się w obiektach. Pozdrawiam. Zeszło chyba ponad 430 obiektów. Oby więcej takich fajnych inicjatyw.

1.png
2.png3.png

Ciąg dalszy:

Spoiler

#7 Hdolf_Aitler

• Użytkownik

Napisano 15/02/2019 - 16:54

/del, wycofany z konkursu przez nie wypełnienie wymogów.

Użytkownik Hdolf_Aitler edytował ten post 15/02/2019 - 23:07

#8 Giees

• Moneymaker

• Użytkownik

Napisano 15/02/2019 - 17:05

Mahomet się w grobie przewraca.

#9 BLACKFOX

• Użytkownik

Napisano 18/02/2019 - 09:12

2dni do konca konkursu, pamietajcie ze mozecie umozliwic wygrana swoim faworytom lajkujac ich prace. Wasz glos tu jest najwazniejszy.

Użytkownik BLACKFOX edytował ten post 18/02/2019 - 09:12

#10 BLACKFOX

• Użytkownik

Napisano 20/02/2019 - 04:33

Mozna głosować do dzis, do godziny 20:00

Użytkownik BLACKFOX edytował ten post 20/02/2019 - 04:33

#11 ciamciu

• Gibony w twoim bloku suki na każdym kroku,

• Użytkownik Premium
  • Discord:CiamciuPKO#0768
  • Miejscowość:kontownia

Napisano 20/02/2019 - 10:23

Rasumując... Ten konkurs, choć jestem nowym graczem, bardzo mi się podobał, z tego co zrobiłem jestem zadowolony, podziwiam ludzi

którzy robią to dla pasji, i poświęcają na to wiele a wiele godzin, szkoda, ze większość osób /żebrało/ o polubienia, tak jak BlackFox powiedzial, nie interesuje mnie to kto żebra, dlaczego żebra, kiedy i gdzie, ale wiem jedno, osoby które żebrały są statsami, i chcą jedynie dostać pieniądze IG, a nie sobie fajnie pokręcić grę, i pobawić się przy tym, to tyle z mojej strony.

Pozdrawiam ciepło

Ciamciu

#12 emiltoja

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 12:16

osoby które żebrały chcą dostać godną zapłatę za poświęcony czas nad interiorem.

poza tym, mój domek z tym interiorem na aukcji poszedłby za 1kk bez żadnych konkursów, pozdrawiam ciepło jak ciamciu.

#13 Blast

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 12:38

poza tym, mój domek z tym interiorem na aukcji poszedłby za 1kk bez żadnych konkursów, pozdrawiam ciepło jak ciamciu.

Jak na to patrzeć nie idzie to jakie 1kk na aukcji? Chyba, że ktoś opłacony by nabył jak na like.

#14 emiltoja

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 12:48

Jak na to patrzeć nie idzie to jakie 1kk na aukcji? Chyba, że ktoś opłacony by nabył jak na like.

ty chyba nie wiesz po ile są teraz domy na lsce z dobrym interiorem i unikalną lokalizacją.

#15 Blast

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 12:53

ty chyba nie wiesz po ile są teraz domy na lsce z dobrym interiorem i unikalną lokalizacją.

Ta, milion warty o ile grunty z obiektami kosztują 900 tysięcy.

#16 emiltoja

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 13:03

Ta, milion warty o ile grunty z obiektami kosztują 900 tysięcy.

to nie ty kupiłeś dom za 10k a sprzedałeś za 500k budując w nim tylko interior, więc ze mną nie dyskutuj co sprzedam i za ile, a co nie.

ciężko teraz o interior makera który buduje interiory na poziomie, a Ci co budują cenią się wysoko - to wiadomo nie od dziś.

sugerujesz mi, że buduje kiepskie interiory? stary, budujesz jakieś intki w innym stylu ode mnie to oczywiste że Ci się nie podobają, tak samo jak mi twoje, bo nie lubię tego stylu. poza tym prędzej sprzedasz coś w stylu modern, niż w stylu BURDEL.

aha i już nie odpisuje tutaj bo robi się syf z tego tematu.

#17 Kenni

• Organizacje prywatne, Filtry

• Moderator serwera
  • Discord:Kenni#3649

Napisano 20/02/2019 - 13:20

nie obrażaj pan twórczości blasta dobre

#18 Blast

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 13:31

to nie ty kupiłeś dom za 10k a sprzedałeś za 500k budując w nim tylko interior, więc ze mną nie dyskutuj co sprzedam i za ile, a co nie.

Nie, nie ja, coś Ci się chyba popierdoliło.

ciężko teraz o interior makera który buduje interiory na poziomie, a Ci co budują cenią się wysoko - to wiadomo nie od dziś.

sugerujesz mi, że buduje kiepskie interiory? stary, budujesz jakieś intki w innym stylu ode mnie to oczywiste że Ci się nie podobają, tak samo jak mi twoje, bo nie lubię tego stylu. poza tym prędzej sprzedasz coś w stylu modern, niż w stylu BURDEL.

Ta, sugeruje, że Twoje interiory są chujowe. Te Twoje sklejki z miliona obiektów i pięciu przeruchanych ścianach (czyt. m.in. biała) nie wyglądają za niczym. Ten efekt nvidia narzuca trochę cieni, bo bez niego nie mógł bym spojrzeć na tą oczojebną biel. Do tego brak jakichkolwiek szczegółów, wszędzie pusto. Znam osoby które budują w stylu modern i wygląda to całkiem inaczej, elegancko (pozdro Schab).

#19 Ctronic

• Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

• Moderator serwera

Napisano 20/02/2019 - 13:33

Wyżej masz dupe niż srasz koleś, blast to marka nikt nie może mu zarzucić rutyny a Ty budujesz praktycznie identycznie więc z czym do ludzi.. 

#20 emiltoja

• Użytkownik Premium

Napisano 20/02/2019 - 14:00

Nie, nie ja, coś Ci się chyba popierdoliło.

Ta, sugeruje, że Twoje interiory są chujowe. Te Twoje sklejki z miliona obiektów i pięciu przeruchanych ścianach (czyt. m.in. biała) nie wyglądają za niczym. Ten efekt nvidia narzuca trochę cieni, bo bez niego nie mógł bym spojrzeć na tą oczojebną biel. Do tego brak jakichkolwiek szczegółów, wszędzie pusto. Znam osoby które budują w stylu modern i wygląda to całkiem inaczej, elegancko (pozdro Schab).

no przeciez mowie ze nie ty, czytaj ze zrozumieniem.

wpierdalasz obiekty ktore bez tych poprawien graficznych wygladaja chujowo, to juz wole nie dawac tych detali, niz wpierdalac jakies gowna tak jak ty. przykladem jest obiekt lampy, ktora jest cala metalowa, nastepnym twoje liny ktore stosujesz jako rurki u lady w kuchni, wiesz jak to hujowo wyglada bez tych wysokich ustawien karty graficznej? powtarzam jeszcze raz, buduje w stylu modern, buduje wille, buduje prestizowe domy, a nie kurwa jakies mieszkanka, w ktorych mieszka jakis mechazord i trzyma sobie klucz do kol na szafce wiec takie detale nie pasuja do tego. nie stosuje juz bieli na sciany i nie sa one oczo jebne od jakichs 2-3 interiorow. nie mowie ze budujesz hujowo, ale tez nie jestes idealny, wiec odpierdol sie od moich prac i czasami przywroc sobie ustawienia oryginalne karty i popatrz na swoje interiory na zywo.

Wyżej masz dupe niż srasz koleś, blast to marka nikt nie może mu zarzucić rutyny a Ty budujesz praktycznie identycznie więc z czym do ludzi..

a nie powinno byc "srasz wyzej niz dupe masz?

jedyna osoba ktora budowala kozackie interiory wedlug mnie jest(lub byl) hkp na ktorym rowniez sie wzoruje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych