>

Skocz do zawartości

Lifeinvader - zgloszenia/informacje/bugi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
77 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

sygna.png

(kliknij, żeby powiększyć)

Hej jako że lifeinvader już jako tako wystartował (nadal to jednak faza poczwarkowa) zakładamy dla Was temacik w którym będziecie na bieżąco informowani o zmianach w portalu a w którym jednocześnie sami będziecie mogli zgłaszać wszelakie błędy, dopytywać się o szczegóły i tak dalej i tak dalej.

Jeśli chodzi o szczegóły:
1. Portal Lifeinvader bazuje na znanym z uniwersum GTA portalu parodiującym facebooka stąd też podobne kolory, nazwy i schematy bazujące na faktycznym lifeinvaderze z m.in GTA V.
2. Lifeinvader jest połączony z eleską w efekcie czego nie tworzycie kont tylko logujecie sie juz na gotowe konta tak samo jak logujecie sie na elesce. Stamtąd dostajecie dostęp do swoich postaci które założyliście/założycie w przyszłości na serwerze.
3. Portal jest w PEŁNI IN CHARACTER.  Wszelkie treści OOC będą usuwane a ich właściciele karani blokadami postaci a w ostateczności także banami za nagminne łamania tej zasady.
4. Jeśli chodzi szczegóły: Jako zdjęć/innych rzeczy które przedstawiają Wasze postacie używacie tylko i wyłącznie tych które mają charakter sampowy tudzież GTA. Oznacza to mniej więcej tyle wstawianie faktycznych fotek z rl jakichś ludzi i mówienie, że tak wygląda nasza postać jest zakazane a takie profile będą blokowane.
5. Nie samym San Andreas nasze eleskowe uniwersum jednak żyje. Macie pełną swobode w umieszczaniu innych materiałów które nie są z sampa i nie dotyczą postaci granych na elesce. Możecie na bieżąco komentować zachowania Trumpa w stanach, linkować materiały znanych czy nieznanych gwiazd etc.

Z ciekawostek niektóre ważniejsze postacie z branży zostały wpuszczone wcześniej i pozakładały już profile więc możecie je śledzić i lajkować. To samo dotyczy liderów niektórych porządkowych i paru innych rzeczy. Ponadto niektórzy gmi będą prowadzili postacie epizodyczne licząc na to ze te faktycznie będą miały jakiś wydźwięk na tle eleskowego uniwersum. Na tą chwile jest to m.in Brucie Kibbutz ale mamy nadzieje w przyszłości nieco rozwinąć ten temat.

Na Lifeinvaderze póki co:

• Można tworzyć profile swoich postaci, zapraszać innych do znajomych, rozmawiać z nimi
  • Wrzucać posty, pliki video, pliki muzyczne, zdjecia i tym podobne
  • Tworzyć grupy zarówno prywatne jak i publiczne (administracja widzi wszystko)
  • Tworzyć wydarzenia
  • Tworzyć fanpage
  • Korzystać z internetowych aukcji
  • I bóg jeden wie co jeszcze

Od naszej strony m.in można /dodawać/ gry ale nie wiemy jeszcze jak to do końca działa, ponadto można wrzucać emotikony, naklejki i tym podobne rzeczy (jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycje może je podrzucać do Ctronica) i tak dalej i tak dalej.

W tym temacie możecie m.in zgłaszać też bugi których bez wątpienia będzie sporo ze względu na zmiany jakie wymagał lifeinvader. Dotyczy to też błędów w tłumaczeniu które członkowie ekipy robili sami. Domyślnie język strony jest ustawiony na polski ale jeśli komuś to przeszkadza to każdy może sobie zmienić język w ustawieniach.

Jeśli chodzi o zarządzanie: Portalem zarządza cała ekipa serwera ale i tu widać mały rozrzut obowiązków. Portal będzie miał ogromny wpływ na branże rozrywkową a w tym temacie najwięcej do powiedzenia ma Rico. Postaciami epizodycznymi/fabularnymi zajmuje się Jerry a stroną porządkową (Frakcje a także przestępstwa związane z portalem) to działka Ralteza. Aukcjami na portalu będzie zarządzał m.in Ctronic o ile jest tam cokolwiek do zarządzania (okaże się w praniu).

Powodzenia i miłego korzystania.

#2 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 4 tygodni temu

Tak wiemy ze można logowac sie na portalu na martwe postacie. Wkrótce to naprawimy. Wiemy też o tym ze niektórzy mają problemy z logowaniem ale to najlepiej zgłaszać w tickecie bo może być dużo takich przypadków.

#3 egoizm

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Sztos

#4 Spajkz

• everything will be alright

• Użytkownik Premium
  • Steam ID:spajkz
  • Discord:Spajkz#4661
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 4 tygodni temu

proponuję dodać opcję z związku z..., mamy to ale jako informacja ogólna, nie dokładna.

#5 exasperation

• Użytkownik Premium
  • Discord:exasperation #5408

Napisano 4 tygodni temu

Nie mogę się zalogować  <_<

#6 Motocyklista

• wariant motorynkowy

• Użytkownik
  • Discord:Motocyklista#7411

Napisano 4 tygodni temu

Nie mogę się zalogować  <_<

tak samo jak na forum trzeba pzdr działa potwierdzone info

#7 Karach

• Karaś

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:South Downtown

Napisano 4 tygodni temu

Tak jak szparoł22 pisał w poście wyżej, nie wszystkim to trybi. Mnie też nie. Tickety trza pisać.

#8 Djabeu

• Ten z (nie)Showup'a.

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Mała pierdoła - przestawcie godziny jeśli chodzi o czat bo wychodzi na to, że ktoś dopiero BĘDZIE a nie że był ile minut temu.

PS. Tak, wiem. U Sajmona i reszty ekipa inna strefa czasowa i nie pisać do nich... 

Użytkownik Djabeu edytował ten post 4 tygodni temu

#9 exasperation

• Użytkownik Premium

Napisano 4 tygodni temu

Dobra naprawiłem, wystarczy zalogować się na ten nick, który teraz macie (na forum) a nie na ten jaki macie jako login w tym serwisie ojcowskim -> forum ls-rp.net, pozdrawiam.

Użytkownik Koeasa edytował ten post 4 tygodni temu

#10 Raltez

• organizacje porządkowe, FCJ

• Gamemaster
  • Discord:raltez#7727

Napisano 4 tygodni temu

4. Jeśli chodzi szczegóły: Jako zdjęć/innych rzeczy które przedstawiają Wasze postacie używacie tylko i wyłącznie tych które mają charakter sampowy tudzież GTA. Oznacza to mniej więcej tyle wstawianie faktycznych fotek z rl jakichś ludzi i mówienie, że tak wygląda nasza postać jest zakazane a takie profile będą blokowane

czyli jak prowadzicie profil, jak to argumentują niektórzy "trolla" i syfiąc na portalu rogalem ddl to oznacza, że tak, będziemy blokować tym osobom liveinvandera.

#11 Sajmons

• Użytkownik
  • Discord:Sajmons#2070

Napisano 4 tygodni temu

Naprawcie to, żę jak ktoś tworzy jakąś zjebaną grupę to nie dodaje nas tam z automatu. Nieśmieszni, bezbekowi ludzie tworzą jakieś San Andreas squad i piszą posty którą ręką podcieramy sobie dupę - dodaje nas tam z automatu tylko jak ktoś założy taką grupę. 

unknown__1_.png

Użytkownik Sajmons edytował ten post 4 tygodni temu

#12 Chytrus

• Sprawy dot. miłości i alkoholu

• Użytkownik
  • Discord:Michael Chytrus#3956
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 4 tygodni temu

Dobra naprawiłem, wystarczy zalogować się na ten nick, który teraz macie (na forum) a nie na ten jaki macie jako login w tym serwisie ojcowskim -> forum ls-rp.net, pozdrawiam.

a dokładniej chodzi o nick taki jaki mamy w grze OOC, bo ja przykładowo tutaj mam Chytrus ale muszę logować się MichaelChytrus

dajcie opcję "przestan obserwowac" jeśli chodzi o grupy

#13 itek

• Zbanowany
  • Discord:Itek#2463

Napisano 4 tygodni temu

11.png
wystarczy kliknac na kogos z prawo (z "Czat") i jak juz mamy otwarte okienko z danym graczem to powstaja dwa,

albo tez mozna wybrac z "Wiadomości" (podczas gdy mamy otwarte okienko z "Czat") i bedzie ten sam efekt

#14 exasperation

• Użytkownik Premium

Napisano 4 tygodni temu

a dokładniej chodzi o nick taki jaki mamy w grze OOC, bo ja przykładowo tutaj mam Chytrus ale muszę logować się MichaelChytrus

dajcie opcję "przestan obserwowac" jeśli chodzi o grupy

mea culpa, michalku, masz racje

#15 Medzik

• Użytkownik
  • Discord:Medżik#7494

Napisano 4 tygodni temu

Minie działa, mimo, że loguje się z nicku Medżik. Jest to wina tego "ż" w nicku? Dla testu kilka minut temu zmieniłem nick na Medzik ((bez "ż")) i dalej nie działa.

#16 Chytrus

• Sprawy dot. miłości i alkoholu

• Użytkownik
  • Discord:Michael Chytrus#3956
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 4 tygodni temu

Minie działa, mimo, że loguje się z nicku Medżik. Jest to wina tego "ż" w nicku? Dla testu kilka minut temu zmieniłem nick na Medzik ((bez "ż")) i dalej nie działa.

Zmieniłeś jedynie nazwę wyświetlaną na forum, musiałbyś użyć usługi z balonshopu:
unknown.png

ale napisz ticket to pewnie Ci zmienią, bo to nie twoja wina, pozdrawiam :)

#17 hordd

• balony konfident 2018

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

moge ci dac zmiane nicku ooc bo mam jedna a niepotrzebuje

#18 Sproket

• tenemos los codigos..

• Moderator serwera
  • Discord:Sproket#3177

Napisano 4 tygodni temu

podobno to jest nowoczesny system i blokuje logowanie jak ktoś ma multikonto ;)

4c4c2e83c3f333ea695c3cf0fd0a7a3c.png

#19 Karach

• Karaś

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:South Downtown

Napisano 4 tygodni temu

Najlepsze, że dałny zapraszają do znajomych każde napotkane konto  :facepalm:

#20 TheLordSzowik

• Użytkownik
  • Discord:Szowik#7501

Napisano 4 tygodni temu

Jeśli nie możecie się zalogować, a macie w haśle wielką literę wpiszcie małą, u mnie zadziałało. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych