>

Skocz do zawartości

Głosowanie na Balony 2018 jest otwarte!

Oddaj swój głos w zakładce Gra lub klikając tutaj :)

Wiemy, że niektórzy mieli problem z głosowaniem. Teraz już wszystko powinno śmigać.

[Zaakceptowane][Ban][mccon]Walter Foster

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Hentaron

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Miałem napisać apelację od bana, po 2 tygodniach, więc napisałem, generalnie przemyślałem wszystko, odpocząłem trochę od tego wszystkiego, teraz chciałbym wrócić do gry, i liczę że tak będzie. Pozdrawiam!

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: mccon
Powód nałożenia kary: w sumie pod banem, mam tylko od admina "banicja" ale zapewne chodzi o wczorajsze zdarzenie, gdzie wyciągnąłem nóż w centrum, zaatakowałem gostka, oczywiście wszystko odgrywając, ale było to centrum, więc rozumiem.
Wyjaśnienie: Rozumiem, że moje zachowanie na serwerze nie było najlepsze, a wczorajsza akcja dość krzywa i niepotrzebna, dopiero później zrozumiałem, po co to w sumie zrobiłem.. Żałuję moich ostatnich wybryków na serwerze, no i tej wczorajszej akcji w centrum, nie powinno to mieć miejsca, ale osoba wnosząca skargę zrobiła to samo tylko 2 dni wcześniej, oczywiście nie składałem skargi, ale trudno, wiem że zrobiłem źle i jestem w pełni tego świadom. Generalnie nie chcę tutaj się usprawiedliwiać, aż nadto.. Wiem, że ostatnie akcje było po prostu żałosne, przyznaje się do błędu, jednakże prosiłbym o zdjęcie owego bana, proponowałbym jakąś inną karę, lecz tutaj już moja możliwość się wyczerpuje, także czekamy na odpowiedź. Ze swojej strony dodam, że moja przygoda z elską się dopiero rozpoczyna(konto miałem już wcześniej, ale dopiero teraz zacząłem grać) więc nie chcę, aby została ona tak szybko zakończona. Więcej tego typu zdarzeń, miejsca już mieć nie będzie, przepraszam za całokształt gry.

#2 fabrekas

• Bounce FM, strefa cywilna i organizacje prywatne

• Gamemaster
  • Steam ID:fabrekas
  • Miejscowość:Żagań

Napisano 5 dni temu

Miłej gry.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych