>

Skocz do zawartości


* * * * * 10 głosy

Mikołajki Lskowe!


 • Nie możesz odpowiedzieć
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sim00n

 • Konta premium, bugi, skargi

 • Główny administrator
 • Discord:@Szymon#2137

Napisano 06/12/2018 - 05:45

*
Popularny

1544068753.png

 

 
Witajcie,
 
Przez ostatnie kilkanaście tygodni pracowaliśmy w pocie czoła aby przybyć Wam z kolejną aktualizacją, tym razem w Mikołajkowej edycji. Napracowaliśmy się niemniej niż Elfy Mikołaja tuż przed świętami ale jesteśmy dumni z tego co Wam za chwilę pokażemy. Ostrzegamy już na samym początku, żebyście zapięli pasy bo będzie to jedna z najdłuższych czytanek jakie opublikowaliśmy. Tak więc z piwem (lub soczkiem) w ręce, w wygodnym fotelu, miłego czytania :)
 
 

1544069458.png

 
 
Zmiany na forum
 
Wchodząc na stronę główną forum zobaczycie teraz wąską sekcję dodatkowego menu po prawej stronie. Zdajemy sobie sprawę, że w przeszłości gracze chcący rozpocząć grę na serwisie musieli przekopywać się przez tematy pomocy aby znaleźć odpowiedniego klienta SA:MP oraz znaleźć IP serwera, dlatego dzisiaj naprawimy ten błąd.
 
Oprócz łatwo dostępnych linków do klienta SA:MP i grania, w menu jest również Regulamin, nasz kanał YouTube oraz Facebook, kompletnie nowy Podręcznik LS-RP (o którym przeczytacie niżej) oraz nowy portal Lifeinvader (o którym również będzie niżej).
 
Na dokładkę wrzucam tam również widget Discorda, oraz od dawna zapomniany panel ostatnich statusów oraz ostatnich tematów na forum.
 
Chcemy również zapowiedzieć Wam nową funkcję panelu Gry, która pojawi się wraz z aktualizacją kodu w okolicach świąt. Od dawien dawna wysyłacie nam wiadomości pytając czy "da się odzyskać interior, który miałem w klubie na santa maria 2 lata temu". Czasem nawet piszecie "sava mi przypadkowo usunęła interior i nie wiem jak go odzyskać". :D Tak, my też czasem popełniamy błędy.
 
Na przeciw tym problemom postanowiliśmy oddać zarządzanie obiektami interiorów Wam! Nową funkcją panelu gry będzie możliwość stworzenie "snapshotu" Waszych aktualnych drzwi, zapisania go na serwerze LS-RP i wgrania go w późniejszym czasie do dowolnych drzwi. Co więcej, będziecie mogli pobrać Wasz interior na dysk, przechować go samemu i w przyszłości wgrać z powrotem na serwer.
 
Więcej na ten temat przedstawimy Wam pod koniec Grudnia, ale już teraz chcemy zapowiedzieć, że niedługo będziecie mogli eksportować Wasze zimowe kreacje na przyszły rok.
 
 

1544056697.png

 
 
Podręcznik LS-RP
 
Na wskutek niedawnego napływu nowych graczy, zastanawialiśmy się jak możemy uprościć Wam dostęp do informacji na temat serwisu. Na serwerze jest ponad 350 komend, drugie tyle różnego rodzaju ofert, przedmiotów, typów biznesów i innych skryptów włącznie z  narkotykami, wyścigami czy mini grami. Do tego forum zalane jest ekranami statystyk, grup, kont premium, giełd, map i innych paneli. Można się w tym szybko pogubić. Nasza aktualna Wikipedia (która miała rozwiązać ten problem jakiś czas temu) ma bardzo dużo wartościowych artykułów, ale jej przeglądanie i ogólny ład pozostawia wiele do życzenia.
 
Naprzeciw temu problemowi wychodzimy ze swoistą wikipedią 2.0.
Od dziś macie dostęp do wbudowanego w forum Podręcznika LS-RP.
 
W nowym podręczniku znajdziecie wiele artykułów, które znacie ze starej Wikipedii. Do ich grona dołączą też krótkie wstępy dla graczy kompletnie zielonych w Role-Play, grających po raz pierwszy na SA-MP i po raz pierwszy na naszym serwerze. Chętnie będziemy też dodawać do Podręcznika Wasze wpisy, szczególnie kiedy napiszecie je w formie tutoriali na konkretny temat. To może być budowanie interiorów od zera (włącznie z instrukcją jak kupić budynek, ile trzeba mieć pieniędzy czy skąd brać obiekty). Chcemy aby zawartość tych artykułów w Podręczniku służyła jako krótka referencja do przeczytania w 5 minut tak aby nikt nie zniechęcił się nakładem literatury.
 
Jednym ze zjawisk, które my administratorzy widzimy na co dzień, to sprawdzająca się w praktyce Brzytwa Hanlona. Ta mówi "Nigdy nie przypisuj złośliwości temu, co odpowiednio tłumaczy głupota". To znaczy, kiedy widzicie gracza wydającego się odwalaczem, nie zakładajcie od razu, że to faktycznie odwalacz. Częściej niż nie, taki gracz nie ma po prostu pojęcia jak grać na RP i potrzebuje po prostu podania mu ręki, która wciągnie go w nasz kreatywny świat. Liczymy, że ci z Was, którzy gracie z nami dłużej, będziecie przekazywać nowym graczom informacje o istnieniu tego Podręcznika. Na ten cel przygotowaliśmy nawet dla Was komendę /wiki [id gracza] (oraz /podrecznik [id gracza]), która najpierw pokaże Wam listę dostępnych artykułów a po wybraniu jednego z nich, wyślę wiadomość prywatną do gracza [id] z odpowiednim, skróconym linkiem do wiki. Będzie on w formie wiki.ls-rp.net/<krótki numerek>.
 
 

1544054857.png

 
 
Life Invader
 
Jednym z większych projektów przygotowanych dla Was z okazji mikołajek jest portal Lifeinvader –  serwis będący w dużym stopniu imitacją Facebooka. Spora część z was miała już styczność z tego typu portalami na innych serwerach, z kolei samą nazwę możecie dobrze kojarzyć z piątej części Grand Theft Auto. Nie chcemy więc specjalnie wychwalać naszego pomysłu – zdajemy sobie sprawę, że tego typu portal nie jest szczególną innowacją, jeśli chodzi o serwery Role Play. Wierzymy jednak, że jesteście w stanie przekonać się do tego pomysłu na nowo i Lifeinvader umożliwi wam dużo wiarygodniejsze oraz wierniejsze prezentowanie swojej postaci, swoich projektów w mediach społecznościowych.
 
Lifeinvader dostarcza od groma narzędzi dla każdego, kto będzie zainteresowany rozwojem swojej postaci w /internecie/. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu nowemu portalowi znikną wszelkie formowe tematy pokroju [twitter] czy [facebook], które nie wyróżniały się niczym szczególnym, a do użytku wejdą „prawdziwe” fikcyjne konta postaci. Konta, które będą mogły korzystać z multum narzędzi w postaci publikowania i komentowania zdjęć/filmów/innych materiałów, a także tworzenia własnych grup, fanpage'ów, wydarzeń, dodawania gier, naklejek oraz emotikonek. Warto również wspomnieć, że nasz nowy portal dostarczać będzie multum opcji do rozwijania swoich postaci, jak i całego fikcyjnego świata pod kątem fabularnym. Jest to zaledwie wierzchołek góry pełnej narzędzi i możliwości.
 
Nie jest tajemnicą, że LifeInvader najbardziej przysłuży się branży rozrywkowej. Nowo wybrany opiekun naszych serwerowych celebrytów Ikko wraz z grupą dobranych osób pod swoim kątem powoli planuje i wprowadza w życie pierwsze zmiany związane z portalem. Faktyczni serwerowi celebryci od teraz nie będą ograniczeni do posiadania jednego tematu w dziale „profile” - będą mogli również zadbać o to, by rozwijać, promować i reklamować swoją postać na kartach fikcyjnego portalu. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie można zauważyć pierwsze walki o posty, like’i i udostępnienia, z kolei manipulowanie lajkami i innymi statystykami będzie pozwalało na wyróżnianie co bardziej znanych gwiazd. Jest to spory krok do przodu – suche tematy na forum, które nie były zbyt często odwiedzane i stanowiły z reguły jedynie garść suchych informacji odstawiamy do lamusa.
 
Kilka informacji technicznych - portal ten jest strefą w pełni In Character, aczkolwiek z pewnymi małymi ustępstwami. Przykładowo każde zdjęcie, film, czy inne pliki na portalu, które będą dotyczyć naszych postaci (przykładowo: „avatar” mający przedstawiać konkretnie naszą postać) będą musiały zostać zrobione na serwerze, tudzież mieć sampowy charakter. Oznacza to mniej więcej tyle, że tworzenie postaci i udawanie, że nasza postać jest kolejną super modelką poprzez wstawianie zdjęć znanej w naszym prawdziwym świecie piosenkarki nie będzie dopuszczalne. Konta nie stosujące się do tej zasady będą sukcesywnie blokowane. Nie będą jednak blokowane przykładowo za udostępnianie twórczości wyżej wymienionej znanej piosenkarki – nie samym San Andreas nasze postacie żyją i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dzieliły się tym, co w danym momencie jest akurat popularne.
 
W chwili obecnej członkowie naszej ekipy pracują nad tym, by projekt Lifeinvader był w jak największym stopniu przyjazny każdemu graczowi niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób gra (ani czy w ogóle jest zainteresowany prowadzeniem fikcyjnego konta internetowego swojej postaci). Udostępniony zostanie, gdy tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik (o czym rzecz jasna wszyscy zostaną poinformowani). Gdy tylko nastąpi ten moment, po upływie tygodnia – dwóch zaczniemy powoli usuwać z forum mniej ważne zawartości In Character. W czasie okresu przejściowego będziecie mogli na spokojnie zaznajomić się z nową platformą i przenieść tam wszelkie aktywności internetowe swoich postaci. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak przyjmie się nowe rozwiązanie – wszelkie opinie jak najbardziej mile widziane!
 
 

1544055371.png

 
 
Balony 2018
Wygląda na to, że ostatnimi czasy ciągle celebrujemy jakiś jubileusz. Rok temu obchodziliśmy nasze dziesięciolecie, pare tygodni temu nasze jedenaste urodziny, a w tym roku, po raz piąty będziemy oficjalnie organizować tradycyjny plebiscyt Balony 2018.
 
Konkurs Balonów nazwanych na cześć Krzysia, założyciela LS-RP powstał aby celebrować wyjątkowych graczy, którzy swoją kreatywnością i pomysłowością sprawiają, że wszystkim nam gra się lepiej. Ich wkładem może być tworzenie fantastycznych postaci, dobrze prowadzonych organizacji, tworzenie pomocnego contentu na forum czy też po prostu pogodna i przyjemna obecność w grze, która swoją pozytywnością, humorem i zapałem umila grę wszystkim wokół nich.
 
W przeciwieństwie do poprzedniego roku, tym razem w Balonach mogą uczestniczyć wszystkie organizacje, które mogą już nie istnieć ale istniały w trakcie tego roku; oraz członkowie ekipy, którzy opuścili już ekipę. Przez ostatnie półtora tygodnia to Wy mieliście szansę zgłaszania grup do głosowania i one znajdują się na "liście wyborczej". Podobnie jak w zeszłym roku, głosowanie odbędzie się przez panel głosowania w zakładce Gra. Ten link przeniesie Was tam.
 
Głosowanie zostanie otworzone w Sobotę 8 Grudnia o godzinie 20:00.

Zasady pozostają proste:

 • Głosy na graczy zbanowanych nie będą liczone.
 • Każdy ma szansę oddania jednego głosu w każdej kategorii.
 • Swój głos można oddać i zmienić do czasu zamknięcia głosowania 30 Grudnia 2018 o 14:00.
 • Aby głos był ważny, na koncie gracza głosującego w dniu liczenia muszą być postacie, które przegrały min. 30 godzin.

Powodzenia wszystkim kandydatom i grupom! 
 
 

1544070729.jpg

 
 
Wielka Orkiestra Lskowej Pomocy
 
Papa Smerf zawsze mówi, że lepiej jest dawać niż brać. Od ponad 27 lat Jurek Owsiak i wspaniali ludzie z WOŚP idąc tą myślą organizują coroczną zbiórkę charytatywną dzięki, której zebrali już ponad 960 milionów złoty. Ich cele pokrywają opiekę medyczną i zakupu specjalistycznego sprzętu dla szpitali i placówek opieki noworodków, dzieci i seniorów. Mając szansę dołożyć naszą małą cegiełkę do tej sumy, w zeszłym roku postanowiliśmy wraz z Wami wspomóc akcję Jurka. Odnieśliśmy wtedy wielki sukces zbierając ponad 1300 złotych na wyrównanie szans leczenie noworodków i w tym roku idziemy za ciosem przystępując ponownie do WOŚP!
 
Tym razem zrobimy to na 3 różne sposoby. Po pierwsze, podobnie do zeszłego roku, wszelkie zyski ze sprzedaży GS (z przelewów i SMSów) w dniu 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (13 Stycznia), zostaną przez nas przelane na konto Jurka. Po drugie i znowu podobnie do poprzedniego roku, wystawiamy kilka aukcji pamiątek z LS-RP na Allegro. O sposobie numer trzy, przeczytacie troszkę niżej w aktualizacji. Przedmiotami aukcji w tym roku będą:
 


 
 

1. Willa Madd Dogga z unikatowym motorem i dodatkami
Ten przedmiot jest unikatowym zestawem fantów w grze a wsparcie WOŚP to jedyny sposób na kupienie czegoś na serwerze drogą OOC. Paczkę zawartych tu rzeczy możecie kojarzyć z zeszłego roku kiedy gracz Wishermil wylicytował ją za 565.00zł. W duchu tej szczytnej akcji Wishermil zdecydował się przekazać wille z powrotem do licytacji i oddać ją tegorocznemu zwycięzcy, za co bardzo mu dziękujemy. W skład tegorocznej paczki wchodzą:

 • Willa Madd Dogga z unikalnym i odświeżonym wnętrzem, rozbudowanym w trakcie tego roku przez Wishermila
 • Cztery pojazdy przystosowane do willi w tym helikopter, limuzyna i sportowa fura Waszego wyboru
 • Grupa rodziny a wraz z nią oskryptowana /brama na wjeździe do willi
 • 3 własne skiny w Balon Shopie
 • Roczne konto premium
 • Kompletnie nowy, unikalny i jedyny na serwerze motor

Poniżej znajdziecie, krótki filmik od backedoo prezentujący wille autorstwa użytkownika Egozim (z małą pomocą Ctronica), oraz galerie zdjęć motoru.
Biorąc pod uwagę cel jaki kupiec wspiera, te fanty będą "przypisane" do konta a nie do postaci, więc jeśli kupiec będzie chciał zmienić scenariusz swojej gry w dowolnym momencie, będzie mógł to zrobić.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 

1544053010.png

 

2. Zapalniczka Zippo® z grawerem LS-RP
Górując Waszą ankietę rzeczy, które chcecie zobaczyć na aukcji była zapalniczka Zippo®, tak więc mówisz i masz : ).
Wszyscy chyba znamy te charakterystyczne kliknięcie otworzenia się Zippo® z Hollywoodowych filmów. Bez problemu pewnie też przypominamy sobie Johna Mcclana ze Szklanej Pułapki, który oświeca sobie tunel wentylacyjny czy też Indiana Jonesa, którego ojciec przypadkowo podpala dywan w Ostatniej Krucjacie. Dzięki filmom i Broadwayowi, te zapalniczki stały się ikoną pop kultury.
 
Dlatego przedmiotem tej aukcji jest w pełni oryginalna i autentyczna Zapalniczka Zippo® wytworzona przez firmę Zippo Manufacturing Company z Bradford, Pennsylvania. Zapalniczka była wyprodukowana w USA i zawiera certyfikat autentyczności. Na samej zapalniczce znajdziecie laserowo wygrawerowane logo Los Santos Roleplay tak jak to widać poniżej.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 

1544053376.png

 
 
3. Poduszka w temacie GTA z logiem LS-RP (mamy dwie)
Na tej aukcji możecie licytować jedną z dwóch poduszek średniego rozmiaru (40cm x 40cm) wykonaną z <procent i tkanina>. Tył poduszki jest biały natomiast z przodu znajdziecie śliczną grafikę z GTA oraz nasze okolicznościowe, WOŚPowe logo LS-RP. Poduszka jest dekoracyjna i świetnie nada się do jakiegoś gaming roomu czy innego domowego baru w tematyce gier.
 
Poduszka #1: Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
Poduszka #2: Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
(Powyższe zdjęcia są renderem. Dokładniejszy wygląd poduszki zostanie pokazany bliżej świąt)
 
 

1544053403.png


 
4. Koc z logiem LS-RP
Aby skomplementować poduszkę LS-RP możecie również zalicytować wysokiej jakości pluszowy koc z miękkim polarem brandowany LS-RP. Dzięki dużemu rozmiarowi (200cm x 150cm) możecie go zabrać na ognisko, wrzucić do plecaka na plażę lub używać po prostu w domu. Na tym dużym kanwasie udało nam się również wrzucić fajny projekt graficzny i przybrać go w okolicznościowe, WOŚPowe logo LS-RP.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 

(Powyższe zdjęcia są renderem. Dokładniejszy wygląd poduszki zostanie pokazany bliżej świąt)

 

1544054263.png


 
5. Kubek z podpisami ekipy i logiem (wersja 2017)
Przedmiotami zeszłorocznych aukcji były 3 kubki z podpisami członków ekipy oraz logiem LS-RP. W ciągu ostatniego roku jeden z kubków nie został odebrany przez jego kupce dlatego postanowiliśmy wystawić ten mały kawałek historii na ponowną licytację i dać komuś z Was cieszyć się nim. Kubek jest ceramiczny, zawiera na sobie podpisy członków ekipy, którzy byli z nami pod koniec 2017 roku i jest na nim okolicznościowe, WOŚPowe logo LS-RP.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 

1544053928.png

 

 
6. Płyta Bedoesa z autografem i dedykacją dla graczy LS-RP
Jeśli jesteście fanami polskiego rapu to na pewno słyszeliście o szybko zyskującym na popularności raperze - Bedoes. Dla niektórych z Was to będzie stara wiedza, a niektórzy z Was będą zaskoczeni dowiadując się, że Borys był aktywnym graczem LS-RP i nawet teraz czasem u nas pogrywa. Kilka lat temu jako nastolatek Bedoes przegrał setki godzin na LS-RP, nastukał ponad 2000 postów i często można go było spotkać na TeamSpeaku gdzie już wtedy tworzył muzykę.
 
Niedawno mogliście zobaczyć premierę oficjalnego klipu video do piosenki "Toy Story" w kolaboracji Bedoesa i Rafonixa, która pojawi się również na nowej płycie. Ten teledysk został wykonany między innymi przez jednego z naszych Administratorów (Kenniego) na naszym serwerze LS-RP i jest uśmiechem Bedoesa do jego początków w grach komputerowych. Po 7 dniach od wydania, teledysk ma już ponad 2 miliony odsłon na YouTube
 
Trzydziestego Listopada ukazała się premiera drugiej płyty Bedoesa pod tytułem "BEDOES & KUBI PRODUCENT - KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY". Borys chcąc wesprzeć naszą akcję WOŚP hojnie podarował nam swoją płytę wraz z jego autografem i dedykacją płyty dla graczy LS-RP. O ile pierwsze 10,000 sztuk tej płyty zawiera podpisy jej artystów, tak to jest jedyna płyta dedykowana specjalnie dla nas i jest przez to specjalnie wartościowa.
 
Tak więc na licytacji oferujemy własnoręcznie podpisaną i dedykowaną graczom LS-RP, nową płytę Bedoesa wraz z zestawem wlepek jakie pojawiają się również w pre-orderze.
 
Tracklistę oraz krótki opis wpływów i samej płyty możecie przeczytać na stronie SBSTUFF.
Zachęcamy też do polubienia Instagrama Bedoesa oo tutaj: https://www.instagram.com/bedoes2115/
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 
 
W gwoli ścisłości i aby wszystko było dla wszystkich jasne, chcemy Wam przypomnieć, że my (LS-RP) nie przyjmujemy Waszych pieniędzy z aukcji. Te są specjalnie oznaczane na Allegro tak aby zyski szły prosto do Jurka. My tylko płacimy za zakup fantów z naszej kieszeni, trzymamy je w naszym tajnym HQ w podziemiach i kiedy nadejdzie na to czas, oddajemy je listonoszom aby dotarły do Was. Między innymi dlatego jedyną metodą płatności jest PayU - bo to ustala WOŚP i Allegro.
 
Niektóre z tych licytacji dadzą Wam trochę radości w grze, inne będą tylko ozdobami - pamiątkami, które być może za kilka lat dostarczą Wam trochę nostalgii i przypomną o starych dobrych czasach grania na lsce. Ale wszystkie te zakupy, nie ważne jak wartościowe (lub nie) mogą się wydawać, mają szansę pomóc komuś ulec zapłacenia ostatecznej ceny, mogą uratować komuś życie.
 
W zeszłym roku pokazaliście cudowny odzew do tej akcji dlatego nie mamy żadnych wątpliwości, że w tym roku zbierzemy jeszcze więcej pieniążków na cel zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych bo ... Pomaganie jest dziecinnie proste!
 
 

1544054487.jpg

 
 
Świąteczna Loteria
 
Kolejną tradycją, którą praktykujemy na LS-RP już od dłuższego czasu, a dokładniej od Sierpnia 2014 roku jest coroczna loteria różnego rodzaju gier i przedmiotów z Balon Shopu. W poprzednich latach rozdaliśmy kilka kopii GTA V, PUBG, Wiedźmina, Fallouta 4, Watch Dogs 2 i mniejszych indy tytułów.
 
Jak wiecie, LS-RP jest organizacją non-profit, żaden z członków ekipy nie ma żadnych zysków z serwera, i dzięki temu jesteśmy w stanie wydać nadmiar gotówki z końca roku na zabawy dla Was.
 
W tym roku do wylosowania będzie tylko jedna gra - wydany niedawno Spiderman. W wersji steelbook ze świetną stalową okładką, ta gra ma nowoczesną grafikę i ślicznie odwzorowanie miasto, które może konkurować nawet z produkcjami Rockstars! Dodamy jeszcze, że ta wersja Spidermana jest na PS4.
 
A jest na PS4 dlatego, że wraz ze Spidermanem, do wygrania jest nowiutka konsola PlayStation 4 Slim 500GB!
 

1544071449.png

 
W Balon Shopie jak zawsze będziecie mogli wygrać różnej długości konta premium, przedmioty, nagrody w postaci GSów a także los, który zakwalifikuje Was na loterię konsoli PS4 wraz z grą Spiderman. Sama loteria odbędzie się w Niedzielę, 23 Grudnia o godzinie 20:00 a losować będziemy jak corocznie na Twitchu. Więcej informacji na ten temat ogłosimy bliżej faktycznej daty.
 
Warunkiem uczestniczenia w loterii jest ukończenie 18 roku życia lub wysłania nam pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na przyjęcie konsoli. Będziecie oczywiście musieli nam również podać nazwisko i adres, na który mamy wysłać paczkę.
 
Warto też przypomnieć, że ta loteria to tylko gra przypadków, a końcowym skutkiem tej całej zabawy jest fakt, że wspieracie nas swoimi portfelami. Pozwalacie nam organizować takie losowania gdzie ktoś, kto na co dzień nie może wyłożyć 1200zł na konsolę, ma szansę ją wygrać.
 
Dodatkowo - i to jest trzecia metoda wspierania Wielkiej Orkiestry Lskowej Pomocy - za każdy los na PS4 wylosowany w Balon Shopowej loterii, my LS-RP wpłacimy dodatkową złotówkę na WOŚP.
 
Powodzenia wszystkim chętnym i dobrej zabawy!  :)
 
 
Na koniec
 
Końcówkę tej aktualizacji napiszę z perspektywy 1 osoby i w imieniu swoim oraz Adama, Jarka i Mateusza. Od ponad półtora miesiąca kilkunastoosobowe grupy członków ekipy włożyły kupę swojego czasu aby ta aktualizacja mogła się udać. Od planowania WOŚP, przez dzwonienie i pisanie e-maili z firmami marketingowymi, przygotowywanie obiektów, tekstur, modeli, renderów, grafik, mockupów, tekstów, templatek, aukcji na allegro, kręcenia filmów ... po faktyczną logistykę zamówień i zabaw z pocztą ... przez tworzenie mnóstwa treści do podręcznika, projektowanie i wykonanie grafiki na forum ... instalacje, konfiguracje i własnoręczne pełne tłumaczenie programu do Lifeinvadera ... po małe zmiany w grze i bug fixy w trakcie pisania tej aktualizacji i wiele wiele więcej.
 
Za to wszystko, za całą pracę w tym szczytnym celu, za naprawdę kawał solidnej, zorganizowane roboty, wszystkim z całego serca dziękujemy.
 
Wielu z Was graczy również przysporzyło się do tej aktualizacji, wiecie kim jesteście i Wam również chcemy podziękować. Kiedy ja czy ktokolwiek inny napiszemy na Discordzie, że potrzeba grafiki, filmiku czy ludzi na serwer na już, zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Bez Was nie bylibyśmy w stanie zrobić nic porównywalnie fajnego.
 
W przyszłości
 
Oprócz wszystkiego co jest już dla Was dostępne dzisiaj, w najbliższej przyszłości spodziewajcie się kolejnych dużych wydarzeń na LS-RP. Wkrótce będziemy otwierać Lifeinvadera. W połowie Grudnia planujemy event zapalania wielkiej choinki w centrum niczym jak Rockefeller Center. Jak co roku możecie się spodziewać różnych śmiesznych pytań na globalnym OOC z czapkami mikołaja do wygrania. W święta planujemy wprowadzić wspomniane narzędzia do zarządzania drzwiami i kolejną sporą aktualizację kodu. Pod koniec roku wraz z ogłoszeniem zwycięzców Balonów nasze WOŚPowe aukcje staną się aktywne.
 
Jednym słowem, w ten sezon świąteczny będziecie od nas słyszeć sporo!
 
Ho ho ho,
Ekipa Los Santos Roleplay.#2 Sajmons

 • Użytkownik Premium
 • Discord:Sajmons#2070

Napisano 06/12/2018 - 06:07

Ja pierdole ale sztosiwo, tego bym się nie spodziewał nigdy. #3 edward1

 • edward

 • Użytkownik
 • Skype:edward Mój stan
 • Steam ID:edward
 • Discord:edward##7656
 • Miejscowość:Banton

Napisano 06/12/2018 - 06:18

uśmiech mi się pojawił na mordzie gdy czytałem#4 Kecuś

 • kiedyś BR

 • Zasłużony

Napisano 06/12/2018 - 06:28

Szanuje ogromny nakład pracy jaki musieliście włożyć w to aby to wszystko z tego tematu wypalilo. Zajebiste wszystko! Kocham i pozdrawiam <3#5 Vimbaa

 • celebryta

 • Użytkownik
 • Discord:Vimba#0759
 • Miejscowość:Lublin

Napisano 06/12/2018 - 07:29

lska jak zwykle zaskakuje, ale pozytywnie - super!

#6 plugtalk

 • Użytkownik

Napisano 06/12/2018 - 07:37

fajne zmiany, pomysły macie mega.#7 Elita331

 • Użytkownik
 • Miejscowość:Kraków

Napisano 06/12/2018 - 08:00

Kozak, kozak i jeszcze raz kozak. W jakiś sposób na pewno wspomoge akcje WOŚP, jesteście wielcy! :)

#8 adammickiewicz

 • Zbanowany
 • Discord:adaś#3797

Napisano 06/12/2018 - 08:19

"sava mi przypadkowo usunęła interior i nie wiem jak go odzyskać"

 

czego mozna sie po niej spodziewac..


Użytkownik adammickiewicz edytował ten post 06/12/2018 - 08:19


#9 grubadenza

 • Użytkownik

Napisano 06/12/2018 - 08:23

Jakie wymiary ma koc?#10 Ctronic

 • Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

 • Moderator serwera

Napisano 06/12/2018 - 08:26

200 cm x 150cm #11 grubadenza

 • Użytkownik

Napisano 06/12/2018 - 08:37

Trochę chujowo #12 Jackal

 • Russian Mob

 • Zasłużony
 • Discord:Jackal#9080
 • Miejscowość:Szczecinek

Napisano 06/12/2018 - 08:41

Ledwo ósma, a ten mi karze piwo pić...#13 Thetmar

 • Użytkownik
 • Discord:Thetmar#6435
 • Miejscowość:Toruń

Napisano 06/12/2018 - 09:10

Piękna aktualizacja, w tym roku nagrody są genialne.

#14 Nagasaka

 • Zbanowany

Napisano 06/12/2018 - 09:29

Już szykuję pieniążki na licytację  :D#15 paxx

 • (NIE) odpowiedzialny za forum

 • Użytkownik

Napisano 06/12/2018 - 10:01

Super #16 gehi

 • Użytkownik

Napisano 06/12/2018 - 10:07

niezly update ten lifeinvader na propsie ale np ten podrecznik rp to o kant huja obic jak sobie tak popatrzylem #17 mccon

 • Zasłużony

Napisano 06/12/2018 - 10:11

:wub:#18 Furkanxzor

 • Mit dem Wissen wächst der Zweifel

 • Zbanowany
 • Discord:furkan#8119
 • Miejscowość:Płock

Napisano 06/12/2018 - 10:24

świetna inicjatywa, no i w końcu można legalnie jakiś mająteczek kupić  :D


Użytkownik Furkanxzor edytował ten post 06/12/2018 - 10:25


#19 reksio_variacik

 • świat pełen pokus

 • Zasłużony

Napisano 06/12/2018 - 10:25

plyta bedzie moja  :ph34r:#20 Chytrus

 • Sprawy dot. miłości i alkoholu

 • Użytkownik
 • Discord:Michael Chytrus#3956
 • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 06/12/2018 - 10:53

Bardzo ladnie opisane, oraz madrze zrobione, powaznie.

 

Moge na wośp dać pigułe z logiem LSRP ale to już będzie na alphabay market, stay tuned.

 

AHA DEGUS MASZ ODE MNIE PREZENT: NIE MUSISZ MI JUZ ODDAWAC TYCH 15zl JEBANYCH IDZ TO PRZECPAJ WESOLYCH SWIATUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych