>

Skocz do zawartości

[Ochrona] Zobnin&Partners Security Agency

• Nie możesz odpowiedzieć
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Terbusz

• Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Dnia 26 maja Z&P Security zrealizowało zlecenie ochrony imprezy w Sunday Fever Club. Mimo niewielkiej ilości ludzi nie obyło się bez kilku interwencji, które z kolei (jak i samo wydarzenie) przebiegły bez większych problemów.

Untitled-3.png

Untitled-4.png

Untitled-5.png

Użytkownik Terbusz edytował ten post 3 tygodni temu

#42 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik
  • Discord:0skaris#2207

Napisano 3 tygodni temu

* Dnia 27 maja Z&P Security Agency zrealizowało zlecenie ochrony imprezy na rzecz otwarcia Tune Center. Dnia 28 maja zrealizowało ochronę otwarcia Tableau Club. 

#43 Terbusz

• Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Z&P Security dnia 2 czerwca podjęło się kolejnego zlecenia - tym razem padło na Exotic 80'S Club.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

#44 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

* Zobnin & Partners Security Agency przy współpracy z Nishida-kai Corppration wypuściło na rynek ochroniarski własną markę gazu pieprzowego.

untitle1d.png

#45 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

UWAGA! Mam już możliwość zamawiania kamer. Cennik został dodany. Zamawiacie je pisząc do mnie na PW w FORMIE IC zachowując podstawowe zasady korespondencji. Żadnego zamawiania ooc oraz pisania mnie na discordzie. 

#46 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

* Zobnin & Partners Security Agency przy współpracy z Nishida-kai Corppration zorganizowali bankiet charytatywny, w którego programie miała miejsce licytacja azjatyckich dzieł sztuki. Zabezpieczeniem imprezy zajęli się pracownicy Z&P, a prowadzeniem imprezy Miyuki Nishida oraz Oscar Cansey. 

85df01c2d74ca.jpg

Celem_Koa_jest_poszerzanie_i_wykorzystyw

sa-mp-231.png

sa-mp-230.png

sa-mp-229.png

sa-mp-228.png

#47 Ctronic

• Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

• Moderator serwera

Napisano 2 tygodni temu

* Lokal otrzymał zwiększoną dotację, może sobie teraz pozwolić na większe wypłaty dla pracowników. 

Dobra robota, oby tak dalej. 

#48 z1reael

• ナイトキッド

• Użytkownik Premium
  • Discord:zireael#0371

Napisano 2 tygodni temu

sa-mp-112.png

sa-mp-120.png

Użytkownik z1reael edytował ten post 2 tygodni temu

#49 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

BRUTALNE obniżki cen na zabezpieczenia techniczne firmy Zobnin & Partners Security Agency. Nie zwlekaj i skorzystaj już teraz!

- zamek elektroniczny- $5000 4000
- alarm- $29500 20000
- drzwi antywłamaniowe- $110000  85000
- monitoring- $28000 18000
- bramki wykrywające metal- $27000 18000

OFERTA TRWA DO DNIA 23.06.2019

#50 degus

• Gamemaster

Napisano Tydzień temu

fajnie to wszystko prowadzicie, nie widze innej opcji na "oficjalna" firme ochroniarska o ktorej wspominalismy w ostatnim newsie

podpinam temat, a lider niech sie odezwie do mnie na discord

#51 Pukawka187

• raised by the TV

• Użytkownik Premium
  • Steam ID:ultraviolence187
  • Discord:Pukawka })#9460
  • Miejscowość:Łódź

Napisano Tydzień temu

brawa!!! wiedziałem, że dobremu człowiekowi sprzedałem dziewiczą firmę, który to przekazał firmę jeszcze bardziej odpowiedniemu

#52 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

#53 0skaris

• Ręka wolnego centrum

• Użytkownik

Napisano 6 dni temu

W związku z moją rezygnacją proszę o przekazanie tematu użytkownikowi Alsat.

#54 Vikiing

• Skandynawski Książe

• Moderator serwera
  • Discord:Viking#6923

Napisano 5 dni temu

* Gina oraz Thomas Antonelli przesyłają podziękowania za bardzo dobrą robotę wykonaną przez firmę Zobnin&Partners Security Agency podczas ich wesela.

#55 Terbusz

• Użytkownik

Napisano 4 dni temu

Więc tak, ostatnio trochę się wydarzyło i warto by było się do tego odnieść. Oskar zrezygnował z dalszej gry, dlatego Z&P Security czekają lekkie zmiany w sposobie funkcjonowania i prowadzenia. Firma trafia pod skrzydła Alsata i moje, oczywiście o ile administracja nie będzie miała żadnych zastrzeżeń co do tej decyzji. Niżej zamieszczam w punktach kilka nowych informacji oraz aktualności dla zarówno starych, jak i ewentualnych nowych klientów/pracowników:

1. Zmiany dotyczące ostatniej serwerowej aktualizacji.
Punkt skierowany głównie do osób, które korzystały już z naszych usług w zakresie montażu monitoringu, bramek, czy też drzwi antywłamaniowych. Pewnie większość z was zauważyła już, że przy okazji aktualizacji serwerowej Pistacjowa Żaba mechanizmy te znalazły swoje odzwierciedlenie w skrypcie. Od teraz chcąc odgrywać skutki posiadania któregokolwiek z systemów musicie mieć go zamontowanego skryptowo (pod /drzwi info). W skrócie oznacza to, że biznesy dla których realizowaliśmy zlecenia montażu przed aktualizacją powinny zgłosić się do nas jeszcze raz (o ile im na tym zależy). Niestety, kilkukrotnie w górę podskoczyły ceny wspomnianych sprzętów - dlatego też zachęcamy do korzystania z promocji + dla wspomnianych wcześniej "stałych" klientów zwrócimy sumę, którą włożyli w montaż przed skryptową aktualizacją.

2. Zlecenia, rekrutacja, kontakt.
Jak wspomniałem wyżej, funkcja prowadzenia firmy spadła na postać Alsata oraz moją. W związku z tym chcieliśmy ruszyć z rekrutacją w lekko zmienionej formie - od teraz jest bardziej otwarta, jesteśmy gotowi na przyjęcie nowych graczy i chętnie wprowadzimy ich w realia firmy jak i samego serwera. Odnośnie kontaktu, można podbijać w grze, PW na forum do któregoś z nas (ew. Discord), lub telefon (niżej podamy namiary). Cały czas jesteśmy również gotowi na nowe zlecenia ochrony, montażu, transportu, czy też każdej innej formy współpracy, tym razem jednak bez znaczenia w której części miasta. Kontakt w takiej samej formie jak w sprawie rekrutacji:

Terbusz - Danny_Bailey - 805433
 Alsat - Kazumi_Igarashi - 306618

Z ważniejszych rzeczy to chyba tyle. W ostatnim czasie po krótszej przerwie zorganizowaliśmy ochronę imprezy w Tableau oraz huczniejszego ślubu/wesela dzień później (rekomendacja post wyżej^).

Tak więc zachęcam do współpracy i zarzucam jeszcze jakieś zaległe screeny.

Spoiler

Użytkownik Terbusz edytował ten post 3 dni temu

#56 Terbusz

• Użytkownik

Napisano wczoraj

* 22.06.2019r. wymiana uszkodzonych kamer w Tel-Aviv.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

#57 Terbusz

• Użytkownik

Napisano 11 godzin temu

* 23.06.2019r Ochrona Summer Party Kahulu Island organizowanego przez Exotic 80's Club.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych