>

Skocz do zawartości

Jeżeli ktoś posiada ssy z imprezy Exotic prosiłbym o przesłanie - Ctronic

Prowadzisz kasyno? Zapoznaj się z tym tematem - klik.


* * * - - 4 głosy

Roleplay w 2018 roku


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sim00n

 • Konta premium, bugi, skargi

 • Główny administrator
 • Discord:@Szymon#2137

Napisano 31/03/2018 - 00:29

*
Popularny

mobile1.jpg

 

 
Witajcie!
 
Jeżeli oglądaliście kiedykolwiek prezentację nowych produktów Apple (tzw. Keynote), to wiecie zapewne, że Steve Jobs, oryginalny założyciel Apple miał bardzo unikalny styl prezentowania nowości w swoich produktach. Duża część jego prezentacji wyglądała jak normalna konferencje technologiczna, ale pod koniec wydarzenia Steven mówił ... "Thank you. But there is one more thing" kiedy chciał zaprezentować coś nowego albo unikatowego. Po śmierci Steva, jego następca Tim Cook stronił od używania tej frazy, ponieważ chciał ją zarezerwować na specjalną okazję. W zeszłym roku, podczas prezentacji iPhone X, Tim użył sławnego "but there is one more thing", zaznaczając przy tym jak specjalne znaczenie te słowa mają dla Apple i jego pracowników podkreślając również ogromny wpływ Steva na innowacje w dziedzinie technologii.
 
Nasz mały świat SA-MP jest niczym w porównaniu do niesamowitych osiągnięć telekomunikacyjnych na świecie, ale uważamy, że dzisiejsza zmiana to rewolucja naszej małej gry na skale pierwszego iPhona.
 
Mówimy o telefonach nie bez powodu, dlatego że dzisiaj, po ponad roku pracy, jesteśmy dumni z możliwości zaprezentowania Wam ...
 
 
 

Aplikacji Mobilnej Los Santos Roleplay.

 

 

 

 

mobile2.gif

 

 
W dzisiejszej dobie smartphonów, praktycznie każdy z nas ma przy sobie mini komputer, który jest w stanie zrobić to co zwykły PC. Tworząc tę aplikację kierowaliśmy się uproszczeniem dostępu do wszystkiego co robicie w grze, przez Wasz telefon. Nie martwcie się, oczywiście używanie tej aplikacji nie jest wymagane do gry, ale wydaje nam się, że ułatwi Wam granie i zwiększy imersję kilkukrotnie.
 
Cały ten pomysł istnieje dzięki naszemu nowemu, autorskiemu pluginowi do wymiany danych pomiędzy serwerem SA-MP a serwerem webowym napisanym w Node.JS. Dzięki niemu możemy wysyłać wszystkie wiadomości i pozycje graczy na serwerze do naszej aplikacji na telefonie. To otworzyło nam drzwi do popisu i dało nam masę pomysłów na ciekawe rozwiązania. Poniżej zaprezentujemy Wam wszystkie funkcje, które opublikujemy w pierwszej wersji aplikacji.
 
 
Telefon
 
Opcja telefonu pozwala Wam na operowanie Waszym telefonem IC z poziomu Waszego smartphona. To znaczy, że jeżeli jedna z Waszych postaci jest na serwerze, to będąc zalogowanym na smartphonie, możecie kontrolować Wasz telefon (który macie aktywny na /p). W opcjach możecie SMSować z kontaktami, dzwonić do nich (również przez pisanie) oraz wysyłać Vcary (na ekranie zobaczycie nicki postaci w pobliżu). W opcjach telefonu możecie ustawić czy wiadomości powinny pokazywać się tylko na telefonie czy na telefonie i w grze na czacie.
 
Używając telefonu zobaczycie fajne smaczki takie jak to, że Wasz telefon będzie faktycznie dzwonił kiedy ktoś do Was dzwoni w grze, notyfikacje o SMS dostaniecie w prawdziwych notyfikacjach telefonu a SMSy wysłane do Was poza grą będą przychodziły od razu na telefon. Dodatkowo będziemy mogli na nie odpowiedź w czasie realnym, nie będąc w grze!
 
 
Bankowość
 
Jak możecie zauważyć na screenshotcie, opcja bankowości w menu pokazuje Wam stan konta aktualnie zalogowanej postaci w grze. Oczywiście to nie znaczy, że musicie być w grze aby kontrolować Wasze konta. Ta opcja pozwala Wam na robienie przelewów na dowolne konto bankowe innego gracza* i po zakończonej operacji pokazuje Wam potwierdzenie, które możecie zscreenshotować i wrzucić na forum lub wysłać komuś w prywatnej wiadomości, żeby potwierdzić przelew.
 
* Aplikacji nie pozwoli Wam robić przelewów pomiędzy Waszymi postaciami aby uniknąć łączenia wątków postaci.
 
 
Panele Grupowe
 
Ta opcja ucieszy najbardziej liderów grup, ponieważ od dzisiaj będziecie mieli wgląd w Wasze grupy w dosłownym zasięgu ręki. W aplikacji mobilnej znajdziecie te same opcje, które widzicie na forum w tym zarządzanie pracownikami, listę pojazdów, budynków, pomieszczeń, magazynów a także wgląd w logi grupy. Na stronie podsumowania zobaczycie również listę wszystkich graczy, którzy są aktualnie na służbie grupy oraz ich rangi.
 
 
Komunikator
 
Kompletnie opcjonalna funkcja, pozwala Wam na przeniesienie całej komunikacji OOC z gry do Waszego telefonu. W opcjach będziecie mogli indywidualnie zdecydować czy wiadomości prywatne (/w, /re, wr) oraz wiadomości OOC na czacie (/b) będą pokazywać się w aplikacji, w grze czy w obu miejscach. Dodatkowo w obu przypadkach możecie włączyć opcje pomijania tej funkcja dla administratorów. To znaczy, że wszystkie prywatne wiadomości (/w) będą przychodziły na telefon, oprócz tych wysłanych przez członków ekipy.
 
Myślimy, że to będzie świetna opcja dla graczy, którzy irytują się niepotrzebnymi wiadomościami Out Of Character w grze, ale chcą mieć możliwość zajrzenia do nich na boku kiedy akcja IC zwolniła tempo.
 
 
Znajomi w grze
 
Ta opcja pozwala Wam na zobaczenie wszystkich Waszych znajomych, którzy są aktualnie w grze. Po kliknięciu na znajomego możecie wysłać do niego wiadomość prywatną (/w). Lista znajomych, którzy pokazują się w aplikacji jest pobierana z Waszych znajomych na forum.
 
 
Mapa
 
Ta funkcja działa w połączeniu z niektórymi typami organizacji. W aplikacji zobaczycie mapę świat podobną do tej z zakładki Gra. Bazując na sytuacji, informacje wyświetlane na mapie będą się zmieniać.

 • Policjanci zobaczą na tej mapie wszystkie radiowozy z włączonym /gps.
 • Taksówkarze zobaczą na mapie wszystkie inne taksówki oraz pozycje gracza, który zadzwonił na /call 777.
 • Firmy transportowe oraz dostawcy zobaczą na mapie miejsca do odebrania paczek lub dowiezienia przyczep.
 • Straż pożarna oraz EMS zobaczą na mapie wszystkie /call 911 zgłoszone do ich odpowiednich grup w ciągu ostatnich 15 minut.
 • Wszyscy inni gracze mogą użyć tej mapy w połączeniu z komendą /biznesy

1521510554.png

 

 
Czy to jakiś krypto antyczit?
 
Nie! Nasza aplikacja nie będzie wymagała od Was żadnych uprawnień, które nie są absolutnie potrzebne do operacji programu. Nie zapytamy Was o numer telefonu, dostęp do kontaktów czy biblioteki zdjęć. Jedyne uprawnienia jakich wymagamy to dostęp do powiadomień, dostęp do głośnika (aby używać dźwięków), dostęp do działania w tle (aby otrzymywać powiadomienia) oraz dostęp do wykrywania czy jesteście podłączeni do Internetu. Przy instalacji aplikacji będziecie oczywiście mogli zobaczyć o co prosi Was Wasz system.
 
 
Data wydania
 
Jesteśmy teraz w fazie zamkniętego testowania aplikacji i jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy mogli wydać aplikację pod koniec Kwietnia. W między czasie czekamy jeszcze aż wspomniani giganci telekomunikacyjni zaakceptują nasze aplikacje do swoich app sklepów co zazwyczaj zajmuje pare dni no i oczywiście wszystkie przyszłe aktualizacji również tyle potrwają.
 
Nasza wstępna, planowana data wydania wersji Beta do limitowanej grupy testerów to Niedziela, 8 Kwietnia, czyli tydzień po świętach.
 
Nasza wstępna, planowana data wydania pierwszej oficjalnej wersji do szerokiego grona graczy to Niedziela, 22 Kwietnia, czyli 2 tygodnie po Beta testach.
 
 

1521508445.png

 

Dostępność
 
Aplikacja będzie dostępna na telefonach z Androidem oraz z systemem iOS. Minimalna wersja Androida to 5.0 Lollipop. Minimalna wersja iOS to 9.1. Cena aplikacji to oczywiście $0.00 na obu platformach!

 
Szukamy Beta Testerów!
 
Zanim nasza aplikacja ujrzy światło dziennie, chcemy być pewni, że nie znajdziemy tam żadnych błędów, dlatego, że aktualizacje w AppStorze i Play Storze nie są tak łatwe jak aktualizacje serwera. W związku z tym szukamy grupy 30 graczy, którzy pomogą nam testować aplikacje w codziennej grze. Aby dołączyć do grupy beta testerów należy spełniać poniższe warunki:

 • Jesteś liderem jakiejś grupy
 • Przegrałeś 30+ godzin w tym miesiącu
 • Posiadasz telefon, który spełnia wymagania systemowe podane powyżej

Aplikacje proszę wysyłać na PW do Administratora Jarek (Crotin) na forum.
 
 
Podsumowanie
 
W Listopadowej aktualizacji, w której celebrowaliśmy 10 lat LS-RP, powiedzieliśmy że chcemy dalej się rozwijać i być liderami Roleplayu w Polsce. Dzisiaj stajemy się pierwszym serwisem na świecie, który przekracza barierę komputera i pozwala Wam użyć najnowszych technologii aby interakcja z grą stała się łatwiejsza i bliższa 2018 roku.
 
LS-RP będzie się dalej prężnie rozwijać tak długo jak tylko my mamy Wasze wsparcie i razem budujemy tę społeczność.
 
Dumnie i nieprzerwanie,
Ekipa Los Santos Roleplay.#2 tojakarolek

 • it's that man comin' up from that land of tha cpt

 • Użytkownik

Napisano 31/03/2018 - 00:33

wow!!#3 Bartuś

 • Użytkownik
 • Miejscowość:Lublin

Napisano 31/03/2018 - 00:36

is it real or it just a bon jovi dream?#4 yesterek

 • Użytkownik
 • Discord:.yesterday#3682

Napisano 31/03/2018 - 00:39

jeśli to żart na prima aprilis to polecieliście o dzień za wcześnie#5 Satan666

 • dziwki, dragi, lasery

 • Użytkownik
 • Discord:WatykańskiBaron#5736

Napisano 31/03/2018 - 00:40

Kocham ten serwis #6 homonto

 • jaworzno-rp.net

 • Zbanowany
 • Discord:homąto#2961

Napisano 31/03/2018 - 00:54

mobilny samp był lepszy bo wtedy się naprawde wkręciłem

#7 Hazard_

 • Użytkownik
 • Discord:Hazard #2137

Napisano 31/03/2018 - 00:55

Kozak#8 KarloZ

 • _|Dawca|_

 • Użytkownik
 • Skype:podam tylko na PM Mój stan
 • Miejscowość:Grudziądz

Napisano 31/03/2018 - 00:57

Jutro 1 kwiatnia XD#9 exasperation

 • robię kółko jak w monopoly

 • Użytkownik

Napisano 31/03/2018 - 00:59

Jeśli to nie fake to na dwudziestolecie lski widzę to tak;

 


Użytkownik psz edytował ten post 31/03/2018 - 00:59


#10 Choooca

 • Użytkownik

Napisano 31/03/2018 - 01:00

żart z lską mobile był mocarny wtedy#11 nanky

 • 211

 • Zbanowany
 • Discord:nanKy#4274
 • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 31/03/2018 - 01:00

prima aprilis jak chuj#12 byss

 • Użytkownik

Napisano 31/03/2018 - 01:08

fajne żarty, eleska poczekajmy, aż się zrobi śmiesznie#13 Heba

 • ^ to ja

 • Użytkownik
 • Skype:wojtek.hebczan Mój stan
 • Steam ID:wojtekheba
 • Miejscowość:Ropczyce

Napisano 31/03/2018 - 01:10

ale się zdziwicie ;]#14 Kenni

 • Organizacje prywatne

 • Moderator serwera
 • Discord:Kenni#3649

Napisano 31/03/2018 - 01:11

jednak /del, nie sądziłem, że to na serio wszystko xD

podobno ktoś dostał już dostępik na potrzeby promo eleski   :wub:  :wub:


Użytkownik Kenni edytował ten post 31/03/2018 - 01:55


#15 Nachlany

 • Użytkownik
 • Miejscowość:Szczecin

Napisano 31/03/2018 - 02:27

Nie damy sie drugi raz oszukac jak wtedy z mario!!! #16 adinni

 • Użytkownik
 • Discord:ıuuıpɐ#8795

Napisano 31/03/2018 - 07:33

Prima Aprilis nie dzisiaj#17 Ctronic

 • Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

 • Moderator serwera

Napisano 31/03/2018 - 08:02

odszczekacie te słowa z prima Aprilis gdy wleci wszystko do końca i gruber zapoda wszystko na gotowca.#18 vinsełek

 • niezbyt lubiany

 • Użytkownik

Napisano 31/03/2018 - 08:10

dałem się nabrać#19 Dzylek

 • Zasłużony

Napisano 31/03/2018 - 08:46

To smutne, że ludzkość uważa, że wszystko ogłoszone w prima aprillis to żarty, nie lubię tego dnia bo jest zbyt sztuczny dla mnie.#20 Vimbaa

 • Los Santos County Superior Court, GOV

 • Zbanowany
 • Discord:Vimba#0759
 • Miejscowość:Lublin

Napisano 31/03/2018 - 08:49

Wow, super!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych