>

Skocz do zawartości

Już jutro (24/02) odbędzie się koncert Yeves x Whiz Moe w Oceana Club. >>KLIK<<

* * * - - 2 głosy

Discordowe Rodeo LSRP

• Nie możesz odpowiedzieć
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

ludek.png

Ventrillo, Mumble, Teamspeak czy Skype - wszystkie te komunikatory powoli są spychane do lamusa przez takich gigantów przyszłości jak Discord, czy Slack - komunikatory, które posiadają wszystkie najlepsze funkcje swoich poprzedników, a jednocześnie sprawują się wielokrotnie lepiej. Chociaż my, jako społeczność (a zwłaszcza jako administracja) długo wzbranialiśmy się przed dołączeniem do grona serwerów, które w ten sposób integrują się ze społecznością, to w końcu, po namysłach, postanowiliśmy rozpatrzyć pozytywnie prośbę graczy o utworzenie takowego serwera. Serwera, który już dzisiaj oddajemy do Waszego użytku. Jednocześnie jednak chcielibyśmy Was poinformować o kilku warunkach, które należy spełnić, by móc z niego w pełni skorzystać.

Nie ma co ukrywać - nasz serwer ma swoich lepszych i gorszych graczy, w związku z tym postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Chcemy uniknąć kolejnej fali multikont i trolli na discordzie. Żeby móc w pełni z niego korzystać, będzie trzeba "zarejestrować" swoje konto. Jak wygląda taka rejestracja? Otóż jest to proste i szybkie - w dziale dyskusje pojawi się specjalny temat o nazwie "Discord - rejestracja", w którym według podanego tam wzoru trzeba będzie zaświadczyć, iż określone konto discord należy do Was. Wówczas opiekunowie discorda nadadzą Wam na serwerze odpowiednią rangę, jaką jest "użytkownik". Ranga ta upoważni Was do korzystania z większości kanałów: zarówno tekstowych, jak i głosowych. Bez tego wszystkie kanały będą dla Was poblokowane.

51282f2e53.PNG

(kliknij by dołączyć)

Zasady korzystania z Discord i małe sprostowanie

Tak jak wszędzie, tak i na kanale Discord panują określone zasady, o których to możecie poczytać w specjalnie przeznaczonym do tego kanale jakim jest "regulamin". Ponadto na serwerze discord obowiązują wszystkie zasady, jakie obowiązują Was na serwerze czy forum - wszelkiej maści obrażanie, poniżanie czy robienie czegokolwiek niezgodnego z podstawowymi zasadami netykiety internetowej, czy zwyczajnej ludzkiej godności będzie sowicie karane. W szczególnie drastycznych sytuacjach, jeśli zajdzie taka potrzeba - kara będzie dotyczyła nie tylko serwera discord. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza społeczność składa się z różnej maści ludzi i nie każdy dobrze radzi sobie w panowaniu nad własnymi emocjami oraz gniewem, ale liczcie się z tym, że nie będzie pobłażania dla "weteranów", którzy uważają, że znajdują się w dogodnej pozycji, by ubliżać czy wyśmiewać się z innych graczy. Serwer jest dla każdego, każdy może sobie z niego swobodnie korzystać. Ponadto znajdziecie tam również członków ekipy jak i specjalnie oznaczonych małych gamemasterów, na wypadek gdybyście szukali kogoś do gry.

Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę na to, że kanał ten nie służy do szybszego rozwiązywania spraw technicznych - jeśli macie jakąś sprawę do załatwienia, to wciąż albo zgłaszacie się do kogoś kto jest akurat w grze albo piszecie ticket. Administrator też człowiek i to, że jest akurat obecny na discordzie nie znaczy, że ma czas lub też nie ma lepszych rzeczy do roboty, niż przykładowe naprawienie Wam telefonu. Od tego służą tickety, którymi w wolnej chwili zajmują się Ci, co mają czas.

Na chwile obecną na serwerze discord znajdują się takie kanały jak regulamin i ogłoszenia, które przeznaczone są dla administracji oraz kanał generalny, na którym każdy może postować. Do tego dorzuciliśmy kanał "szukam do gry" w którym możecie kontaktować się z osobami akurat chętnymi do gry. Dorzuciliśmy również kilka kanałów głosowych przeznaczonych zarówno do swobodnej rozmowy à la teamspeak jak i takich, które przeznaczone są dla organizujących eventy itp. Jeśli macie jakieś pomysły na kolejne kanały - nie krępujcie się i pochwalcie się nimi śmiało. Pamiętajcie też - discord to zwykly komunikator, korzystajcie więc z niego tak, jak korzystalibyście z serwera teamspak czy czegokolwiek innego, a jeśli nie chcecie - nie róbcie tego.

Słowem zakończenia

Założenie kanału na discordzie jest nie tylko realizacją jednej z Waszych starszych propozycji, ale jest także świadectwem tego, że chcemy nieco popracować nad społecznością naszego starego już, jak na sampowe standardy serwera. To jednak nie koniec - eleska wciąż się rozwija, a z każdym miesiącem staramy się postawić przynajmniej jeden solidny krok w kierunku lepszego jutra. W związku z tym w najbliższym czasie - całkiem prawdopodobne, ze pod koniec tego, lub początek nowego miesiąca pojawi się nowy i to całkiem spory update skryptowy, a w nim kolejne optymalizacje skryptu. Szczegółów jednak dowiecie się za jakiś czas.

Pozdrawiamy,
Ekipa Los Santos Role Play

#2 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera
  • Miejscowość:Wrocław / Częstochowa

Napisano 4 tygodni temu

ff5205ac05.jpg

kmwtw Kappa

Klasycznie świetny update, 10/10.

#3 yhyhydryx

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Ja tam mam brak uprawnień na wszystkich działach discorda.

#4 crious

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Super, w końcu coś konkretnego

#5 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 4 tygodni temu

Ja tam mam brak uprawnień na wszystkich działach discorda.

Order czytania ze zrozumieniem trafił do: Ciebie

#6 yhyhydryx

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Mogłeś pogrubić co ważniejsze. 

#7 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 4 tygodni temu

No ok zaraz coś na to poradzimy

Teraz myślę ze jest bardziej widoczne, ale dla innych którzy jeszcze nie zwrócili uwagi:

Żeby móc korzystać z discorda trzeba uzyskać range użytkownika, a żeby ją uzyskać > należy przeczytać fragment o rejestracji.

#8 Kenni

• Moviemaker z .net ヅ

• Użytkownik
  • Steam ID:KenniEdits
  • Discord:Kenni#3649
  • Miejscowość:Łowicz

Napisano 4 tygodni temu

superowo

#9 itek

• ziomek itek

• Użytkownik
  • Miejscowość:biala podlaska

Napisano 4 tygodni temu

piekny ludek

#10 pepsimane

• podworka was pierdolaa

• Użytkownik
  • Discord:pepsimane#7078

Napisano 4 tygodni temu

fajnie

#11 Alan

• no odmień być

• Support
  • Discord:Alan #7041
  • Miejscowość:Łódź.

Napisano 4 tygodni temu

Mega.

#12 mortalterror

• 🕵️

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

discordowe rodeo to nic, w porównaniu z powrotem starego systemu likes

#13 vazquezz

• heh

• Użytkownik
  • Miejscowość:Głogów

Napisano 4 tygodni temu

21740422_1521740844544368_88749728728395 a co to za plerpik

#14 Adi

• Użytkownik
  • Discord:adrian_kryczka#3473
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 4 tygodni temu

nie wierzyłem, że kiedykolwiek gdzieś jeszcze uda mi się zobaczyć tego niedojebanego robota xd

Spoiler

Użytkownik Adi edytował ten post 4 tygodni temu

#15 yhyhydryx

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Tak jak wszędzie, tak i na kanale Discord panują określone zasady, o których to możecie poczytać w specjalnie przeznaczonym do tego kanale jakim jest "regulamin". Ponadto na serwerze discord obowiązują wszystkie zasady, jakie obowiązują Was na serwerze czy forum - wszelkiej maści obrażanie, poniżanie czy robienie czegokolwiek niezgodnego z podstawowymi zasadami netykiety internetowej, czy zwyczajnej ludzkiej godności będzie sowicie karane. W szczególnie drastycznych sytuacjach, jeśli zajdzie taka potrzeba - kara będzie dotyczyła nie tylko serwera discord. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza społeczność składa się z różnej maści ludzi i nie każdy dobrze radzi sobie w panowaniu nad własnymi emocjami oraz gniewem, ale liczcie się z tym, że nie będzie pobłażania dla "weteranów", którzy uważają, że znajdują się w dogodnej pozycji, by ubliżać czy wyśmiewać się z innych graczy. Serwer jest dla każdego, każdy może sobie z niego swobodnie korzystać. Ponadto znajdziecie tam również członków ekipy jak i specjalnie oznaczonych małych gamemasterów, na wypadek gdybyście szukali kogoś do gry. 

Pozdrawiamy,
Ekipa Los Santos Role Play

ale z tym kanałem nsfw to was popierdoliło do reszty bo wychodzi z tego hard sadistica, a nie komunikator serwera lol

#16 Pukawka187

• raised by the TV

• Użytkownik
  • Steam ID:ultraviolence187
  • Discord:Pukawka#9460
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 4 tygodni temu

ale z tym kanałem nsfw to was popierdoliło do reszty bo wychodzi z tego hard sadistica, a nie komunikator serwera lol

Przed wejściem na kanał akceptujesz oświadczenie, więc nie powinieneś się dziwić co tam można znaleźć. Nie bez powodu wyskakuje ten pop-out.

#17 Jasiek

• no zbanuj polaka

• Gamemaster

Napisano 4 tygodni temu

napisz do mnie na discord, założe Ci kajdany na kanał i nie będziesz musiał tego oglądać

#18 gutierez

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Może nie w temacie, ale przydałoby się ogarnąć ten spadający respekt wywołujący crashe, bo teraz jest to jeszcze częstsze niż ostatnio, gdy problem występował.

#19 Chytrus

• Sprawy dot. miłości i alkoholu

• Support
  • Steam ID:fucchead
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 4 tygodni temu

to wina sampa nowego, nie serwera.

#20 yhyhydryx

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

Przed wejściem na kanał akceptujesz oświadczenie, więc nie powinieneś się dziwić co tam można znaleźć. Nie bez powodu wyskakuje ten pop-out.

Rozumiem, ale też nie rozumiem dlaczego w tym temacie są wzmianki o jakimkolwiek regulaminie. Równie dobrze możecie stworzyć parę działów pod tytułem: 'jebanie waszych matek', 'flejm na Dizajnera' i byłoby w porządku z pop-upem? To w końcu komunikator gry komputerowej jakby nie patrzeć i trochę mam wrażenie że wszystko będzie kręcić się wokół tego (o ile tego nie zrobiliście pod to).  :rolleyes:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych