>

Skocz do zawartości

Chcesz pomagać innym już dziś? Zapisz się do EMS, gdzie rozpoczyna się rekrutacja! Więcej informacji tutaj.


* * * * * 15 głosy

10 L A T


 • Nie możesz odpowiedzieć
234 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sim00n

 • Konta premium, bugi, skargi

 • Główny administrator
 • Discord:@Szymon#2137

Napisano 18/11/2017 - 14:18

*
Popularny

ls-urodziny.png

 

 

Dobrze przeczytaliście ... 10 lat ... nie do wiary!

Witajcie w Listopadzie 2017.

 

 

10 Lat Los Santos Roleplay

 

Przez ostatnie 6 lat, napisałem na LS-RP już ponad 60 tematów w dziale ogłoszeń. O ile każdy jest na swój sposób ważny, to żaden z nich nie był tak specjalny jak ten, który spróbuję napisać dzisiaj. Każdego dnia na forum LS-RP pojawia się 250 nowych postów, a w grze 200,000 nowych linii czatu. Ten czat to wystarczająco tekstu, żeby napisać 6,700 osobnych serii książek Harrego Pottera. Spróbować streścić to w kilkuset słowach wydaje się niemożliwe.

 

Trudno nam uwierzyć, że staruszek zwany lską, przeżył całą dekadę wspólnego grania w gierkę o CJu. Wszystko zaczęło się od twórców Rockstar Games, kiedy w Październiku 2004 roku wydali na światło dziennie grę, która przez następne kilka lat stała się ikoną PCtowego grania. Dziś, 13 lat później praktycznie każdy z nas zna Los Santos lepiej niż własne miasto, a godziny, które spędziliśmy w San Andreas biją na deski jakąkolwiek inną grę. Po ogromnym sukcesie SA nastąpił bum na granie multiplayerowe, z którego 3 lata później narodził się nasz serwer. Dzięki czwórce pionierów, których znaliście jako Balon, Tomasz, Dyzma i Świstak, powstało Los Santos Roleplay.

 

Ciężko oddać w słowach jak wielkim osiągnięciem dla takiego serwera jest przeżycie 10 lat. Przypomnijcie sobie co robiliście w 2007 roku ... Ja zdawałem kartę motorowerową, blint uczył się tabliczki mnożenia, na świecie startował Facebook, w kadrze grał Krzynówek, a niektórzy z Was nie wyszli jeszcze nawet z łona matki. Pomyślcie sobie gdzie pracowaliście 2 lata temu, albo czego się uczyliście w szkole 3 lata temu. Nawet to wydaje się odległą przeszłością, a Los Santos Roleplay przeżyło już 10 lat!!

 

W latach Internetowych to cała wieczność i oczywiście możemy sobie przypomnieć wyżyny jak i niziny naszego istnienia. Przez ten czas, dzięki i na rzecz LS-RP swoje ścieżki skrzyżowało ze sobą setki kreatywnych, żywiołowych i hojnych swoim czasem osób, które pozwoliły nam wszystkim na tę wspólną zabawę. Nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z osobna ani nie moglibyśmy opisać tutaj każdego rozdziału serwera, gdyż skończyłby nam się przysłowiowy brudnopis. Zamiast tego, zachęcamy każdego z Was do podzielenia się swoimi najlepszymi wspomnieniami czy to z akcji, czy o znajomych z dzieciństwa, z którymi najlepiej Wam się grało przez te lata.

 

Jedyne czego możemy sobie w nasze własne urodziny życzyć, to Waszego dalszego, nieprzerwanego wsparcia dzięki, któremu jesteśmy w stanie kontynuować tę zabawę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nie celebrujemy tego dziesięciolecia przywiązani do łóżka z respiratorem w nosie, tylko skacząc z samolotu na spadochronie z rakietą w pupie. Los Santos Roleplay dalej prężnie się rozwija i liczymy, że dzięki Wam będziemy mogli celebrować tę samą okazję w 2027 roku.

 

 

 

kod.png

 

Przyszłe zmiany w skrypcie
 
My wkraczamy w 11 rok naszej działalności, a SA-MP wkracza do 2011 roku jeśli chodzi o technologie dostępne dla programistów.
 
Dzięki zbliżającej się aktualizacji SA-MP 0.3.8, wkrótce po wejściu na Wasze ulubione serwery, zobaczycie okno pobierania plików, podobne do tego z MTA. Tym samym mechanizm tak zwanych "customów" zmieni się z aktualnego, upierdliwego ściągania plików z forum i podmieniania ich w folderze, na proste plug-n-play gdzie po wejściu na serwer, wszystko będzie po prostu działało.
 
Niektóre z atrakcji, nad którymi już pracujemy to

 • Kompletnie nowe mapowanie aktualnych obiektów w customie tak, żeby nie podmieniały SA-MPowych obiektów.
 • Odświeżony custom z nowymi i unikatowymi dla naszego serwera obiektami.
 • Eventy bazowane na mapach z Vice City i Liberty City.
 • Set ponad 100 nowych skinów (jako dodatek do aktualnych 300) wybranych w dużej części przez Was.
 • Kompletnie nowe bronie ze zmienionymi statystykami obrażeń.
 • Nowe budynki na około całego miasta.

Skiny
Dzięki możliwości wprowadzenia nowych skinów, zwracam się do Was o pomoc z ich wyborem.
Żeby zaproponować skin wrzuć temat do tego działu. Pamiętaj żeby przeczytać zasady zanim to zrobisz.
 
Na sam koniec tej sekcji, chcemy jeszcze wspomnieć o naszym adminie - Raydexie. Krzysiek dołączył do naszej ekipy w połowie Czerwca i od tego czasu solidnie klepie kod, łata dziury i wprowadza nowości, o które zielonki krzyczeli od dłuższego czasu. Jego praca sprawia, że w pierwszej sekcji tego ogłoszenia możemy pisać o spadochronach i rakietach  :) Dzię ku je my!
 
Zapowiedziane zmiany zostaną wprowadzone jak tylko Kalcor wypuści skończoną wersję SA-MP 0.3.8 a Wy możecie się wtedy spodziewać kolejnego, tym razem szczegółowego ogłoszenia na temat zmian.

 

 

1511011724.png

 

Konkurs dla budowlańców

 

Ogłaszamy również drobny konkurs dla wszystkich budowlańców na naszym serwerze, którzy swoimi umiejętnościami chcieliby popisać się przed innymi i na potrzeby serwera zbudowaliby nowy budynek publiczny jakim jest basen. Do konkursu może zgłosić się kazdy gracz, prace zostaną ocenione przez dobrane jury, a wśród tych trzech prac zostaną wyłonione trzy, które otrzymają specjalne nagrody. Sposób w jaki zbudujecie basen, ile wykorzystacie do tego obiektów i jak duży on będzie zależy tylko i wyłącznie od Was samych, chociaż zaznaczamy przy tym, że najchętniej zobaczylibyśmy nieduże, acz bogate w szczegóły interiory.

Każdy chętny do wzięcia w udziału w konkursie otrzyma do tego interior z obiektami. Wystarczy zgłosić się po nie do dowolnego moderatora serwera bezpośrednio na samym serwerze. Osoby które zaś chciałyby być częścią jury mogą się zgłosić do Ctronica. Za pierwsze miejsce przewidujemy z naszego Balon Shopu konto premium na 30 dni + 2000GS, za drugie miejsce oferujemy konto premium na 14 dni + 1000GS, a dla interioru, która zdobędzie trzecie miejsce proponujemy konto premium na 7 dni + 500GS.

 

 

 

 

1511011804.png

 

Balony 2017
 
Jedną z tradycji, które rozpoczęliśmy pare lat temu stał się coroczny plebiscyt, w którym wszyscy głosujemy na najlepszych graczy, grupy i najbardziej pomocnych administratorów. Ochrzczone na cześć założyciela serwera Krzysia, Balony mają przede wszystkim na celu wyrażenie wdzięczności dla tych graczy, którzy swoją kreatywnością i uczciwością sprawiają, że wszystkim gra się lepiej.
 
W tym roku głosowanie zostanie przeprowadzone trochę inaczej. Zamiast wysyłać posty pod temat i zmuszać biednego supportera w okolicach nowego roku do liczenia głosów  :), tym razem głosować będziemy w zakładce Gra gdzie znajduje się teraz nowy link do głosowania.
 
Zasady pozostają proste:

 • Głosy na graczy zbanowanych nie będą liczone.
 • Każdy ma szansę oddania jednego głosu.
 • Swój głos można zmienić do czasu zamknięcia głosowania 12/30/17.
 • Aby głos był ważny, na koncie gracza głosującego w dniu liczenia muszą być postacie, które przegrały min. 100 godzin.

 

Powodzenia!

 

 

 

1511011876.png

Świąteczna Loteria
 
Kolejną tradycją, która rozpoczęła się w Sierpniu 2014 roku jest coroczna loteria różnego rodzaju gier i przedmiotów z Balon Shopu. Jak wiecie, LS-RP jest organizacją non-profit, żaden z członków ekipy nie ma żadnych zysków z serwera, i dzięki temu jesteśmy w stanie wydać nadmiar gotówki z końca roku na zabawy dla Was. Ostatnimi czasy bardzo popularna stała się gra Playerunknown's Battlegrounds, tak więc mamy dla Was do wygrania 2 kopie tej gry. Oprócz tego, celebrując w nasze dziesięciolecie firmę Rockstar Games , dzięki której mamy nasze ukochane GTA SA, dodajemy do puli również 1 kopie gry GTA V.

 

W Balon Shopie jak zawsze będziecie mogli wygrać różnej długości konta premium, przedmioty, nagrody w postaci GSów a także los, który zakwalifikuje Was na loterię jednej z trzech gier. Sama loteria odbędzie się w Sobotę, 23 Grudnia o godzinie 20:00 tak żeby szczęśliwi wygrani mogli spędzić przerwę świąteczną na graniu, a losować będziemy jak corocznie na Twitchu.

 

Ważna notka: W Balon Shopie można osobno wygrać los na PUBG i GTA V, ale oba losy będą kwalifikowały Was na wszystkie 3 tury loterii (chyba, że już coś wygracie). Tak więc los na GTA V kwalifikuje Was również na 2 losowania PUBG i vice versa.

 

Dodatkowo, dla wszystkich, którzy zagłosują w Balonach 2017 do mikołajek (12/6/17) czeka jeden darmowy los na loterii. Jedynym warunkiem jest przegranie minimum 100 godzin na serwerze. Losy zostaną rozesłane na Wasze konta pod wieczór 7 Grudnia.

 

Warto też przypomnieć, że ta loteria to tylko gra przypadków, a końcowym skutkiem tej całej zabawy jest fakt, że wspieracie nas swoimi portfelami. Pozwalacie nam organizować takie losowania gdzie ktoś, kto na co dzień nie może wyłożyć 200zł na grę, ma szansę ją wygrać.

 

Powodzenia wszystkim chętnym i dobrej zabawy!

 

1482241572.png

 

 

Podsumowanie
 
Nie chce brzmieć jak zacięta płyta, więc nie będę powtarzał tego co już przekazaliśmy w pierwszej sekcji. LS-RP dalej się rozwija i będzie prężnie posuwać się na przód. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami te 10 lat i mamy nadzieje, że spędzimy razem kolejne 10. W najbliższym czasie możecie oczekiwać różnych eventów, celebracji i aktualizacji związanych z nadchodzącymi świętami i nowym rokiem. Widzimy się wkrótce!

 

Dumnie przez 10 lat,

Ekipa Los Santos Roleplay.

 

 

 

 

 

firework-gif1.gif#2 sztynks

 • Zbanowany
 • Discord:sztynks#8144

Napisano 18/11/2017 - 15:17

super#3 Cop

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:21

10 lat minelo jak jeden dzien

 

ps. pamietam moja pierwsza grupe przestepcza ruska mafie sotnovsky czy jakos tak

kiedys to bylo....


Użytkownik Cop edytował ten post 18/11/2017 - 18:37


#4 ytravis

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:22

łoooo, supcio.#5 Daniel0

 • Goodbye.

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:26

10 lat, zajebiście. :) #6 Damian_Duchovny

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:26

Konkurs budowlany? Potrzymajcie Mnie piwo!

A co do Eleski, to wszystkiego najlepszego!#7 Karaś

 • zjebales spock

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:31

9 lat z ls-rp minelo jak jeden dzien. Swietnie sie tutaj bawilem i moge nam tylko zyczyc, ze dalej nasz serwer bedzie skupial przy sobie graczy (:#8 onez

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:33

no i se wygralem juz losik na gierecke, pzdr#9 Sim00n

 • Konta premium, bugi, skargi

 • Główny administrator
 • Discord:@Szymon#2137

Napisano 18/11/2017 - 15:34

no i se wygralem juz losik na gierecke, pzdr

 

W tym roku jest trochę łatwiej trafić w los, ale jak zawsze im więcej losów tym większa szansa. #10 antu5

 • AMBUSH

 • Użytkownik
 • Discord:antus5#3895
 • Miejscowość:meijscowosoc

Napisano 18/11/2017 - 15:37

wygrałem czystą kartoteke


Użytkownik trapin_antek edytował ten post 18/11/2017 - 15:47


#11 hiphopaintstop

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:37

czemu w balonach nie ma organizacji ktore cos osiagnely tzn casa de empeno czy lenk cety a są za to jakieś jednodniowce pokroju irish mob?

bez ofensywy ;D


Użytkownik drummber edytował ten post 18/11/2017 - 15:38


#12 mterror

 • look alive

 • Użytkownik
 • Discord:mortalterror#4241

Napisano 18/11/2017 - 15:37

pomyśleć że człowiek tyle czasu spędził na tym serwerze i tyle wspomnień z życia kojarzy i przeplata się z tymi w grze, to aż łezka się w oku zakręciła. dzięki chłopaki za najlepsze miejsce na rozgrywke multiplayer w internecie, powodzenia i oby tak dalej :D#13 sloik

 • Gangsters Inc.

 • Support
 • Discord:sloik#9789

Napisano 18/11/2017 - 15:38

balony sa fajne, ale oprocz tego, ze wisi tam pellegrino, to sa tam jeszcze nasze 2 podgrupy xD#14 pdgie

 • Użytkownik
 • Discord:pdgie#8360

Napisano 18/11/2017 - 15:43

Jak wygram swoje GTA V to przekaże je komuś z serwera, bo właśnie wygrałem los, a mam już swoją wierną kopię.#15 Ctronic

 • Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

 • Moderator serwera

Napisano 18/11/2017 - 15:50

co do konkursu na interior basenu, przysługuje 900 obiektów. #16 Chytrus

 • Sprawy dot. miłości i alkoholu

 • Support
 • Discord:Michałek Chytrus #3956
 • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 18/11/2017 - 15:55

kurwa 10 lat przegrywania w zycie, w moim przypadku osiem, chcialbym z tego miejsca PODZIENKOWAC administracji ktora trzyma ten serwer i nie odpuszcza, takndobrze zrozumieliscie podziekowac. Gram tu osirm lat z czego aktualne konto jest trzecim kontem i nie bylo nigdy serwera czy gry ktora by mnie trzymala tak bardzo. Oczywiscie hejt za brak optymalizacji skryptu i chetnie bym wyjebal girom w piszczel Maury Burton i glosujcie na mnie w balonach puzdro. #17 Maaciex

 • Użytkownik
 • Skype:maaciex14 Mój stan
 • Miejscowość:Lublin

Napisano 18/11/2017 - 15:57

A jak mówiłem, że nasze dzieci będą jeszcze tutaj grać to się śmieli.

Kciuk w górę dla ekipy i pchajmy dalej tę karuzelę spierdolenia.#18 onez

 • Użytkownik

Napisano 18/11/2017 - 15:58

ee a te losy to dzialaja tu tez tak ze im masz ich wiecej tym masz wieksze szanse na win? bo wlasnie mi gta v tera wpadlo#19 Sparrow

 • Główny administrator
 • Skype:sparrow.h Mój stan

Napisano 18/11/2017 - 15:59

ee a te losy to dzialaja tu tez tak ze im masz ich wiecej tym masz wieksze szanse na win? bo wlasnie mi gta v tera wpadlo

Dokładnie tak#20 pdgie

 • Użytkownik
 • Discord:pdgie#8360

Napisano 18/11/2017 - 16:00

ee a te losy to dzialaja tu tez tak ze im masz ich wiecej tym masz wieksze szanse na win? bo wlasnie mi gta v tera wpadlo

 

W tym roku jest trochę łatwiej trafić w los, ale jak zawsze im więcej losów tym większa szansa. Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych