>

Skocz do zawartości

unknown.png

Department of Justice Screenshots

FBI DEA ATF ICE CIA U.S Marshall RTO Nasa Pentagon White House

• Nie możesz odpowiedzieć
195 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 28/10/2017 - 14:12

*
Popularny

1.png

Mimo wszystko nie pozostawał wielkim wyzwaniem dla wyspecjalizowanego oddziału Agentów Federalnych. Włoch pod naporem wyznał całą prawdę, opowiadając ze szczegółami iż jego głównym zleceniodawcą pozostawała rodzina Bonanno. Informacje dotyczące owej rodziny pozostają jedynie w aktach sprawy, nie zostaną podane do wglądu opinii publicznej. Wraz z wyznaniem Ronalda L. przestępczy proceder włoskiej mafii dobiegł końca. Los pozostałych członków włoskiej rodziny nie jest znany. - Diana Cramer na tropie śledztwa Mike Carcetti

Artykuł Euforii - https://ls-rp.net/to...m/#entry1387448

Użytkownik Bosmer edytował ten post 03/01/2019 - 17:50

#2 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 28/10/2017 - 14:28

*
Popularny

"Motywem przewodnim mojego sposobu na ułatwienie sobie życia, bo życie nie może być proste. Jest przede wszystkim dobra selekcja pracowników jak w każdej normalnej firmie. Wyspecjalizowane role teatralne do poszczególnie pasujących aktorów powoduje uśmiech na twarzach widowni, a nic tak bardziej nie boli jak krytyka, a nic tak bardziej nie cieszy jak wiwat." - Mike Carcetti

2.png

"Przychodzi ścierwo do porządnego Amerykanina, mówi chce być porządnym Amerykaninem. Na to Amerykanin, żeby być Amerykaninem, trzeba się zadawać z Amerykanami, nie z ścierwem. Kiedy ty mówisz jak ja to robię? powiedzmy, że wygląda to tak. Jeśli chce poznać złego człowieka, będę się źle zachowywać. Jeśli chcę poznać dobrego człowieka, będę się dobrze zachowywać, a w domu jestem sobą." - Mike Carcetti

1.png2.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 28/10/2017 - 14:33

#3 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 29/10/2017 - 14:43

*
Popularny

"Recesja jest wtedy, gdy mój partner traci pracę. Depresja, gdy ja tracę pracę. A uzdrowienie, gdy pracę traci Leeroy Keegan. Zasadnicza różnica między rycerzami kolumba a stoczniowcami z wschodniego portu Harbor RD jest taka, że do końca wiedzą co mają robić, bo robią praktycznie to samo." - Mike Carcetti

14.png

15.png

16.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 29/10/2017 - 14:47

#4 Twitt

• szimi szimi jo, szimi ję, szimi ję.

• Użytkownik
  • Miejscowość:CK.

Napisano 29/10/2017 - 15:37

Bosmer zawsze sprawdzona marka! Balony mowia same za siebie.

#5 Urban

• ewenement

• Użytkownik

Napisano 29/10/2017 - 18:31

pozdroooo

#6 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 30/10/2017 - 21:57

*
Popularny

"Daje sobie góra minutę po wejściu do mieszkania, z prostego obliczenia matematycznego. To wszystko ma trwać minutę, pierwsze dziesięć sekund daje oficjalnie gospodarzowi. Nieoficjalnie daje mu trzy sekundy na ukrycie się, bo grupa komandosów jest gotowa wejść do mieszkania, oni są żądni krwi to młodzi ludzie, silny, wysocy i wyszkoleni, to proste. Resztę czasu czyli pięćdziesiąt siedem sekund to tylko i wyłącznie oczekiwanie aż każdy wejdzie do środka, bo przecież.. sam tam nie wejdę." - Mike Carcetti 

1.png

2.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 30/10/2017 - 21:58

#7 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 31/10/2017 - 18:45

*
Popularny

"Kiedyś zdarzył się cud w San Andreas, około południa.. gdzieś przez chmury biły promienie słoneczne. Było tak ciepło, że musiałeś się złapać za jedną z tych paskudnych barierek w centrum i pomyśleć za ile sekund zemdlejesz. Nagle z banku wyszedł mężczyzna. Wysoki przystojny facet, znał kilka języków. Na uczelni mówili na niego Briderick, od kuzyna Brido z południowego śródmieścia. Teraz nie ważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą, widzisz tego faceta który się do ciebie uśmiecha, myślisz, co za idiota, albo, mogłabym mu dać. Nikt nie wpadnie na to, że facet zamordował dwie kobiety tym samym nożem i między zbrodniami nawet go nie umył. Wniosek? Facet miał racje, briderick był idiotą. Ty dalej rozmyślaj." - Mike Carcetti

1.png

2.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 31/10/2017 - 18:47

#8 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 01/11/2017 - 01:56

*
Popularny

"Są rzeczy których po prostu nie da się wyjaśnić. Nie czuje się nadczłowiekiem, ale na pewno stoją nad prawem. To jest udowodnione naukowo. Przeciętny agent specjalny korzysta z siedemdziesięciu procent zdolności nabytych, reszta to zdolności wrodzone. U mnie jest tak, że nie znałem nawet rozkładu zajęć na szkoleniach. Przypuszczam, że moje oprocentowanie to dziewięćdziesiąt procent zdolności wrodzonych a dziesięć procent nie istnieje bądź ciągle jest szkolone" - Mike Carcetti

1.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 01/11/2017 - 01:57

#9 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 02/11/2017 - 16:26

*
Popularny

unknown.png

#10 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 04/11/2017 - 14:37

"Dobór dobrego prokuratora do dobrego śledztwa jest jak przybliżone do wyboru biżuterii przez kobietę, Ramiona kobiety to granica jej mistycyzmu, a jej szyja, gdy się porusza, odkrywa tajemnice przygranicznego miasta – ziemia niczyja – w walce między umysłem, a ciałem, dlatego małe kolczyki są milej oglądane podczas seksu, to nie zboczenie, przyda nam się młody prokurator bez doświadczenia, a co do doświadczenia ma nas pani psycholog." - Mike Carcetti

1.png

2.png

3.png

#11 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 04/11/2017 - 19:53

"Załamanie, pojęcie rozumiane przez każdego inaczej - jest solucja. Załamanie zawodowe oznacza krytyczną decyzję albo ciężką chwilę. Jesteś lekarzem, przychodzi człowiek i mówi ci o dolegliwości, wysyłasz go na specjalistyczne badania, wraca z wynikami i czytasz list od raka. Jesteś piekarzem, wrzuciłeś stojak do pieca z bułkami, alarm zaczyna pikać a ty zapomniałeś o rękawicach. Jak teraz nie wymienisz stojaka na drugiego z drugą turą pieczywa, zwolnią cię - łapiesz rozgrzany stojak w gołe ręce. Jesteś pieprzonym nauczycielem, prowadzisz zajęcia i masz swojego ulubieńca który jest ofiarą przemocy domowej ale musisz mu zwrócić uwagę, zabijasz własne myśli i sprawia ci to przykrość. W moim zawodzie? w moim zawodzie rzadko dochodzi do krytycznych decyzji, jeśli już się pojawia to na szczęście biorę najmniejszą odpowiedzialność w danej sytuacji. Za to mi płacą, za to ja płacę, jestem wykupiony, wszystko." - Mike Carcetti

7.png8.png

#12 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 05/11/2017 - 09:57

"Negocjacje - rzadko do nich dochodzi, według mojej nie zmiennej opinii, do najcięższych zaliczam negocjacje z Lance Hill. Człowiek demolka. Dobry z niego facet, żona go niszczy. Czas na zmiany, dzieci zostają z nim." - Mike Carcetti

4.png

5.png

6.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 05/11/2017 - 09:59

#13 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 07/11/2017 - 18:41

1.png

#14 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 09/11/2017 - 00:33

1.png

4.png

2.png

3.png

Użytkownik Bosmer edytował ten post 09/11/2017 - 00:36

#15 PatrykSA

• Użytkownik
  • Discord:PatrykSA #2105

Napisano 07/02/2018 - 22:18

"Wiara ,zasady moralne, sumienie i cnoty boskie są jakoby przestarzałe, gdyż hamują rozwój wewnętrzny, tłumią rozwój geniuszu, nie pozwalają na pracę twórczą nad sobą samym..."

31fa2920816df.png4e64b866dccb7.png

Użytkownik PatrykSA edytował ten post 07/02/2018 - 22:18

#16 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 12/02/2018 - 19:08

*
Popularny

back into business with bosmer&drummber

"Wracam po kilku miesiącach spokojnego urlopu ala Delsi Oray, pierwsze co widzę to mądrala Josh P. Czekam, aż zaprosi mnie na kolację z narzeczoną i powie, że wcale tak dużo nie zarabia jak widać na piśmie, a jego narzeczona będzie przytakiwać - jest prawinkiem - morderczy duet."

Bez_tytu_u.png

#17 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 14/02/2018 - 23:50

*
Popularny

"Nowy dzieciak usiadł między dwoma agentami o głowach rekinów. Najzwyczajniej są dwie opcje. Zawalczy o przeniesienie, miejmy taką nadzieję, albo będziemy zmuszeni zrobić z niego brata bliźniaka przestępcy. Dlaczego. Odpowiedź jest banalnie prosta, chcesz poznać złego człowieka, bądź zły, chcesz poznać dobrego człowieka, bądź dobry. Najsmutniejsze i najgorsze jest widzieć siebie, popełniającego te same błędy. Czy pani detektyw Yasmin Schultz się domyśli? wygrała na loterii. - Mike Carcetti

2.png

#18 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 19/02/2018 - 19:39

*
Popularny

"Każdy z nas, agentów FBI przechodzi kiedyś zawodową traumę, nazywam tak stan, w którym obiema stopami dotykam właściwej ścieżki do sukcesu. Idę tą drogą przed siebie, mijając każdy możliwy przymiotnik osobowości bez uwagi - nie skupiam się na tym. Tą drogę da się przerwać poważniejszą operacją opozycji. Kiedy tak się dzieje, czuje się jak osoba która krocząc własną drogą nagle traci grunt pod nogami, patrzy w dół i widzi przepaść, odwraca się w tym momencie i patrzy na koniec drogi którą minął, bierze nieznaczny wdech i wydech, wtedy po prostu wraca na drogę i myśli, co ja odpieprzyłem? To tylko moja wersja wglądu na świat powszechny, mój przekaz do opozycji jest następujący - lepiej jest prosić o wybaczenie, niż o pozwolenie" - Mike Carcetti, przyglądający się z daleka, pogrzebowi Gloria Palmer

1.png

2.png

#19 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 20/02/2018 - 18:03

1.png

#20 Bosmer

• Gamemaster

Napisano 22/02/2018 - 20:37

*
Popularny

we need another intel