>

Skocz do zawartości

Kupno GS poprzez przelew (włączenie z płatnością Blik) jest już ponownie dostępne.


Department of Justice

DOJ FBI ATF DEA Agency USA Pentagon Washington National Track

  • Nie możesz odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bosmer

  • Federal Bureau of Investigation

  • Użytkownik

Napisano 15/10/2017 - 16:06

*
Popularny

justice.png

Department of Justice lub DOJ to jeden z departamentów Gabinetu Stanów Zjednoczonych. Na jego czele stoi prokurator generalny Stanów Zjednoczonych. Zadaniem departamentu sprawiedliwości jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości oraz przestrzegania prawa w Stanach Zjednoczonych. Departament sprawiedliwości pełni rolę administratora kilku agencji federalnych, takich jak FBI, DEA czy ATF. Departament pełni funkcję obrońcy defraudowanych pieniędzy, jego jurysdykcja sięga również systemu więziennego, DOJ odpowiada również za wgląd na lokalne służby porządkowe.


Użytkownik Bosmer edytował ten post 3 tygodni temu


#2 Bosmer

  • Federal Bureau of Investigation

  • Użytkownik

Napisano Tydzień temu

*
Popularny

1.png

 

*Temat opracowany przez użytkownika Bosmer, zastrzegam sobie prawa do tego tworu. Proszę o nie kopiowanie.

 

Ważne informacje są zawarte w tym akapicie. Co musicie widzieć o organizacji (organizacjach) które prowadziłem, które cieszyły się swoim prestiżem oraz utrzymywały niezhańbiony poziom rozgrywki, później ceniony niewartymi balonami za organizacje porządkową. Moją organizacje cechuje przede wszystkim dyscyplina graczy. Przejaw głupiej agresji na forum jest karane w takim stopniu jakby z waszej winy wahał się los całej organizacji na serwerze. Wasze doświadczenie nabyte w grze zostawiacie dla siebie i utrzymujecie mój certyfikat dobrego podejścia do rozgrywki jaką jest ROLEPLAY. FBI nie potrzebuje mędrców ani indywidualistów, bo najgorsze co może powstać w organizacjach typu agencja, to zero kooperacja a banda indywidualistów, proroctwa i arlekinów roleplay którzy generowane umiejętności przekładają na "bycie eleskową legendą, pyskatym skurczybykiem" pieprzyć eleskowe legendy to jest moja odpowiedź. Kiedy moi kumple z tego serwisu pytają się, w jakim kierunku będziemy grać twoje FBI, DEA tudzież inne, zawsze mówię to samo. Gramy tak, żeby było tak nudno, żeby aż każdy przestał się tym interesować. Drogą do sukcesu nie jest rozgłos, nie są unikatowe akcje. Drogą do sukcesu jest najtrwalsza prostota, nie zobaczycie tutaj agenta będącego na służbie w bluzie Wu Tang Clan, nie zobaczycie agentów którzy wchodzą do gry bez celu. Nasza gra - wasza gra, jest z góry ustalona zanim zalogujecie się na serwer. Wchodzicie do gry po to, aby rozwinąć swoją postać lub wnieść czegoś nowego do śledztwa, ewentualnie przechodzicie w stagnację. Jeśli wyznajecie zasadę, gram dla siebie nie dla kogoś, to nie jest organizacja dla was. FBI, moje FBI to organizacja stworzona w celach zaspokojenia pragnień innych graczy, mówiąc po ludzku gramy dla was, dla serwisu. Jesteśmy tu po to, żeby nie psuć wam gry, będziemy tej gry pilnować. My nie zepsujemy wam gry, ale też nie pozwolimy, żebyście wy psuli grę innym. Jeśli w waszym śledztwie, natraficie na osobę która kompletnie nie jest chętna do gry lub uniemożliwia wam pozycji wygranej na zasadzie - Bandzior z idlewood vs agencja rządowa FBI - odpuszczacie gre, wylogowujecie się, nie odpisujecie na żadne wiadomości Discord, a gamemasterowi tłumaczycie, że nie gracie za kare. Wszystko to powinno wam dać coś do myślenia, co dokładnie? Bez dobrej opinii FBI którą budujemy przez granie dla innych graczy, nie będziecie w przyszłości w stanie rozwiązać pewnych zagadek, bo wasza reputacja wam na to nie pozwoli, nie dogadacie się, nie znajdziecie warunku. 

 

Sposób tworzenia postaci z myślą o przystąpieniu do rekrutacji powinien być następujący, stworze postać ale prostą, nie rozmyślać nad nią i nie próbując na siłę wcisnąć jej wad, pokroju wada wzroku, by mieć większe szanse w FBI. Są miejsca gdzie, na przykład w mojej organizacji, gdzie kreatywność nie wystarcza. W tej organizacji nie ma miejsca dla starych postaci, dostęp do rekrutacji, tudzież szkolenia mają wyłącznie postacie nowe, ze statusem nowa postać. Nie zakładajcie swoim nowym charakterom zbędnych celów, na przykład bycie skorumpowanym, bo sam byt istnienia agenta rządowego który jest skorumpowany nie istnieje, telewizja was okłamuje. Nie można być urzędnikiem federalnym którego da się przekupić, gramy rok 2018, blisko 2020, za dziesięć lat 2030. To nie jest rok 1976, gdzie agent federalny to biedak, nie stać go na nic i umiera na nowotwór po żre ciągle proszkowane jedzenie z seven'eleven. Urzędnicy federalni to klawi goście, nie próbujcie tego zmieniać.

 

Jak wygląda rekrutacja wygląda następująco, składacie podanie/aplikacje/zgłaszacie się do mnie na skrzynkę pocztową. Wysyłacie wiadomość z tytułem [Rekrutacja] w podaniu piszecie podanie tak jak widzicie go sami, w formie prezentacji postaci, zawiadomienia się lub krótkiej notki o doświadczeniu. Szkolenie nie potrzebuje mędrców, idziecie na szkolenie aby się wyszkolić. Wystarczą nam wasze chęci, my zrobimy z was agentów federalnych o ile się nadacie. Czas rekrutacji, tak zwanych zgłoszeń, trwa tydzień. Po tygodniu każdy z zgłoszonych się kandydatów odbędzie ze mną "rozmowę o pracę" na team speak. Jest to wymóg dzięki któremu przejdziecie do dalszego etapu, jakim jest samo szkolenie. Szkolenie składa się z wiedzy teoretycznej i wiedzy praktycznej. Wiedza teoretyczna kończy się egzaminem ustnym na team speak, gdzie pretendent otrzymuje 3 wymagające pytania (2 odpowiedzi aby zdać) po zaliczonym egzaminie przechodzi od razu do tury wiedzy praktycznej która kończy się egzaminem IN GAME. Przy niezdanym egzaminie kandydat otrzymuje nieskończoną ilość szansy na poprawę lub przejście w stagnację do Departamentu Sprawiedliwości na pozycję urzędnika federalnego, gdzie będzie spełniał zadania księgowości, przy przegraniu 250 godzin (oraz przedstawieniu go przez nadzorującego) automatycznie zyskuje awans na agenta próbnego wydziału śledczego na terenie San Andreas.

 

Kursy podczas szkolenia to ewentualne dodatki dla osób z większymi ambicjami na grę w FBI. Pretendenci po zdanym szkoleniu i odbytej finałowej rozmowie o prace IN GAME otrzymują ofertę z kursami, kursy to kolejne szkolenia z wiedzy teoretycznej i praktycznej, dzięki którym jesteś w stanie przeskoczyć kilka pozycji w hierarchii agencji - wyżej. Do takich "kursów" należy między innymi kurs na agenta nadzorującego sprawy. Osoba ta, jest odpowiedzialna za zebrane materiały dochodzeniowe i przekazywanie ich non stop prokuraturze lub urzędnikom federalnym.

 

WAŻNE

1. Czas szkolenia nieokreślony

2. Postać musi być nowa(niekarana też), posiadać prawo jazdy

3. Wymagany jest TeamSpeak i działający sprzęt do rozmowy online

4. Dyspozycyjność

5. Wytrwałość

6. Sprawiedliwość

7. Sumienność

 

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE OD 08.05.2018 DO 15.05.2018 


Użytkownik Bosmer edytował ten post Tydzień temu


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych