>

Skocz do zawartości

Już dzisiaj odbędzie się impreza w Oceana Club - start o godzinie 22.00. Muzyka lat 80/90. Zapraszamy!

Dnia 22.10 o godzinie 20:00 odbędzie się I sesja Rady Nadzorczej miasta Los Santos na Verdant Bluffs.

Dochody generowane przez biznesy

• Nie możesz odpowiedzieć
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 fabrekas

• Bounce FM, strefa cywilna i organizacje prywatne

• Gamemaster
  • Steam ID:fabrekas
  • Miejscowość:Żagań

Napisano Tydzień temu

Dochody generowane przez biznesy

Dodaliśmy także automatycznie generowane dochody dla biznesów. Sam skrypt jest całkiem prosty, raz na 24 godziny generuje on nam zysk, który wcześniej ustala opiekun biznesów, a następnie wpłaca go na konto nasze grupy. Biznesy od teraz będą przynosić rzeczywisty zysk właścicielowi, przez co wcielenie się w role biznesmana będzie dla was o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, o ile ktoś faktycznie planuje rozwijać swoją grę w tym kierunku. Przede wszystkim wolnostojące, nic nieznaczące biznesy do których ich właściciele się nie przykładają nie będą generować żadnych dochodów. Zyski są przeznaczone dla firm, które faktycznie wykazują inicjatywę i mają na celu wyróżnienie takich firm. Co za tym idzie - wymagamy od liderów biznesów aktywności, kreatywności i minimum zaangażowania w swój projekt a wówczas jesteśmy gotowi takich graczy nagrodzić faktycznymi dochodami.

Po tygodniu rozmów, w końcu udało nam się wszystko ustalić, z dniem dzisiejszym wprowadzamy aktualizację w życie. Postanowiliśmy podzielić Los Santos na dwie części, zachodnią - bogatszą oraz wschodnią - biedniejszą (co automatycznie sprawia, że biznesy na South Central będą przynosiły mniejszy zysk niż te np. na Alei Gwiazd). Podział ten jednak nie dotyczy firm transportowych, tu zysk będzie ustawiany na podstawie floty firmy. Nie oznacza to jednak, że biznesy od teraz staną się maszynkami do pieniędzy, wymagamy, aby biznes był aktywny - dlatego też postanowiliśmy zdjąć moderację z tematów, dzięki czemu będziecie mogli prezentować swoją aktywność na screenach.

1507488571.png

Bar: $700-$1500

TAXI: $850-$1250

Warsztat: $900-$1500

Salon samochodowy: $1200-$1800

Budowlanka: $1000-$1200

Siłownia: $600-$1000

Firma transportowa: $1500-$3000

Firma ochroniarska: $1000-$1200

Komis: $1000-$1500

Odżywki: $600-$1000

Kluby: $1000-$4000

Kwota oczywiście może być wyższa, wszystko zależy od tego jak będziecie prowadzili swój biznes.

• 16

#2 beket

• i don't want friends, i want audis

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Apropos biznesów, czy firma pożyczkowa ma prawo bytu? A także chciałbym otworzyć sklep z ubraniami, gdzie będę grał aktywnie i przyjmował zamówienia na ubrania, jest możliwość dostania dofinansowania?
  • 0

#3 landslide

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Tak naprawde nic nie zostało zmienione, bo jaki jest sens sklepów z suplementami, taxi i kilku innych, które tak naprawdę każą graczom siedzieć w interiorze przez 30 minut by dojść do jakiegoś celu (np. kupienia samochodu). Biznesy powinny przejść taką samą przebudowę jak organizacje przestępcze.

(Wyjaśniając moje słowa. Wypisanie osobno taxi uważam tak samo za głupie jak sens sklepów z suplementami. Ktoś kiedyś na poważnie dzwonił na taxi czy wolał już przebiec się z buta? autobusy > taxi (a biznes tego typu tylko blokuje mi możliwość szybkiej zmiany lokacji))

• 2

#4 fabrekas

• Gamemaster

Napisano Tydzień temu

Apropos biznesów, czy firma pożyczkowa ma prawo bytu? A także chciałbym otworzyć sklep z ubraniami, gdzie będę grał aktywnie i przyjmował zamówienia na ubrania, jest możliwość dostania dofinansowania?

Ludzie będą brali pożyczki, których nie będą spłacać - więc moim zdaniem nie.
Sklepy z ubraniami są jedynie skryptowe, jeśli chodzi Ci o to, że tworzysz skiny - to jak najbardziej.

• 1

#5 fabrekas

• Gamemaster

Napisano Tydzień temu

Tak naprawde nic nie zostało zmienione, bo jaki jest sens sklepów z suplementami, taxi i kilku innych, które tak naprawdę każą graczom siedzieć w interiorze przez 30 minut by dojść do jakiegoś celu (np. kupienia samochodu). Biznesy powinny przejść taką samą przebudowę jak organizacje przestępcze.

(Wyjaśniając moje słowa. Wypisanie osobno taxi uważam tak samo za głupie jak sens sklepów z suplementami. Ktoś kiedyś na poważnie dzwonił na taxi czy wolał już przebiec się z buta? autobusy > taxi (a biznes tego typu tylko blokuje mi możliwość szybkiej zmiany lokacji))

Gdzie była mowa o zmianach (nadejdą, ale jeszcze nie dziś)? Wprowadziliśmy na razie jedynie ostatnią aktualizację w życie.

• 1

#6 landslide

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Chodzi mi po prostu o to, że wprowadzenie tego w najbliższej przyszłości będzie skutkować tym, że gracze będą zakładać tylko swoje biznesy, tym samym zalejesz siebie robotą, bo aplikacje będą pewnie nawet stać do dwóch tygodni niesprawdzone. Nie dość, że gracze będą się wkurwiać, że ich temat stoi i tym samym stopujesz ich grę, a ty będziesz irytował się, że gracze na ciebie napierają.

Ja po prostu sugeruję może jakieś konkretniejsze zmiany, przebudowę jak w organizacjach przestępczych.

• 0

#7 fabrekas

• Gamemaster

Napisano Tydzień temu

Jeśli biznes nie będzie aktywny, nie zostanie mu nadany dochód, do tego są limity więc nie widzę problemu.

• 1

#8 landslide

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

No tak, jak ktoś lubi robić z siebie bota, to też nie widzę problemu. Jak ludziom się podoba ta sztuczność w biznesach i suche grindowanie pieniędzy, to bardzo proszę. Ale jak dotychczas marudzenie na brak aktywności swoich pracowników, brak chętnych do bycia pracownikiem i tym podobne wymówki świadczą tylko o tym, że ludzi to nudzi i marnują tylko czas, więc po co mają to robić. Gdy jesteś już ogarnięty, to świadom nigdy nie zatrudnisz się do biznesu tylko zaczniesz czerpać prawdziwą przyjemność z gry.

Przez pewien czas dużo razy pisaliśmy i tłumaczyliśmy sobie, że role play nie jest typowym odzwierciedleniem prawdziwego życia. Jesteśmy tu po to by rozwinąć nasze zainteresowania i stania się kimś innym w ciekawym świecie. Interesujesz się przestępczością, grasz bandytę. Wszelkie zainteresowania ludzi ASG i podobnymi nastawiają ludzi do grania w LSPD. Zamiłowanie do straży pożarnej? Grasz strażaka. Zainteresowanie muzyką, tworzenie filmów itp. prowadzą cię do branży. I tak dalej można wymieniać. Ale kurwa nikt mi nigdy nie wmówi, że chce siedzieć za ladą i sprzedawać suplementy. xD

//No tak pierdolę se nie na temat, bo samo wprowadzenie tego jest na plus, tylko sugeruję, że nie będzie to tak bardzo efektywne jakby zmieniło się coś więcej.

Użytkownik landslide edytował ten post Tydzień temu

• 5

#9 LONSDALE

• Los Santos Fighting Championship

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

dlatego też postanowiliśmy zdjąć moderację z tematów, dzięki czemu będziecie mogli prezentować swoją aktywność na screenach.

No i co ja mam prezentować? To, że siedzę 45 minut za ladą i przyjdzie do mnie do siłki jakiś gościu ze statusem (nowy gracz) i powie /DAJ MI KURWO JEBANA KARNET ILE MAM CZEKAĆ/ ?

• 2

#10 fabrekas

• Gamemaster

Napisano Tydzień temu

Jeśli jesteś debilem i Twoje myślenie się na tym zamyka to tak, skoro organizujesz walki, a Twoja siłownia wspiera zawodników i to sponsoruje, to wrzucasz takie info i automatycznie to się przekłada na zarobki.

• 0

#11 LONSDALE

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Jeśli jesteś debilem i Twoje myślenie się na tym zamyka to tak, skoro organizujesz walki, a Twoja siłownia wspiera zawodników i to sponsoruje, to wrzucasz takie info i automatycznie to się przekłada na zarobki.

Mój biznes wiąże się z grą w branży rozrywkowej, która leży i chuj wie co się z nią dzieje, bo zamiast dyskutować na forum to bawią się w jakieś discordy. Nie jestem w stanie uwierzyć, że moja siłownia mogłaby zapewnić każdemu zawodnikowi z mojej federacji wynagrodzenie w wysokości 10k po dodaniu takiej informacji w moim temacie, o to mi chodzi.

• 0

#12 Raydex

• Moderator serwera
  • Miejscowość:Jaworzno

Napisano Tydzień temu

Mój biznes wiąże się z grą w branży rozrywkowej, która leży i chuj wie co się z nią dzieje, bo zamiast dyskutować na forum to bawią się w jakieś discordy. Nie jestem w stanie uwierzyć, że moja siłownia mogłaby zapewnić każdemu zawodnikowi z mojej federacji wynagrodzenie w wysokości 10k po dodaniu takiej informacji w moim temacie, o to mi chodzi.

To jedynie oznacza, że twoja siłownia jest chujowa i nie jest w stanie wypłacić zawodnikom wynagrodzenia ;]

Skoro musisz o niej dyskutować na forum zamiast promować ją w gierce to słaby biznesman z ciebie gościu.

• 1

#13 LONSDALE

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

To jedynie oznacza, że twoja siłownia jest chujowa i nie jest w stanie wypłacić zawodnikom wynagrodzenia ;]

Krzysiek nie pierdol głupot bo więcej donetja Ci nie wyślę. Mam najbardziej aktywną siłownię na serwerku. Jakby była chujowa, to by już dawno leżała w archiwum, a stoi od pierwszego maja.

Proszę bardzo:

https://ls-rp.net/to...scle-gymnasium/

https://ls-rp.net/to...nia-jamboo-gym/

https://ls-rp.net/to...ia-special-gym/

https://ls-rp.net/to...ahama-mama-gym/

W dodatku musiałbym sprzedać 250 karnetów licząc $40 za 1 karnet, abym mógł wypłacić 10k mojemu zawodnikowi wynagrodzenia xD więc nie gadaj, że chujowy ze mnie biznesmen jak liczba graczy nie przekracza nawet 200.

Użytkownik LONSDALE edytował ten post Tydzień temu

• 0

#14 landslide

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

nie prowadza dyskusji na forum bo zaraz ci ktos napisze ze prowadzisz chujowa sliownie i tak to sie konczy

• 5

#15 MICHSON88

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

chujowe to jest wasze podejście do gracza

• 6

#16 Raydex

• Moderator serwera

Napisano Tydzień temu

chujowe to jest wasze podejście do gracza

Twoja sygnatura odzwierciedla moje zdanie na twój temat po tym poście, pozdrówki.

A wogle to słyszałem, że ty tu ładne imby odpierdalałeś, także liczyłbym sie ze słowami na twoim miejscu, bo do normalnych graczy to ty nie należysz i podejście do ciebie zawsze będzie chujowe.

• 2

#17 Raydex

• Moderator serwera

Napisano Tydzień temu

Krzysiek nie pierdol głupot bo więcej donetja Ci nie wyślę

Nie przypominam sobie pitcy opłaconej ani wudecki od wykopu.

• 2

#18 _____________

• Naczelny pajac

• Użytkownik Premium

Napisano Tydzień temu

Po co grać w biznesach, skoro sobie postoisz kilka godzin dziennie omijając afk i masz od chuja kasy.

• 1

#19 LONSDALE

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Nie przypominam sobie pitcy opłaconej ani wudecki od wykopu.

/To niezły skrypter po ojcu/ Nexxu here pozdrawiam

• 0

#20 4772656d6c696e

• pierdoląca już w to

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Ludzie będą brali pożyczki, których nie będą spłacać - więc moim zdaniem nie.

I tu wie mylisz bo można założyć coś takiego i w całe nie bać się o to, że ludzie tego nie spłacą. Dobry pomysł na biznes i mała pomoc gamemastera (gdzie większości chuja się chce) i można działać.

Kolego jeżeli rzeczywiście chcesz założyć firmę pożyczkową napisz do mnie na PW a powiem ci jak to mądrze rozwiązać aby miało prawo bytu na serwerze bez żadnych przeszkód.

Użytkownik Gremlin edytował ten post Tydzień temu

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych