>

Skocz do zawartości

Chcesz pomagać innym już dziś? Zapisz się do EMS, gdzie rozpoczyna się rekrutacja! Więcej informacji tutaj.


Hollywood


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 27/09/2017 - 22:45

*
Popularny

1.png

 

Platinum Arts, amerykańska wytwórnia filmowa zajmująca się produkcją filmów i programów telewizyjnych. Tworzy je przy pomocy sprzętu, ludzi i ich umiejętności. Zatrudnia aktorów, operatorów kamer i charakteryzatorów.Wytwórnia udostępnia swoje programy stacjom telewizyjnym w 69 krajach, w 16 wersjach językowych. Platinum Arts nie korzysta z dotacji mecenasów państwowych, ani prywatnych. Wytwórnia jest samowystarczalna

 

 

STANOWISKA

 

 

Aktor - artysta grający w filmie lub teatrze, wcielający się w postać dramatu gdzie użycza głosu, twarzy i gestów. Aby wykonywać swoją prace jak najlepiej, osoba na tym stanowisku musi wczuć się w odgrywaną postać, zrozumieć jej psychikę i potrafić mówić jej językiem.

Montażysta obrazu i dźwięku -  osoba odpowiedzialna za tworzenie finalnego wizualno-dźwiękowego z posiadanych fragmentów nagrać i ujęć. Przy tworzeniu takiej sekwencji z fragmentów nagrań montażysta powinien kierować się podaną przez reżysera narracją oraz chronologią
 
Statysta - Osoba w filmie lub serialu niebędąca aktorem, odgrywająca proste role drugoplanowe w tle wobec postaci głównych. Statysta w przeciwieństwie do aktora odgrywającego znaczącą rolę nie jest wymieniany w napisach końcowych.
 
Prezenter - Jest to pewnego rodzaju spiker, który wprowadza osobę lub temat, a także prowadzi transmisję telewizyjną. Zapowiada kolejne punkty programu. Jego zadaniem jest też zająć uwagę widzów pomiędzy kolejnymi punktami programu. Może być dziennikarzem, który prowadzi rozmowę ze swoimi gośćmi
 
Dziennikarz - Osoba zajmująca się przygotowaniem i prezentowaniem materiałów do programów informacyjnych. Osoba odpowiedzialna za pisanie artykułów.
 
Copywriter - Osoba zajmująca się pisaniem scen oraz tekstów wykorzystywanych w reklamach prasowych oraz telewizyjnych. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się spontanicznością, kreatywnością oraz wiedzą z zakresu marketingu oraz reklamy.
 
Kompozytor - Stanowisko należące do grupy profesji artyczynych. Opiera się na tworzeniu muzyki do programów oraz filmów.
 
Projektant mody - Stanowisko o charakterze atrstycznym. Projektant mody tworzy kolekcje użytkowe lub artystyczne. Zajmuje się projektowaniem dodatków do odzieży. Praca na tym stanowisku nie polega jedynie na projektowaniu strojów, to menadżer, który potrafi zorganizować pokaz.
 
Charakteryzator  - Osoba kreatywna, posiadająca zmysł i wyobraźnię artystyczną; środkami pomocniczymi ukazuje i uwydatnia cechy, które powinna posiadać postać odtwarzana przez aktora.
 
Kostiumgraf - Pomocnik charakteryzatora, osoba zajmująca się opracowywaniem koncepcji plastycznej kostiumów, fryzur oraz rekwizytów dla aktorów występujących w filmie.

 
 
 
Wzór - wysyłać na PW
 
Imię i nazwisko:
Wiek:
Stanowisko:
Krótki opis pomysłu na grę: 
 
 
OOC
 
Tworzę ten projekt dla cywilów, którzy chcą zabłysnąć w dziedzinie przemysłu filmowego. Nie ma co tu dużo opowiadać. Gra będzie polegać na odgrywaniu nagrywania pełnometrażowego filmu do którego mamy napisany cały scenariusz wraz z dialogami. Chcemy to wszystko odgrywać w grze i liczę na to, że powstaną jakieś fajne postaci, które dołączą do tego projektu. Wymagany jest skype, ułatwi to umawianie się na nagrywanie. Nie jest to skomplikowana i trudna gra. Wysyłając podanie, przy krótki opis pomysłu na grę wystarczą jedynie 2-3 zdania o tym, że wasza postać to ćpun, gangster, biznesmenem czy jakiś model.
 
Nasze prace:

Użytkownik Kostor edytował ten post 21/03/2018 - 14:19


#2 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 29/09/2017 - 10:18

*
Popularny

OPIS FILMU

 

 

Realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy członków rządu, prokuratorów, oficerów DEA, ATF oraz LSPD. Filmowa akcja rozpoczyna się, gdy dochodzi do aresztowania jednego z prokuratorów zamieszanego między innymi w nielegalny handel  bronią ( sprzedaż broni Sinaloa Cartel w Meksyku ), inwigilację środowisk politycznych ( rozbijanie partii politycznych ), nielegalne źródła finansowania ( przejmowanie majątków zmarłych Amerykanów ). Jak się później okazuje, w aferę uwikłanych jest wielu wysoko postawionych przedstawicieli rządu oraz organizacji publicznych.  Zagadką pozostaje śmierć sierżanta Petera Hounda


Użytkownik Kostor edytował ten post 29/09/2017 - 10:26


#3 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 30/09/2017 - 19:42

*
Popularny

OBSADA:

 
- Tyler Mayweather 
- Aja Evangelista - Burmistrz miasta Los Santos Jessica Gordon
- Angela Romani - Asystentka prokuratora Cartera Victoria Hevitt
- Daisy Green
- Daniel Johnson - Generalny Inspektor Rady Nadzorczej miasta Los Santos Nicolas Striger
- Mathilde Marmouget
- Nikky Palmer - Agentka DEA Emma Green
- Randall Blackwell - Agent DEA Oliver Roberts
- John Donoghue - Prokurator Paul Carter
- Lance Hunges
- Fletcher Newman
- Chris Nilsson
- Chikae Zheng
- Victoria Henderson
- Douglas Louie
- Michael Westerfield - Sierżant LSPD Peter Hound 
- Sindy Shettrick 
- Cameron Watson - Oficer LSPD Tomas Beltran 
- Travis Maloy
- Yeves Barnes
- Bennett Glover
- James Kennedy - Jako on sam / Dziennikarz Bounce FM James Kennedy
 
 
SCENARIUSZ
 
- James Kennedy
 
 
PRODUCENCI:
 
- Johnny Lachs
- Milton Hunt
- Ethan Jason
 
WSPÓŁPRACA:
 
- West Broadway Pictures

Użytkownik Kostor edytował ten post 10/11/2017 - 22:31


#4 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 04/10/2017 - 16:39

*
Popularny

* Na mieście pojawiły się plakaty promujące film " IMPUNITY " produkcji PLATINUM ARTS

* W rolach głównych:
- John Donoghue
- Randall Blackwell
- Nikky Palmer

 

4.png#5 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 07/10/2017 - 23:56

*
Popularny

* Na platformie PLATINUM ARTS pojawił się zwiastun filmu " IMPUNITY "

 #6 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 25/02/2018 - 13:58

VINEWOOD!!!

 

Szukam osób zainteresowanych współpracą! Wraz z ekipą filmową chcę stworzyć miejsce do gry dla aktorów i gwiazd telewizyjnych. W pierwszej kolejności planujemy budowę większej stacji telewizyjnej z dwoma nowymi studiami przeznaczonymi do produkcji programów telewizyjnych. Liczę, że moje negocjacje z resztą filmowców przyniosą dobry rezultat i uda mi się nakłonić ich do wspólnego działania. Razem będziemy przewodzić "kinowym ekranem"  na serwerze. Projekt pozwoli stworzyć wiele postaci związanych z branżą filmową/telewizyjną:  aktorów, reżyserów, scenarzystów, kamerzystów, charakteryzatorów, kostiumografów, dziennikarzy itp. W budynku stacji znajdować się będzie również sala premier i gali, na których będziemy honorować statuetkami osoby wyróżniające się w branży. Gotowy jest już szkielet przedsięwzięcia. Zanim jednak go udoskonalę konieczne jest zebranie odpowiedniej ekipy i porozumienie z Bounce FM, aby również przyczynili się do stworzenia prawdziwego "Hollywood" na naszym serwerze. Osoby, które chcą się przyczynić do projektu zapraszam na PW.#7 Travisz

 • Użytkownik
 • Skype:travis8835 Mój stan
 • Discord:Travisz#3219

Napisano 05/03/2018 - 00:06

* Od kilku tygodni miasto żyje premierą pierwszej części filmu IMPUNITY. Ciekawość wzbudza fakt, że w skład obsady wchodzą uznane gwiazdy filmowe Los Santos m.in. NIkky Palmer ( Agentka DEA Emma Green ) Bilety gwarantujące miejsca w głównej sali premierowej w centrum miasta zostały wyprzedane w 7min. Film wywołuje wiele kontrowersji. Tematem wielu dyskusji są sceny morderstwa Petera Hounda.

 

 

 

https://ls-rp.net/to...32018-impunity/#8 Kostor

 • Użytkownik
 • Skype:Kostor95 Mój stan
 • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 21/03/2018 - 14:31

CASTING 

 

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Casting do filmów " Break The Silence " oraz " Impunity 2 " Nie musisz posiadać żadnych specjalnych predyspozycji oraz biblioteki filmowej ze sobą. Zgłaszając się do nas masz szansę za wynagrodzeniem zagrać pierwszoplanową role w serialu telewizyjnym lub pełnometrażowym filmie fabularnym. 

 

Spotkanie castingowe odbędzie się dnia 25.03 o godzinie 20:30 w budynku Doucette! 

 

 

KONTRAKT

 

 

​Decydując się na podpisanie z nami kontraktu otrzymasz zawodowe portfolio! Dzięki temu masz wtedy pewność, że będą do Ciebie trafiać oferty nagrywania filmów, seriali lub różnego rodzaju programów rozrywkowych. Swoje zgłoszenia należy wysyłać tutaj poniżej

 

Imię nazwisko:

Wiek postaci:

Numer telefonu:

Adres e-mail: 

 Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych