>

Skocz do zawartości

Już jutro (15/12/2017) o godzinie 21 impreza w Redwoody, więcej informacji tutaj

W niedziele 17grudnia odbedzie sie amatorski turniej walk w 187 combat club, do wygrania $40.000 info tutaj!

Ruszyła branża polityczna, zostań przywódcą partii republikańskiej bądź radnym niezależnym! Klik!

[Klub] Exotic 80's Club

• Nie możesz odpowiedzieć
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera
  • Miejscowość:Wrocław / Częstochowa

Napisano 31/05/2017 - 15:53

exotic.png

Exotic 80's Club - klub rozrywkowy mieszczący się w ścisłym centrum miasta, Alei Gwiazd, na przeciwko teatru. Prowadzony przez Alexandera Alquista, młodego, pełnego werwy biznesmena, niegdyś reportera znanej stacji radiowej Weazel News. Klub znany jest z organizacji imprez kojarzonych w głównej mierze z klimatem lat osiemdziesiątych, toteż stałymi bywalcami tego miejsca są osoby, których lata te były młodością. Nie zabraknie tutaj jednak imprez w najrozmaitszym klimacie tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Profesjonalna obsługa kelnerska oraz ochrona dba o maksymalny komfort gości odwiedzających to miejsce. W kwestii muzyków klub stawia przede wszystkim na młode talenty, dając się często wykazać młodym DJ'om stawiającym pierwsze kroki w muzycznej karierze. Profesjonalne nagłośnienie oraz oprawa audio-wizualna sprawiają, że jest to idealne miejsce, by zacząć na poważnie działać w tym kierunku.

Klub chętnie zajmuje się zarówno organizacją imprez otwartych, masowych, jak i organizacją imprez zamkniętych. W celu wyrażenia chęci zorganizowania przez klub takiego wydarzenia prosimy o kontakt przez e-mail.

OOC

Przejąłem Exclusive Club po Sciganym, lekko go odświeżyłem i zamierzam rozkręcić trochę aktualnie martwą strefę cywilną na tym serwerze. Imprezy zamierzam organizować głównie w środku tygodnia, ponieważ jakby nie patrzeć, więcej ludzi woli sobie pograć w tygodniu, a w weekend porobić coś innego. Nie ukrywam jednak, że w niedzielę z racji z reguły największej serwerowej aktywności też będzie się coś pojawiać. Jestem chętny i otwarty na to, by dać tym klubem szansę rozwoju postaci z branży rozrywkowej, także w przypadku takich chęci śmiało się kontaktujcie.

Stała ekipa: Akro,Suspect,iSky Ctronic

• 16

#2 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 31/05/2017 - 17:59

plakatexotic.png

http://ls-rp.net/top...xotic-80s-club/

• 1

#3 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 02/06/2017 - 01:27

* Impreza odbyła się, klub został otwarty z wielkim hukiem. Nie zabrakło drobnych komplikacji przy muzyce, oraz bójki, aczkolwiek ostatecznie wszystko poszło po myśli organizatorów.

• 12

#4 Simeroo

• Użytkownik Premium

Napisano 02/06/2017 - 12:08

sa-mp-001.png

• 5

#5 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 04/06/2017 - 23:30

* Dn. 05-06-2017 odbyła się spontaniczna impreza, druga już w historii istnienia klubu. Na imprezie zjawiła się porównywalna liczba osób, jak na pierwszej. Po imprezie na FB Exotic 80's Club pojawiły się dwa następujące zdjęcia z dopiskiem.

exoticfb.png

exoticfb2.png

Jesteście fenomenalni! Już dawno nie czułem tak świetnego klimatu lat osiemdziesiątych, jak dzisiaj. Wczuwacie się w tą otoczkę dokładnie tak, jak ludzie wczuwali się dwadzieścia lat temu. Razem z fotką przesyłamy serdeczne pozdrowienia - od całej ekipy Exotic 80's organizującej dzisiejszą imprezę! Następne imprezy poświęcimy konkretnym tematykom, np. erom, bądź konkretnym wykonawcom. Bądźcie z nami na bieżąco, będzie się działo! :) ~ Alex

• 14

#6 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 28/06/2017 - 01:25

* Wszelkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że zbliża się kolejna imprezka. Dokładne info w czwartek wieczorem.

• 1

#7 Jacek

• Co sie gapisz?

• Zasłużony

Napisano 14/07/2017 - 13:23

* Na mieście można usłyszeć informacje o tym, iż klub wznawia swoją działalność. Prawdopodobnie współwłaścicielem został Raymond Prisco. Zaś najbliższe wydarzenie odbędzie się w najbliższych dniach...

• 0

#8 fabrekas

• Bounce FM, strefa cywilna i organizacje prywatne

• Gamemaster
  • Steam ID:fabrekas
  • Miejscowość:Żagań

Napisano 21/07/2017 - 18:00

Co do klubów, wymaga się od nich zorganizowania 1 imprezy na okres 2 tygodni. (Screeny z imprezy proszę zamieszczać w temacie swojego biznesu). Jeżeli impreza nie zostanie zorganizowana biznes może zostać usunięty.

• 0

#9 Jacek

• Co sie gapisz?

• Zasłużony

Napisano 21/07/2017 - 19:16

Spokojna Twoja rozczochrana, właśnie skompletowałem ludzi, w ten weekend coś będzie ;)

• 2

#10 Suspect

• Soul Asylum

• Użytkownik
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 22/07/2017 - 14:54

189ab530bb4c7.png

• 2

#11 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 23/07/2017 - 23:27

* Na profilowym facebooku Exotic 80's Club została dodana galeria zdjęć wraz z następującym dopiskiem.

151.png

Byliście zajebiści! Tak wielkiej imprezy w tak świetnym klimacie jeszcze tutaj nie było! Do zobaczenia już wkrótce, a tymczasem szukajcie się na zdjęciach :)

Spoiler

(( swoją drogą naprawdę jestem w szoku, jak można się fajnie zgrać w tyle osób ^^ ))

• 39

#12 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 26/07/2017 - 16:50

d6ba739fad584.png

• 5

#13 annka

• Użytkownik

Napisano 04/08/2017 - 12:13

*Na profilowym facebooku Exotic 80's Club został udostępniony odnośnik do materiału.

https://ls-rp.net/to...xotic-80s-club/

• 0

#14 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 19/08/2017 - 15:36

* Dobudówka piętra powoli dobiega końca, już niedługo klub zostanie przeznaczony do dalszego użytku.

(( Trochę się przedłużyło, bo mi się sypnęło kilka rzeczy w życiu prywatnym, aczkolwiek myślę, że do tygodnia - dwóch wszystko ogarnę i będzie można rozkminić imprezkę w spooro odświeżonym intku. :) ))

• 10

#15 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 23/10/2017 - 19:38

* W internecie oraz w mieście pojawiły się nowe plakaty.

1508793887.png

* Na stronie internetowej do plakatów został stworzony następujący dopisek.

Po gruntownej przebudowie klubu wracamy do was ze zdwojoną siłą, już w ten czwartek! Przygotujcie się na coś, czego jeszcze nie było - kto już u nas był, dobrze wie, że potrafimy zaskoczyć! Do zobaczenia w czwartek! :)
  • 12

#16 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera

Napisano 26/10/2017 - 23:57

* Na fanpage'u Exotic 80's pojawiło się kilka zdjęć z dopiskiem.

Świetna impreza na rozpoczęcie sezonu jesienno-zimowego, w nowej oprawie klubu! Jesteście najlepsi, szukajcie się na zdjęciach!

Szukamy osób do stałej ekipy składu! Jesteś dobrym barmanem, kelnerką? Skontaktuj się z nami przez prywatną wiadomość!

1509057573.png

1509057702.png

exo3.png

exo4.png

• 9

#17 Shisha

• Użytkownik

Napisano 02/11/2017 - 00:26

* 1.11 odbyła się kolejna impreza w Exotic. Klimaty lat 80/90 nakręcał ponownie zabookowany DJ WATSON. Nagrodą za najlepszy strój była nowa Savanna.

7c36038f514e3.jpg

08475224408a6.jpg

074a577408578.jpg

eaf327c634491.jpg

5af433b682f3e.jpg6235acbf844dd.jpg

5072fa98fd15f.jpg

bc642b7e8667c.jpg

Użytkownik Shisha edytował ten post 02/11/2017 - 00:40

• 6

#18 Ctronic

• Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

• Moderator serwera

Napisano 08/11/2017 - 20:40

1.png

• 2

#19 Ctronic

• Moderator serwera

Napisano 2 tygodni temu

1.png

*Po raz kolejny czas na wielką zabawę, tym razem zapraszamy was na mikołajki! Pierwsze 20 osób otrzyma czapeczkę mikołaja!

*Do wylosowania zostanie pojazd marki TORNADO, został on przygotowany przez Kakagawa oraz Smithy JDM! Koszt losu 200$!

*Jak zawsze dla was pula nagród dla zapalonych klubowiczów!

• 11

#20 Ctronic

• Moderator serwera

Napisano Tydzień temu

* Impreza już dziś! Zapraszamy do Exotic 80's! Start 20:00 gramy do ostatniego klubowicza na parkiecie!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych