>

Skocz do zawartości

Trwa rekrutacja do ATF - szczegółowe informacje znajdują się w ich temacie. Do swoich szeregów graczy poszukuje także DEA, o czym więcej informacji tutaj.

Trwa rekrutacja do Department of Public Works, aplikuj juz teraz!

[Odrzucone][BAN] [REPAIR MOD] Renee_Luo/HazeSkill

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sanczes

• amatorski interior maker

• Użytkownik

Napisano 11/01/2017 - 18:35

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: nie wiem
Powód nałożenia kary: cytuje - "jakieś gówno do naprawiania"
Konto, na które została nałożona kara: HazeSkill
Wyjaśnienie: No więc odpoczątku, jeździłem Blistą Compact po mieście, postanowiłem pojechać do warsztatu i naprawić samochód bo był zmasakrowany.
Po wjechaniu do warsztatu odpalił mi się repair mod, który zainstalowałem kope lat temu i okazało się, że do tej pory go nie odinstalowałem i samochód zaczął się naprawiać.
Miałem wychodzić gry i zobaczyć oco chodzi, ale było za póżno bo dostałem bana. Przyjme każdy warunek unbana: admin jail, blokada postaci itd. Bardzo zależy mi na powrocie
na serwer bo według mnie jest jedyny w swoim rodzaju. Co prawda istnieje jeszcze na platformie MTA, ale nie przepadam. Reinstaluje GTA żeby być pewnym, że żadnych
cheatów nie mam. A za to całe pisanie o innym serwerze również przepraszam, zdenerwowałem się i poprostu w zły sposób te moje emocje wyładowałem.
Aktualny adres IP (dotyczy banów): ----

WSTAWIAM ZA INNEGO GRACZA!! 
(wstawiam za innego gracza, dostał blokade pisania)

#2 Rekinn

• Opiekun MGM i projektów fabularnych

• Moderator serwera
  • Miejscowość:Gniezno

Napisano 11/01/2017 - 19:08

Naprawiałeś samochód kilkukrotnie, podczas jazdy z dymiącym silnikiem, jakieś cztery-pięć razy stojąc w samym warsztacie. Plus spamując na forum reklamami innego serwera

#3 Sanczes

• Użytkownik

Napisano 11/01/2017 - 19:10

Czyli nie ma dla niego szansy na unbana? Chciałby się jeszcze dowiedzieć ile kara będzie trwała.

#4 Sanczes

• Użytkownik

Napisano 12/01/2017 - 18:07

ref

#5 Sanczes

• Użytkownik

Napisano 13/01/2017 - 16:39

Czy szanowna administracja już zadecydowała co stanie z ów graczem? Bo dość długo nie odpowiada ani nie zamknęła tematu. Zastanawiacie się czy jak?

#6 dizz

• saludos putos de la westsidecrips

• Zbanowany
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 13/01/2017 - 17:59

Jeżeli administracja nie odpowiada to masz czas na przemyślenie swojego błędu.

Przypominam o siódmym punkcie regulaminu apelacji, który brzmi:

7. Odświeżanie tematów jest niedozwolone, użytkownik odświeżający temat może zostać ukarany.

oraz o punkcie dziewiątym:

9. Zabrania się wstawiania wniosków osób trzecich. Użytkownicy, którzy nie mają nałożonej permanentnej banicji, mogą samodzielnie wstawić temat w tym dziale.

Jeżeli delikwent ma blokadę pisania, najpierw odsiaduje blokadę, a potem składa apelację.

Pozdrawiam.

#7 Kindybał

• Piter Hund, czlowiek legenda

• Moderator serwera

Napisano 13/01/2017 - 18:01

g8b8 podsumował to, co właśnie pisałem, ale tak czy siak.

Zostałeś złapany na cziterstwie, a teraz na kłamstwie. Bany znikają 28 lutego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych