>

Skocz do zawartości

Posiadacznie komponentu nitro zobowiązani są napisać do dnia 17.02.2020 pw forum do Montgomery w celu jego zachowania


Nowa funkcjonalność działu Wydarzenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 arjel

  • rosnę w siłę jak żabki

  • Gamemaster

Napisano 28/10/2016 - 17:49

Wysłuchaliśmy Waszych próśb o przywrócenie działów IC i postanowiliśmy, zamiast wprowadzania nowych, zmienić funkcjonalność istniejącego już działu. Od teraz "Wydarzenia" są działem przeznaczonym dla tematów o wszelkich zdarzeniach, które miały już miejsce na serwerze. Możecie opisać tutaj zorganizowany przez Was koncert, napad rabunkowy na sklep, powiedzieć o premierze nowej płyty Waszej postaci, czy opisać poważny wypadek, który miał miejsce w Los Santos. 

 

Zastrzegamy, że chcemy tutaj głównie posty traktujące o wyjątkowych zdarzeniach, niekoniecznie chodzi nam o tematy: "na Ganton doszło do kolejnej strzelaniny, postrzelony został kolejny czarnuch, sprawca nieznany" czy "w mieście rozmieszczono ulotki zawiadamiające o nadchodzącej imprezie w Pig Penie". Te pierwsze są zbyt powszechne, te drugie powinny być roznoszone w grze (możecie zatrudnić osobę od nagabywania Wam klienteli czy nadać reklamę w San News), a ten dział ma w głównej mierze nakreślać tło fabularne rozgrywki.

 

Dział "Do realizacji" to narzędzie, które ma na celu Wam pomóc w organizacji wydarzeń, bo na przykład takie zawody Monster Trucków, Destruction Derby, zjazd low-riderów, giełdy samochodowe, gale sportowe i inne wymagają wcześniejszego zaplanowania i deklaracji uczestnictwa. My jako ekipa postaramy się Wam pomóc w urzeczywistnieniu nawet tych lekko szalonych pomysłów.

 

"Branża rozrywkowa" nie zmienia swojej funkcji i formy. Gracze dalej mogą zakładać tam tematy dla swych postaci i "chwalić" się tym jak odgrywają celebrytę.

 

Mała uwaga: przy planowaniu eventów starajcie się organizować je możliwie blisko miejsca spawnu cywili, tak żeby nawet nowy gracz mógł się szybko zorientować o tym, że coś się na serwerze dzieje i dołączyć do wspólnej rozgrywki. #2 Sparrow

  • Główny administrator
  • Skype:sparrow.h Mój stan

Napisano 13/01/2017 - 20:19

Ostatni natłok wiadomości niezwiązanych z wydarzeniami fabularnymi zmusił nas do tego byśmy przypomnieli Wam o tym, że dział wydarzenia jest tylko i wyłącznie działem fabularnym. Opisywane w nim wydarzenia mają podłoże In Charakter i jeśli dany temat wyjątkowo nie potrzebuje tych paru zdań OOC które pomogą go wyjasnić, to tego OOC w nim być nie powinno. To oznacza, że wszelkie dyskusje w tematach, przerzucanie się gównem czy prowokowanie innych użytkowników nie jest mile widziane. Jeśli nie Wasza postać nie ma czegoś do dodania, to nie postujecie w ogóle. To samo tyczy się wiadomości "nie widział" żeby tylko dodać parę zdań OOC. Tym razem kary za takie posty były niskie, ale następnym razem nie skończy się na trzech dniach moderacji.

 

Sam fakt, że niektóre działy są moderowane i napisanie posta wymaga jeszcze jego akceptacji nie zwalnia Was z przestrzegania tego co zostało wyżej napisane.

 

W imieniu całej administracji mówił: Sparrow#3 Raltez

  • organizacje porządkowe

  • Gamemaster
  • Discord:raltez#7727

Napisano 10/04/2017 - 16:17

Po wielu prośbach powstał dział Internet. Co za tym idzie nie wykorzystujcie więcej "Wydarzeń" do zamieszczania różnego typu filmików, facebooków czy innych tematów niepasujących do charakteru działu.

http://ls-rp.net/top...34798-internet/Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych