>

Skocz do zawartości

Cieplutko zachęcamy, byście zgłaszali swoje frakcje do tegorocznych balonów. Więcej informacji tutaj.


Kakagawa

Tuning Hurtownia Sklep

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hassha

 • mocny w gębie i twardy w jajach

 • Moderator serwera
 • Discord:Hassha#9768
 • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 28/09/2016 - 15:43

*
Popularny

1475074100.png

Kakagawa Improts - Wschodnioazjatycka firma zajmująca się produkcją i dystrybucją komponentów do tuningu wizualnego aut. Główna siedziba firmy znajduje się w Japonii a w przemysłowej części Las Venturas firma ma swój magazyn z którego rozprowadzane są części na stan San Anderas. Firma posiada szeroką game komponentów, od sportowych aut po stylowe Low-Lidery. Szerokie kontakty właścicieli na światowej giełdzie pojazdów doprowadziły do podpisania umów z wieloma znanymi firmami. Między innymi nawiązali kontakt z C-West, Greddy, Veilside, HKS, Bomex, ATI Racing, MOMO, TopSecret, Turbonetics, Hamann, Extreme Dimensions, Carbon Creations, MBRP, MagnaFlow, Alpine, Kustom, Westin oraz Steelcraft. W mediach firma często nazywana jest haremem akcesoriów tuningowych, bo przecież jako jedyna rozprowadza owe części po stanie San Andreas. W kręgach marketingowych szepcze się o udziałach w firmie wysoko postawionego członka Yakuzy który ma zapewniać firmie bezpieczeństwo na rynku. Wysokie ceny, a zarazem wysoka jakość wypromowały markę Kakagawa na jedną z bardziej ekskluzywnych i częściej odwiedzanych firm na tym kontynencie.
 

CENNIK

Spoiler

1475074128.png

Kakagawa Shop - Sklep z komponentami znajdujący się na Downtown Los Santos zaraz pod wiaduktem. Jest to jeden z pomniejszych sklepów w którym firma sprzedaje swoje komponenty klientom. W sklepie znajduje się tzw Soft Tune czyli uniwersalne części które można zamontować do każdego auta. Specjalistyczne części do konkretnych wozów z wyższej pułki są tutaj sprowadzane tylko na specjalne zamówienia ze względu na swoją cenę.


PARTNERZY


 


grubo.pngczęść OOC

Co to za organizacja?

Jest to hurtownia tuningu. Miejsce z którego będą rozprowadzane części do sklepu w Los Santos oraz warsztatów które podpiszą umowę z hurtownią. W sklepie części będą ogólnodostępne jednak nie będzie tam dostępu do pełnego asortymentu. W sklepie będzie znajdować się tuning uniwersalny oraz pojedyncze części do niektórych aut. Inne części specjalistyczne pokroju zderzaki do elegy, savanny, hydraulika itp będą już tylko na specjalne zamówienia w warsztatach które podpiszą kontrakt z hurtownią.

Czy mogę pracować w tym biznesie?

Zatrudnione na stałe są tylko osoby ściśle związane z projektem.

Kto będzie miał dostęp do części?
2/3 Import
2/3 Low.

https://ls-rp.net/to...ystal-workshop/ - Import.
https://ls-rp.net/to...iftland-garage/ - Import.
https://ls-rp.net/to...riche-workshop/ - Low

https://ls-rp.net/to...surside-garage/ - Low.Opiekunowie:


Użytkownik Hassha edytował ten post 05/11/2019 - 17:12


#2 Ctronic

 • Moderator serwera

Napisano 09/05/2019 - 08:44

1475074100.png

 

* W sklepach pojawiły się czapki Kakagawa Imports, które można również zakupić przez internet na stronie www.kakagawaimports.com

 

2.gif

 

 

 

 

 

 

 

1.gif

 

 

* Ponownie w sprzedaży

 

https://ls-rp.net/to...om&fromsearch=1#3 Hassha

 • mocny w gębie i twardy w jajach

 • Moderator serwera
 • Discord:Hassha#9768
 • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 07/09/2019 - 23:52

1475074100.png

* Kakagawa Imports poszukuje warsztatów, które podejmą się współpracy. Zainteresowani mogą kierować prośby na podanego maila.#4 Hassha

 • mocny w gębie i twardy w jajach

 • Moderator serwera
 • Discord:Hassha#9768
 • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 08/11/2019 - 13:48

black-friday-czarny.jpgUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych