>

Skocz do zawartości

1f0906688d4af.png

Sektor cywilny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
889 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 12:54

Siemaneczko, ja za to chciałem się dowiedzieć, dlaczego forum nie wspiera rozwoju strefy cywilnej? Dlaczego tak bardzo nie chcecie dodać oddzielnego działu właśnie dla tej strefy? Coś a'la Projekty IC/Internet w jednym.

#42 PijanyNinja

• czerwonykark

• Użytkownik
  • Miejscowość:Easthampton

Napisano 21/10/2016 - 13:39

W sumie to nikt mi nie odpowiedział jeszcze na to pytanie, choć zadawałem je dawno.

Dlaczego nie ma na forum działu "Projekty IC" skoro jest to zwyczajnie dział informacyjny taki jak dla przestępczych czy branży itd nie mający żadnego wpływu na to co dzieje się w świecie gry, tak jak to jest z działem "Internet" na przykład.

Dział informacyjny, ma informować a nie bezpośrednio wpływać na gre więc nie wiem dlaczego go tu nie ma a pewnie pomógł by jakoś rozwinąć właśnie tą strefę cywilną.

#43 nayar

• Użytkownik
  • Discord:Dawid#4920

Napisano 21/10/2016 - 15:18

a po co to i tak mało kto gra w centrum, każdy frakcja/gang/biznesmen

#44 PijanyNinja

• czerwonykark

• Użytkownik
  • Miejscowość:Easthampton

Napisano 21/10/2016 - 15:49

żeby rozwinąć to jakoś i zachęcić ludzi do gry nie tylko w "frakcji/gangu/biznesie"

#45 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 16:14

Ciekawe dlaczego? Hmm może dlatego że każda z tych sekcji które wymieniles ma swój dział w którym może się zgadać z różnymi ludźmi do wspólnej gry w danej organizacji. 

#46 nayar

• Użytkownik

Napisano 21/10/2016 - 16:21

żeby rozwinąć to jakoś i zachęcić ludzi do gry nie tylko w "frakcji/gangu/biznesie"

Ciekawe dlaczego? Hmm może dlatego że każda z tych sekcji które wymieniles ma swój dział w którym może się zgadać z różnymi ludźmi do wspólnej gry w danej organizacji. 

temat wałkowany 'x' razy, branża/centrum/eventy nie będą dobrze działać bez odpowiednich działów incharacter i odpowiedniego podejścia graczy, teraz szczerze to ciężko cokolwiek zareklamować, san news działa raz na ruski rok, a jakakolwiek ambitniejsza interakcja z innymi graczami w centrum jest bezsensowna bo nie ma miejsc do rozgrywki, żadnych barów, otwartych biznesów, czy nawet siłowni

#47 Kindybał

• Piter Hund, czlowiek legenda

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 16:23

jest mozliwe, pytanie jak to zrobic skoro jest taki niz na serwerze

Użytkownik Kindybał edytował ten post 21/10/2016 - 16:24

#48 nayar

• Użytkownik

Napisano 21/10/2016 - 16:29

przegrałem tu więcej niż w vice city na captivi ;)

co do tematu to nic się nie zmieni jak ludzie nie zmienią podejścia, bo aktualnie rozgrywka nie toczy się w centrum (ogólnie mówie), każdy ma swoją grupkę i gra, a gracze którzy grają sami mają utrudnioną interakcje bo nie ma gdzie pograć

Użytkownik Rayan edytował ten post 21/10/2016 - 16:30

#49 KacpiStCee

• [BBC]

• Użytkownik
  • Steam ID:KacpiStCee
  • Miejscowość:Starachowice

Napisano 21/10/2016 - 16:34

Powiem tak teraz otworzyłem klub i coraz częściej będą organizowane imprezki, bo tak to nie było dużo okazji aby prawie cały serwer spotkał się w jednym miejscu, wiecie rozmowy czy inne rzeczy, więc może coś się polepszy w sprawie cywilów/org

#50 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 17:08

temat wałkowany 'x' razy, branża/centrum/eventy nie będą dobrze działać bez odpowiednich działów incharacter i odpowiedniego podejścia graczy, teraz szczerze to ciężko cokolwiek zareklamować, san news działa raz na ruski rok, a jakakolwiek ambitniejsza interakcja z innymi graczami w centrum jest bezsensowna bo nie ma miejsc do rozgrywki, żadnych barów, otwartych biznesów, czy nawet siłowni

To w końcu jesteś za stworzeniem działów tego typu czy nie? Bo czytam te dwie wypowiedzi i według mnie są one sprzeczne ze sobą. :D

Edit: Chyba skumałem o co ci chodzi, ale nie uważasz, że strefa cywilna tym bardziej potrzebuje tego typu działów?

Jeszcze co do tych centrów gry, to nigdy nie wychodziło na dłuższą metę. Ludzie przez kilka pierwszych dni chodzili sobie po centrum, obczajali obiekty, a później robiła się pustka. Ludzie znajdowali sobie ekipki i nie siedzieli już w centrum tylko w miejscach, w których się umawiali poprzez działy In Character.

Jest niż, ponieważ jak pytałem się znajomego, dlaczego nie gra na elesce (a grał głównie typowego cywila) to powiedział, że teraz ten serwer to typowe cops&robbers. Nie ma żadnych ułatwień do zgadywania się na gierkę In Game. Kiedyś jak były działy typu Projekty IC, Internet itp. to ludzie (którzy się nie znają ooc) na forum, w formie In Character mogli się zgadywać i przez to grać sobie na spokojnie, a teraz nie ma tej pomocy w formie forumowej i co robi tego typu gracz? Chodzi sobie po lokalach, no ale nie zgrywa się z nikim, bo przecież na serwerze nie gra 100tyś. osób i szansa że ktoś w tym samym miejscu się znajdzie o tej samej godzinie jest prawie równa zeru, gdy taki gracz widzi, że nikogo nie ma i nie ma z kim grać. Powtarza ten sam motyw kilka razy w ciągu kilku dni, wkurwia się w końcu i daje sobie spokój z serwerem.

Głupi przykład, Chrystian, opiekun organizacji prywatnych (o ironio), chciał założyć projekt IC budowlańców i musiał go umieścić w dziale organizacji prywatnych, ponieważ nie ma nigdzie odpowiedniego działu do tego typu tematów. No kurcze, serio?

Użytkownik Kecuś edytował ten post 21/10/2016 - 17:12

#51 Kindybał

• Piter Hund, czlowiek legenda

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 17:12

Co ci szkodzi poznac kilka osob w barze i zagadac o stworzenie biznesu IC kurwa ja pierdole wy jestescie ograniczeni? rozumiem ze forum to jakies udogodnienie ale ludzie, w grze tez mozna wszystko zalatwic

#52 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 17:14

Co ci szkodzi poznac kilka osob w barze i zagadac o stworzenie biznesu IC kurwa ja pierdole wy jestescie ograniczeni? rozumiem ze forum to jakies udogodnienie ale ludzie, w grze tez mozna wszystko zalatwic

W jakim barze? Podaj mi bar do którego wbiję w godzinach 18-22 i spotkam więcej niż jedną osobę afczącą na duty. Oczywiście od wszystkiego są wyjątki, przykład bar Tetrisa do którego sobie czasami zaglądam, ale nie każdemu musi pasować styl gry jaki tam tworzą.

I proszę mnie nie obrażać, bo kurwa chciałem tylko przedyskutować błachy temat dotyczący polepszenia kontaktów między graczami w grze komputerowej.

Użytkownik Kecuś edytował ten post 21/10/2016 - 17:15

#53 Tetris

• Forumers

• Gamemaster
  • Discord:Tetris#5605
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 21/10/2016 - 18:23

W jakim barze? Podaj mi bar do którego wbiję w godzinach 18-22 i spotkam więcej niż jedną osobę afczącą na duty. Oczywiście od wszystkiego są wyjątki, przykład bar Tetrisa do którego sobie czasami zaglądam, ale nie każdemu musi pasować styl gry jaki tam tworzą.

I proszę mnie nie obrażać, bo kurwa chciałem tylko przedyskutować błachy temat dotyczący polepszenia kontaktów między graczami w grze komputerowej.

w tym barze nie ma raczej żadnego wysublimowanego stylu gry, to bar typu bar gdzie zwyczajnie sie wpada, jedynie muzyka może nie odpowiadać :D

Brakuje zwyczajnie miejsca i nakręcenia gry dla cywili w mieście, bo obecnie nie ma gdzie sie podziać po nabiciu duty, no chyba że ma jakąs swoją paczkę to zawsze coś ugra, ale inaczej jest ciężko

#54 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 21/10/2016 - 20:59

w tym barze nie ma raczej żadnego wysublimowanego stylu gry, to bar typu bar gdzie zwyczajnie sie wpada, jedynie muzyka może nie odpowiadać :D

Brakuje zwyczajnie miejsca i nakręcenia gry dla cywili w mieście, bo obecnie nie ma gdzie sie podziać po nabiciu duty, no chyba że ma jakąs swoją paczkę to zawsze coś ugra, ale inaczej jest ciężko

Chodzi mi o charaktery osób. Jakaś modelka - typowy pustak raczej by tam nie pasował. Tak mi się wydaje.

#55 DRAG0

• Użytkownik
  • Miejscowość:Eindhoven

Napisano 22/10/2016 - 09:31

Co zrobic jak sie chce grac ale nie chce.

#56 KontoDoUsuniecia

• Zbanowany

Napisano 22/10/2016 - 10:06

zamknijcie ulice i zróbcie deptak w samym centrum serio

#57 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 22/10/2016 - 10:08

Próbuje rozwiązać problem z miejscem do gry, ale ostatnio mam trochę średnio czas + gothic + nie wysypiam się dobrze przez co nie mogę sie porządnie do tego zabrać. Musicie dać mi kilka dni. Za parę dni pojawi się też news odnośnie narkotyków etc ale to tak swoją drogą. Pozdrawiam cieplutko, gamemaster ls-rp.ne Sparrow.

#58 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 22/10/2016 - 10:23

Próbuje rozwiązać problem z miejscem do gry, ale ostatnio mam trochę średnio czas + gothic + nie wysypiam się dobrze przez co nie mogę sie porządnie do tego zabrać. Musicie dać mi kilka dni. Za parę dni pojawi się też news odnośnie narkotyków etc ale to tak swoją drogą. Pozdrawiam cieplutko, gamemaster ls-rp.ne Sparrow.

Nie uważacie, że lepiej by było dać te nieszczęsne działy dla strefy cywilnej i niech to samo zacznie żyć własnym życiem bez waszej ingerencji In Game? Przecież nie musicie wszystkim się bezpośrednio zajmować, tym bardziej, że nie macie tak dużo czasu do ogarniania tego wszystkiego. A jeśli nawet już nie chcecie tego umieszczać na forum to dajcie jakąś sensowną argumentacje, bo mi wydaje się, że takowej nie ma - i właśnie o tym chciałem podyskutować.

#59 Sparrow

• Główny administrator

Napisano 22/10/2016 - 10:28

Wałkowaliśmy ten temat już jakieś jedenaście razy dlatego wybacz niechęć, ale nie odpowiem.

#60 Kecuś

• kiedyś BR

• Zasłużony

Napisano 22/10/2016 - 10:34

To chociaż podaj miejsce na forum, gdzie mogę wyczytać tą argumentacje, bo wydaje mi się, że wy sami nie wiecie. Przeczytałem kawał forum i takich typowych argumentów dlaczego nie przywrócicie tych działów nie doczytałem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

2 użytkowników, 0 gości, 1 anonimowych