>

Skocz do zawartości

Trwa rekrutacja do ATF - szczegółowe informacje znajdują się w ich temacie. Do swoich szeregów graczy poszukuje także DEA, o czym więcej informacji tutaj.

Trwa rekrutacja do Department of Public Works, aplikuj juz teraz!


[Suplementy] Pink Paradise Supplements


  • Nie możesz odpowiedzieć
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 hyack

  • Użytkownik Premium

Napisano Tydzień temu

Przez czas nieobecność nayar, będe zajmował się wszystkimi sprawami związanymi z Pink Paradaise Suplements. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

#22 nayar

  • Użytkownik Premium

Napisano Tydzień temu

 

 

fa2ASi.png

 

* Na stronie internetowej pojawiła się informacja dot. rekrutacji oraz poszukiwanych potencjanych pracowników.

 

 

 

(wszystko najlepiej jakbyście wysyłali na priv, poszukuje pracowników, każdy chętny niech pisze na priv, potem ustawimy się co do ic, premie nawet do 10k tygodniowo jak fajnie gracie),

 

[do]Również znajdują się gdzieś tutaj informacje na temat skłonności współpracy z różnorakimi siłowniami oraz sportowcami (mowa tutaj o hurtowej ilości odżywek jak i cenie).

 

 

 

Dodatkowo jak ktoś chce się zareklamować (branża) niech piszę, pokryje koszty jakiejś sesji i akcji promocyjnej, dodatkowo postaram się o suplementy z własną nazwą + % ze sprzedaży. Jak ktoś potrzebuje hurtowo suplementów niech pisze na priv, to samo z akcjami promocyjnymi czy wsparciem w postaci $.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych