>

Skocz do zawartości

Zapraszamy do dyskusji w sprawie obiektów, aby grało się lepiej.

Gamemasterzy - ogólna dyskusja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2532 odpowiedzi w tym temacie

#2381 Sava

• ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Moderator serwera
  • Discord:Sava#0706
  • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano Tydzień temu

Co do kwestii wyżej z duty i interakcją z graczami. 

W kwestii biznesów, mało kiedy to da radę bez aktywnego lidera. Sama wiem to dobrze po tym jak prowadzę różne biznesy na serwerze. Bez minimalnej zachęty do gry, czy jej organizacji, mało kiedy jakiekolwiek wymogi będą miały sens, zwłaszcza, że to gra dla przyjemności. 

#2382 matsuda

• Zbanowany

Napisano Tydzień temu

no wpychajcie graczy na sile do tych gowno biznesow. Jak ktos ma ochote na rozegranie jakiegos epizodu to spoko ale po huj ktos ma tam stac na okraglo, bo taki tetris od czasu do czasu chce se wpasc do knajpy by zostac oblodzonym przez zywego kelnera. Okno gry to glownie te kilka godzin wieczorne i niech se ludzie przez ten czas robia ciekawsze rzeczy kurwa

#2383 Hadley

• California Dreamin'

• Użytkownik
  • Discord:Hadley. #6625
  • Miejscowość:Eudezet.

Napisano Tydzień temu

Od kiedy sięgam pamięcią aż po 2012', to panuje tutaj luźniejsza atmosfera i właśnie to wyróżniało serwis na tle konkurencji, że większość mówiła co na serduchu leży, a nie to, co chciał ktoś słyszeć.

Propozycja odnośnie do biznesów jest powiedzmy, że okej, tylko tak naprawdę czy potrzebujemy tego? Niczego zbytnio to nie zmieni - jak wspomnieli już poprzednicy; osoby mające zamiar w nich grać, to właśnie to robią.

Nie ukrywam, że przydałoby się skupić według mnie nad nowościami w dziedzinie zaobiektowania Los Santos - widziałem kilka stron wcześniej niektóre prace w trakcie - sztos, oby tak dalej, ale warto byłoby zrobić też troszku porządek z tymi znajdującymi się już na serwerze.

#2384 arjel

• rosnę w siłę jak żabki

• Gamemaster

Napisano Tydzień temu

- usunięcie tego drunk effect z narkotyków,

gotowe, usunąłem

- Uber (nic nadzwyczajnego, wiem) - wozisz ludzi swoim samochodem, wymów prawa jazdy, można zamówić przez telefon. Dodać jakiś system GPS pod to, jeżeli się da. Że osoba która zamawia ubera pojawia się kierowcy na mapie i później osoba która zamawia może wyznaczyć dokładnie miejsce na mapie i to pojawia się kierowcy. Nie wiem czy to technicznie możliwe, jeżeli nie to zrobić to na zasadzie jakiejś listy drzwi wyszukiwanych po nazwie?

kombinujemy nad zmianami z taksówkami tak by zmieniły się w pracę dorywczą, w której wozić się będzie nie tylko graczy ale też boty z punktu do punktu by taksówkarz nie musiał pół dnia stać w okolicach respawnu licząc że ktoś go zawoła 

#2385 shacku

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Nie ukrywam, że przydałoby się skupić według mnie nad nowościami w dziedzinie zaobiektowania Los Santos 

Pierdolnij sie w leb tymi obiektami

#2386 nayar

• Użytkownik
  • Discord:Dawid#4920

Napisano Tydzień temu

akie przywrocic wbijanie duty i zmuszac do interakcji

myslisz ze na takim serwerze jak lsrp bedzie ktos ci stal pol godziny albo godzine w pustym centrum zeby zaoferowac jakiemus pionasowi cos raz na dzien?

no uwierz mi, że ludzie biją duty, chyba, że całkowicie nie ma u was już bentrumiarzy, ale w sumie to jest możliwe, bo jak ktoś gra po swojemu i coś swojego to spotyka się tu z hejtem i wyzywaniem od bentrumów, a to oni napędzają centrum.

Co do kwestii wyżej z duty i interakcją z graczami. 

W kwestii biznesów, mało kiedy to da radę bez aktywnego lidera. Sama wiem to dobrze po tym jak prowadzę różne biznesy na serwerze. Bez minimalnej zachęty do gry, czy jej organizacji, mało kiedy jakiekolwiek wymogi będą miały sens, zwłaszcza, że to gra dla przyjemności.

na sanandreas mieliśmy wiele osób które prowadziły biznesy i miały na to zajawkę, były aktywne i bili duty wraz ze swoimi pracownikami, centrum żyło XD no do czasu az serwer wyjebał się z rowerka, ale mimo to pierdolenie, że ludzie nie będa bić duty to bzdura. Cofnijcie się wstecz, gangi robiły biznesy na osiedlu po to aby bic duty i mieć więcej pesos

Użytkownik nayar edytował ten post Tydzień temu

#2387 nescior

• Użytkownik
  • Discord:nvst#7619

Napisano Tydzień temu

huj kogo obchodzi twoje zdanie wypierdalaj postowac w kolejnych 10 dyskusjach ze mogles rozjebac gospodarke serwera

#2388 matsuda

• Zbanowany

Napisano Tydzień temu

na srapie praktycznie nikt nie gral nic ciekawego, gowno smieszkowanie na kazdym kroku a to centrum ktore tak wychwalasz bylo chyba najhujowszym jakie kiedykolwiek widzialem

#2389 nayar

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

na srapie praktycznie nikt nie gral nic ciekawego, gowno smieszkowanie na kazdym kroku a to centrum ktore tak wychwalasz bylo chyba najhujowszym jakie kiedykolwiek widzialem

no to bylo bentrum typowe dla n4g, takze XD

#2390 Lodziarz

• Wspieraj swoich lokalnych strzelców

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

sritu pitu maczu piczu i tak wiekszość graczy na duty zachowuje sie jak boty biznesowe wiec po chuju mi taka interakcja z pedałami bez chęci zdobywania jakiejkolwiek wiedzy do poprawienia swojej rozgrywki w tym kierunku. Przez ostatnie pół roku to może dwa razy czerpałem przyjemność podczas przebywania w jakims biznesie. Ba czasami to projekt ic jest ciekawszy podczas interakcji niż legit biznes.

#2391 Lodziarz

• Wspieraj swoich lokalnych strzelców

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

pozdrawiam dobrych bentrumiarzy, których pewnie policze na palcach mojej dłoni (mam ucięte dwa palce bo byłem w yakuzie)

nie chodzi o bielaxa

#2392 Hadley

• California Dreamin'

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Pierdolnij sie w leb tymi obiektami

Pierdolnac, to mogę Tobie jak tak bardzo chcesz. 

sritu pitu maczu piczu i tak wiekszość graczy na duty zachowuje sie jak boty biznesowe wiec po chuju mi taka interakcja z pedałami bez chęci zdobywania jakiejkolwiek wiedzy do poprawienia swojej rozgrywki w tym kierunku. Przez ostatnie pół roku to może dwa razy czerpałem przyjemność podczas przebywania w jakims biznesie. Ba czasami to projekt ic jest ciekawszy podczas interakcji niż legit biznes.

Co masz na myśli mówiąc o poprawieniu rozgrywki? Dłuższa, kreatywniejsza grę na /me i /do? 

#2393 matsuda

• Zbanowany

Napisano Tydzień temu

huja tam mozesz

[warn='Tetris']Miesiąc moderacji za notoryczny shitposting[/warn]

#2394 devilscup

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Dłuższa, kreatywniejsza grę na /me i /do? 

Ciekawsze prowadzenie postaci? Lepiej gra się z kimś kto ma plan na postać, kreuje jej cechy pozytywne jak i negatywne, ma jakąś przemyślaną historie i system wartości jakim się kieruje niż z jakimś nijakim tworem, który zbiera dolary na coraz lepszy samochód i jego jedynym zajęciem po /duty jest jazda w kółko po mieście. I to nie ma znaczenia czy piszesz długie czy krótkie /me.

A co do obiektów to najpierw trzeba wypierdolić te zbędne i zrobić porządek. Później można myśleć nad czymś nowym.

Użytkownik devilscup edytował ten post Tydzień temu

#2395 Hadley

• California Dreamin'

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Ciekawsze prowadzenie postaci? Lepiej gra się z kimś kto ma plan na postać, kreuje jej cechy pozytywne jak i negatywne, ma jakąś przemyślaną historie i system wartości jakim się kieruje niż z jakimś nijakim tworem, który zbiera dolary na coraz lepszy samochód i jego jedynym zajęciem po /duty jest jazda w kółko po mieście. I to nie ma znaczenia czy piszesz długie czy krótkie /me.

A co do obiektów to najpierw trzeba wypierdolić te zbędne i zrobić porządek. Później można myśleć nad czymś nowym.

Jak najbardziej zgodzę się z tym, tylko tak naprawdę dużo zależy od osób wchodzących w interakcje z resztą, bo na serwerze przewija się wiele osób, które coś nowego, zwanego także innym zwyczajnie zneguja - przykładowo zacznij grać nawet na najwyższym poziomie kreatywizmu bezdomnego, to zostaniesz zmieszany z błotem, bo chcesz się wzbogacic bez duty zbierając chociażby e-dolary/datki, gdzie nie musisz chcieć nawet tego skryptowo. To gracze sami siebie nauczyli, że wpadają do lokalu, rzucając tekst: podaj burgera i leci /me ogarnął burgera po czym oferta. Spróbuj w takim momencie zagrać w minimalnym stopniu szczegółowo, to zostaniesz zgnojony na /b, że gdyby wiedział, to poszedłbym do bota.

Mniej, a więcej to powiedziałem, bo tak i tak nowości, które prezentują się nieźle kilka stron wcześniej są w trakcie tworzenia. 

#2396 devilscup

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

Jak ktoś się czepia, że grasz role play to raczej trzeba mieć wyjebane i tyle.

#2397 nayar

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

huj kogo obchodzi twoje zdanie wypierdalaj postowac w kolejnych 10 dyskusjach ze mogles rozjebac gospodarke serwera

dobrze, że wpisów zięby nie bierzesz tak na poważnie jak moich, bo byś teraz wpierdalał tylko witamine c

+ apropo tego rozdawania hajsu, ja się gierką bawiłem od początku do końca, a ty pewnie spinałeś dupe na discordzie, że ktoś z innego gangu wbił ci bw. i gra wtedy w centrum była najlepsza i najbardziej zabawna jakąkolwiek prowadziłem, bo miałem wyjebke

Jak ktoś się czepia, że grasz role play to raczej trzeba mieć wyjebane i tyle.

wystarczy spojrzeć na lske ile jest tu nowych graczy, a ile na konkurencji, tutaj nowi są besztani z gównem przez 'weteranów rp' którzy na dziesiątym mk próbują zalożyć gang

Użytkownik nayar edytował ten post Tydzień temu

#2398 Pukawka187

• respect few fear none

• Użytkownik
  • Discord:pukawa#9460

Napisano Tydzień temu

rzucając tekst: podaj burgera i leci /me ogarnął burgera po czym oferta. Spróbuj w takim momencie zagrać w minimalnym stopniu szczegółowo, to zostaniesz zgnojony na /b, że gdyby wiedział, to poszedłbym do bota.

wiem co chcesz przekazać, ale nie trzeba grać 5 linijek /me z przyrządzania jajecznicy, żeby zagrać dobrą akcję w biznesie

generalnie wszystko się sprowadza do chęci obydwu graczy, a to już kompletnie indywidualna sprawa, ja prowadząc bar przegrałem wiele ciekawych konwersacji

w ogóle granie za barem ma dosyć rozwinięty wachlarz możliwości, ale bez odpowiedniego podejścia klienta dużo nie zdziałasz, chyba że tylko dla siebie, nie wiem jakie na to jest rozwiązanie

co do nowej krwi, przydałoby się jakieś porządne wprowadzenie, ułatwienia dostępu dla kompletnych nowych graczy, którzy o roleplay wiedzą tyle co nic

gdybym był przeciętnym 15-letnim licealistą, zalogowałbym się i zrespawnił na środku centrum bez większej podpowiedzi, to myślę, że ciężko byłoby mi się odnaleźć, oczywiście jest wiki lskowa i poradniki, ale nie każdy tam zajrzy z racji własnej dedukcji

#2399 c0cky12

• 2115 GANG

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

oni kurwa oglądają "wysłałem się w paczce pocztowej *NA SERIO* i w to wierzą.

to najlepsze co zostalo napisane na tym forum

#2400 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

dzieki byku nigdy sie nie poddam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych