>

Skocz do zawartości

Głosowanie na Balony 2018 jest otwarte!

Oddaj swój głos w zakładce Gra lub klikając tutaj :)

Wiemy, że niektórzy mieli problem z głosowaniem. Teraz już wszystko powinno śmigać.

Śmieszne screeny Los Santos Role Play.

• Nie możesz odpowiedzieć
5093 odpowiedzi w tym temacie

#5081 Punol

• Panda

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

ale zbiór autystów puno(l) gutek kurwa czempion i qlop lajkujacy kazdy post po kolei hahah

Mafia Gdańska Cie nie obroni, także uważaj wjeżdzam z cbsiem o 6 rano. JOSEK JESTEŚ MÓJ

#5082 Luis_Ramirez

• Gutek

• Użytkownik Premium
  • Discord:Luis_Ramirez#5584
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano Tydzień temu

ale zbiór autystów puno(l) gutek kurwa czempion i qlop lajkujacy kazdy post po kolei hahah

A to nie ta szczekająca zapałka? Synku weź ty idź coś zjedz lepiej bo marnie wyglądasz.

#5083 lancelot

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

No to kurwa niech ten stary gutka juz ubiera mundur i przyjeżdża to mu też najebie strzałów na ten kulfon kurwa. a ty gutek kurwa czapke lacoste przeprasuj frajerze. 

#5084 Trabik

• real life pimp

• Użytkownik
  • Discord:trabik#2666

Napisano Tydzień temu

*
Popularny

mialem isc spac ale czytam bitwe freestylowa

kto ma tak samo lapka w gure

#5085 Luis_Ramirez

• Gutek

• Użytkownik Premium

Napisano Tydzień temu

No to kurwa niech ten stary gutka juz ubiera mundur i przyjeżdża to mu też najebie strzałów na ten kulfon kurwa. a ty gutek kurwa czapke lacoste przeprasuj frajerze. 

Lancelot wstawaj zesrałeś się, pecie. Obudź się z tego letargu synu, ja wiem, że ci josek o mafi gdańsk naopowiadał ale jesteście bandą chuja, kolego. ;)

#5086 Punol

• Panda

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

dobra, nie cwaniakuj, bo z cbsiem i ciebie zgarniemy, itek już zamurował pizde, chcesz być kolejny?

#5087 lancelot

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

unknown.png

No jestem ciekaw puno(L) czy ty i gutek to mielibyście chociaż z 30 razem w tych witach powykręcanych od dyfru xD

#5088 lancelot

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

tym bicem ze zdjęcia wyżej to ty mi gutek możesz konia zwalić najwyżej żulu jebany 

#5089 squnipallini

• kłamrate mistrz sensei juditsu

• Użytkownik
  • Miejscowość:Poludniowa | CSM

Napisano Tydzień temu

tenor.gif?itemid=8817937

#5090 Punol

• Panda

• Użytkownik

Napisano Tydzień temu

unknown.png

No jestem ciekaw puno(L) czy ty i gutek to mielibyście chociaż z 30 razem w tych witach powykręcanych od dyfru xD

przecież ty biedaku ze wsi, ja z gutkiem się nie znam poza forumkiem, chcesz moje zdjęcia to nie ciężko je dostać i w przeciwieństwie do ciebie nie wstydzę się ich wstawić, ty biedaku mógłbym kupić tą twoja rozpadająca się kamienice i cie z niej eksmitować

#5091 Luis_Ramirez

• Gutek

• Użytkownik Premium

Napisano Tydzień temu

A pokaż tego swojego.  czekaj mam tutaj fotę220px-Matchstick_Lighter.jpg

#5092 Luis_Ramirez

• Gutek

• Użytkownik Premium

Napisano Tydzień temu

Ale kozaczku internetowy, pokaż Ty te swoje "bice" XD to pogadamy, bo tak szczekać tak jak ci pan josek każe piesku to wiesz, można sporo. :D

#5093 Sparrow

• Główny administrator

Napisano Tydzień temu

dobra zamykam ten cyrk, jakiekolwiek kontynuowanie tej burdy na terenie: los santos roleplay źle sie skończy. nara

#5094 mccon

• lso worldwide

• Support

Napisano Tydzień temu

taktyczny  :ph34r:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych