Skocz do zawartości

Szmiglo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Szmiglo

 1. Szmiglo

  Informacje o starcie serwera

  Trzymamy kciuki, doceniamy wasze starania!
 2. Szmiglo

  Parę informacji przed startem

  862 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 30 minut) XD
 3. Szmiglo

  Problemy z Quizami

  Źle mam, no kurwa.
 4. Szmiglo

  Problemy z Quizami

  To jak to rozwiązać?
 5. Szmiglo

  Problemy z Quizami

  1. Powergaming to: Zmuszanie innych do odgrywania danych akcji. OOO Granie dla przyjemności. Łamanie rąk bez zgody innej osoby. Granie po to, by mieć jak najlepszą postać, dla statystyk, oraz pieniędzy na koncie. 2. Odgrywanie postaci z gangu polega na? Jak najczęstszym uczestnictwu w gangbangach. Zdobywaniu majątku i broni. Należytym odgrywaniu postaci z gangstera, poprzez kreowanie charakteru.OOO Napadaniu pierwszej lepszej osoby. 3. Gracz wyzywa mnie na kanale IC. Co robi? Wyjmuję gnata i cyngluję frajera, nie będzie mi fikał. Grożę mu ooc. Odgrywam sytuację stosownie do charakteru swojej postaci.OOO Daję mu wpierdol, bo wyciągnięcie gnata byłoby przesadą. 4. Gracz zaczyna flejm na kanale OOC, co robi? Zręcznie używam komendy /ignore, a jak proceder będzie się powtarzać - zgłaszam to na forum, albo adminowi w grze.OOO Najeżdżam mu na starą. Wdaję się w bezsensowną debatę. Zaczynam go szykanować podobnymi tekstami. 5. Idąc po Grape Street zauważasz grupkę czarnych ludzi z kijami. Co zrobisz? Podbiegnę do nich, po czym zapytam się czy przyjmą do gangu. Zacznę ich prowokować, krzycząc rasistowskie obrazy. Gdy zaczną mnie gonić, wyjdę z gry. Zawrócę, lub skręcę w inną drogę aby mi nic nie zrobili.OOO Podbiegnę do grupy i spróbuję wbić wszystkim BW. 6. Zostałeś zbanowany przez administratora za konkretny punkt regulaminu, co robisz? Mam zmienne ip i tworzę nowe konto nie przejmując się tym. Robię screeny zbanowanego konta, idę na forum i zakładam temat w odpowiednim dziale. Grzecznie staram się wyjaśnić sytuacje.OOO Próbuje się skontaktować z administratorem (xfire, gadu-gadu, skype, email, prywatna wiadomość na forum), po czym wyzywam go od najgorszych za moją banicje. Wchodzę na forum i tworzę skargę na administratora umieszczając w niej mnóstwo wulgarnych słów. 7. Czy rozpoczęcie bójki należy odgrywać na /me? Tak. To jest konieczne.OOO Nie jest to wymagane. Bójki można odgrywać wyłącznie za pomocą komendy /me. Za odgrywanie bójek na /me są kary. 8. Jesteś w środku trwających wydarzeń In Character. Nagle teleportuje się do Ciebie administrator i każe zatrzymać rozgrywanie wątku fabularnego Tobie i Twoim kompanom w celu wyjaśnienia danej sprawy. Co robisz? Zatrzymuję się i wyjaśniam sprawę.OOO Wysyłam administratorowi wiadomość, że niestety nie mogę teraz rozmawiać i odezwę się po rozegraniu akcji. Ignoruję administratora i prowadzę akcję w myśl zasady 'ciągłości gry In Character'. Rozpoczynam z administratorem dyskusję nt. przerwanej akcji. 9. Na czym powinien polegać proces personalizacji postaci? Na polepszaniu jej statystyk i umiejętności dostępnych dzięki mechanizmom gry. Na utworzeniu historii postaci, nadaniu jej indywidualnych cech i zestawów zachowań.OOO Na tworzeniu zaawansowanych strukturalnie narracji w świecie postaci. Na zdobywaniu konszachtów out of character pozwalających na bezproblemowy i przyspieszony rozwój mojej postaci.
 6. Szmiglo

  Panel gracza już dostępny!

  1. Powergaming to: Zmuszanie innych do odgrywania danych akcji. Granie dla przyjemności. Łamanie rąk bez zgody innej osoby. Granie po to, by mieć jak najlepszą postać, dla statystyk, oraz pieniędzy na koncie. 2. Odgrywanie postaci z gangu polega na? Jak najczęstszym uczestnictwu w gangbangach. Zdobywaniu majątku i broni. Należytym odgrywaniu postaci z gangstera, poprzez kreowanie charakteru. Napadaniu pierwszej lepszej osoby. 3. Gracz wyzywa mnie na kanale IC. Co robi? Wyjmuję gnata i cyngluję frajera, nie będzie mi fikał. Grożę mu ooc. Odgrywam sytuację stosownie do charakteru swojej postaci. Daję mu wpierdol, bo wyciągnięcie gnata byłoby przesadą. 4. Gracz zaczyna flejm na kanale OOC, co robi? Zręcznie używam komendy /ignore, a jak proceder będzie się powtarzać - zgłaszam to na forum, albo adminowi w grze. Najeżdżam mu na starą. Wdaję się w bezsensowną debatę. Zaczynam go szykanować podobnymi tekstami. 5. Idąc po Grape Street zauważasz grupkę czarnych ludzi z kijami. Co zrobisz? Podbiegnę do nich, po czym zapytam się czy przyjmą do gangu. Zacznę ich prowokować, krzycząc rasistowskie obrazy. Gdy zaczną mnie gonić, wyjdę z gry. Zawrócę, lub skręcę w inną drogę aby mi nic nie zrobili. Podbiegnę do grupy i spróbuję wbić wszystkim BW. 6. Zostałeś zbanowany przez administratora za konkretny punkt regulaminu, co robisz? Mam zmienne ip i tworzę nowe konto nie przejmując się tym. Robię screeny zbanowanego konta, idę na forum i zakładam temat w odpowiednim dziale. Grzecznie staram się wyjaśnić sytuacje. Próbuje się skontaktować z administratorem (xfire, gadu-gadu, skype, email, prywatna wiadomość na forum), po czym wyzywam go od najgorszych za moją banicje. Wchodzę na forum i tworzę skargę na administratora umieszczając w niej mnóstwo wulgarnych słów. 7. Czy rozpoczęcie bójki należy odgrywać na /me? Tak. To jest konieczne. Nie jest to wymagane. Bójki można odgrywać wyłącznie za pomocą komendy /me. Za odgrywanie bójek na /me są kary. 8. Jesteś w środku trwających wydarzeń In Character. Nagle teleportuje się do Ciebie administrator i każe zatrzymać rozgrywanie wątku fabularnego Tobie i Twoim kompanom w celu wyjaśnienia danej sprawy. Co robisz? Zatrzymuję się i wyjaśniam sprawę. Wysyłam administratorowi wiadomość, że niestety nie mogę teraz rozmawiać i odezwę się po rozegraniu akcji. Ignoruję administratora i prowadzę akcję w myśl zasady 'ciągłości gry In Character'. Rozpoczynam z administratorem dyskusję nt. przerwanej akcji. 9. Na czym powinien polegać proces personalizacji postaci? Na polepszaniu jej statystyk i umiejętności dostępnych dzięki mechanizmom gry. Na utworzeniu historii postaci, nadaniu jej indywidualnych cech i zestawów zachowań. Na tworzeniu zaawansowanych strukturalnie narracji w świecie postaci. Na zdobywaniu konszachtów out of character pozwalających na bezproblemowy i przyspieszony rozwój mojej postaci. Proszę o pomoc, robię ten test już tyle razy i nic.
 7. Szmiglo

  Panel gracza już dostępny!

  8. Jesteś w środku trwających wydarzeń In Character. Nagle teleportuje się do Ciebie administrator i każe zatrzymać rozgrywanie wątku fabularnego Tobie i Twoim kompanom w celu wyjaśnienia danej sprawy. Co robisz? Zatrzymuję się i wyjaśniam sprawę. Wysyłam administratorowi wiadomość, że niestety nie mogę teraz rozmawiać i odezwę się po rozegraniu akcji. Ignoruję administratora i prowadzę akcję w myśl zasady 'ciągłości gry In Character'. Rozpoczynam z administratorem dyskusję nt. przerwanej akcji. 9. Na czym powinien polegać proces personalizacji postaci? Na polepszaniu jej statystyk i umiejętności dostępnych dzięki mechanizmom gry. Na utworzeniu historii postaci, nadaniu jej indywidualnych cech i zestawów zachowań. Na tworzeniu zaawansowanych strukturalnie narracji w świecie postaci. Na zdobywaniu konszachtów out of character pozwalających na bezproblemowy i przyspieszony rozwój mojej postaci. Pomóżcie..
 8. Szmiglo

  Telefony do wyboru.

  Samsung Galaxy S+
 9. O, działa "Lubię to"
 10. No i dobrze, że nie będzie widać HP. To był kolejny sposób na robienie MG i celowego szukania z tą osobą konfliktu co ma mało HP.
 11. nie będzie biografii podobno, będzie coś innego - tak słyszałem.
 12. Kręgle? Ale po jakie ****? Ja mówię tutaj o rzeczach, które wspomogą jakoś nasz Role Play na jakiś ciekawszy, /me i /do nie zawsze wystarczy do zbudowania fajnej akcji, jak mówi połowa osób.
 13. Akurat Airsoft i PD dla organizacji przestępczych jest pomysłem do dupy. Nie żeby było, że bronie tutaj konkurencji, ale chce żebyście wprowadzili coś nowego do skryptu.
 14. Ktoś napisał, że mamy oryginalność, której nie ma konkurencja, bo jest płatna.. 62 grosze na postać czy ileś tam to tak dużo? Później w ogóle nie płacisz. Mam nadzieje, że przyszykujecie coś nowego do tego gamemoda, bo Misiek wprowadza już Criminal Update, który zmiażdży nasz gamemode.
 15. Mam nadzieje, że nie.
 16. Szmiglo

  Odgrywane lata? Kontynuacja.

  grajmy 2012 i będzie bez problemu.
 17. Każdy to ma, to już błąd w Gta jest.
 18. Połączenie dwóch wielkich gigantów jest bardzo dobrym pomysłem. Liczę, że przebijemy naszego wielkiego rywala.
 19. Szmiglo

  Skład ekipy.

  Ekipa jest bardzo dobra, ciekawe jak będzie w przyszłości.
 20. Mi się bardzo podoba, ale ogólnie, gdy się jest w jakimś temacie to można poszerzyć trochę to, ten no to.
 21. Szmiglo

  Uruchomienie serwera!

  Już nie mogę się doczekać!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...