Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

Diego

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  2 450
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Diego w dniu 25 maja 2013

Użytkownicy przyznają Diego punkty reputacji!

O Diego

 • Tytuł
  dope

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Ostatnie wizyty

30 228 wyświetleń profilu
 1. Dla uczestników, umieściliśmy numer konta na który należy kierować przekazy pieniężne. Potwierdzenie przelewu ((PW do ADVGierki- Nickname, nazwa teamu)) należy wysyłać na nasz adres pocztowy w celu potwierdzenia uczestnictwa.
 2. Diego

  Sektor cywilny

  Jako GMem wchodzę w sporty motorowe dla cywili, sam status ułatwia mi na tyle sprawę że nie muszę się nikogo prosić i zawracać głowy. To że nie udzielam się w dyskusjach, nie oznacza że nic nie robię w sprawie rajdów. Na dniach pojawi się info o pierwszym evencie.
 3. Cześć! Startujemy z wyścigami dla każdego cywila. Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało piszcie. peace -Nie, nie będzie limitu drużyn -Gracze będą mieli możliwość dowolnej kostiumizacji pojazdów, modyfikacje pojazdów będą wspierane przez kakagawe (w granicach zdrowego rozsądku) Discord: Link
 4. * * Kupując wydanie internetowe otrzymasz dodatkowo wersje video przeprowadzonych wywiadów, zaś kupując wersję papierową wewnątrz znajdują się plakaty możliwe do wyrwania i powieszenia w swoim garażu lub na drzwiach w pokoju. * W mediach istnieje zwiastun pełnej wersji wywiadu z Tyr Lykke, gdzie odpowiada na pytania reportera z siedzenia pasażera Hot Roda. (KLIKNIJ W OBRAZEK ABY PRZEJŚĆ DO MAGAZYNU)
 5. Diego

  Maximum Torque Magazine

  * W mediach pojawia się reklama nowego wydania MTM
 6. Diego

  Frank Creswell

  * *Frank Creswell był widziany na pustyni swoim prywatnym samolotem, skąd został przetransportowany do hotelu ROCK na mała imprezę z wschodzącymi biznesmenami. Tam rozpoczął ciężkie prace nad nowym magazynem Torque.
 7. Diego

  Frank Creswell

  * *Frank po Magazynie, bierze udział w projekcie w którym opisuje najciekawsze pojazdy razem z Michael Benefield, udzielił również krótkiego wywiadu do magazynu. * W chwili słabości, nieco napsuł krwi policjantom z okolicznego baru, pozostawiając sprawę bez komentarza.
 8. * *Frank Creswell wysyła do państwa Benefield memy z podobizną Michaela na tle skylinów z jego parkingu. *
 9. * *W mediach społecznościowych oraz reklamach pojawił się Teaser nowego cyklu o wozach, pod wydawnictwem Maximum Torque. * W ciągu 48h udostępniono pełny materiał MTM Review
 10. Diego

  Maximum Torque Magazine

  * *Już niedługo nowy numer, idziemy w stronę klasyki rodem z 101 Magazine!*
 11. Diego

  Maximum Torque Magazine

  * *Nowy bleep od 101 Magazine* Czas wracać do pracy, sezon jesienny przed nami
 12. Diego

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  Widze że wleciały meme, skoro nie rozumiesz opisze to dosłownie. Przygłupi administratorzy Twojego pokroju, gdzie suppki są o niebo bardziej kreatywne. Toksyczne pierdolenie, tematyczne krytyka jest odbijana przez Ciebie w sposób kurewsko płytki. Tylko na takie argumenty sobie możesz pozwolić. Pisanie w stylu, bo Ty nie zrewolucjonizowałeś rozgrywki w grze z 2004, czy Sproket nie skryptuje. Serio uważasz że to tutaj jest problem, dlaczego gdy wbijasz na każde inne forum nie ma takiej wylęgarni "upośledzenia"?
 13. Diego

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  napisałem wam spierdolce dwa baity, a lecicie niczym narodowcy na marszu.
 14. Diego

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  co tam bulgotaliście o toksyczności?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...