Skocz do zawartości

Ajman

Użytkownik Premium
 • Liczba zawartości

  1 827
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

Ostatnia wygrana Ajman w dniu 16 maja

Użytkownicy przyznają Ajman punkty reputacji!

Kontakt

 • Discord ajman#2878

Ostatnie wizyty

Wyświetleń
 1. Ajman

  Malachitowy Gawial

  To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku Serwer wraca jak najbardziej na dobre tory, pomysłów wewnątrz ekipy jak i zapału jest pełno. Można śmiało stwierdzić, że w przyszłości będzie to najlepsza alternatywa do rozgrywki Role Play. Jak za dawnych czasów, serwer będzie znów dyktował trendy na scenie RP. Pozdrawiam wam cieplutko.
 2. Ajman

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  Odpowiem za Bosmera, weekendami nie ma czasu z powodu prywatnych spraw. Bosmer tak samo jak Kenni mają możliwości, moce aby zamykać, otwierać, promować tematy na forum. Więc logiczne jest, że wykorzystują to przy prowadzeniu swoich tematów. Chcą po prostu zachować w nich przejrzystość i porządek, nie chcą mieć niepotrzebnych komentarzy rodzaju 'powodzenia, super'. Temat w 100 procentach ma się składać z rozgrywki In Character. I to co robią, jest w żadnym wypadku złe, gdybyś Ty albo ktoś inny napisał wiadomość do kogoś z administracji. Nie byłoby wtedy problemu, aby Twój temat również funkcjonował na tej samej zasadzie co w/w Game Masters. Tylko z tym, że musiałbyś wtedy czekać aż ktoś otworzy Ci temat, potem go zamknie. My mamy taki przywilej, że będąc częścią ekipy, posiadamy te uprawnienia. Widzę że na forum mamy kilku frustratów którzy za wszelką cenę, będą celować swoje działka nisko kalibrowe w konkretne osoby. Musicie zrozumieć że na nas, na czerwonych czy zwykłych graczach nie robi to wrażenia. Poświęcę Ci te 5 minut i odpowiem na zarzut z nadużywaniem kompetencji z tytułu rangi. Mamy do dyspozycji szereg komend i je wykorzystujemy. Przestańcie się zachowywać jakby to miejsce było kluczową instytucją w Polsce. To jest forum o grze w SAMP, czas to zrozumieć i przestać traktować forum, gre, tak poważnie.
 3. Interesujące jest to jak w pierwszej części swojej apelacji bronisz się, że moja interpretacja jest bardzo daleko idąca. Zaś na końcu przedstawiasz screenshota, który potwierdza to, że uderzałeś umyślnie w gracza @9th. Nawet tam piszesz, że chciałeś usunąć post, że został on zdjęty, potwierdzasz tylko to, że moje spostrzeżenia były trafne, co do jakiś prób porównań wizerunku gracza do postaci z uniwersum pokemonów. Mnie tu nie interesuje wasz rozejm, zawieszenie broni? Tu obowiązuje regulamin i pewne ramy smakowe, które Ty zdecydowanie przekroczyłeś. Na ten czas nie zmieniam zdania, jesteś niezdatny do dalszego bycia częścią serwera ls-rp.net, dlatego zostałeś zbanowany. Widząc takie zachowanie, nie mam najmniejszego zamiaru je tolerować. Przykre jest to, jak bardzo jesteś zakłamany i jak bardzo próbujesz obrócić kota ogonem. Nie uda Ci się to, obiecuje Ci.
 4. Ajman

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  Cześć, nasza dyskusja została zakończona, jeśli chodzi o samą grę, wydarzenia związane z The Heist. Niestety, jako Game Master serwera ls-rp, nie mogę pozwolić aby na forum publicznym, ktoś w jakikolwiek sposób, próbował z innej osoby jawnie szydzić. Wiemy dobrze w kogo celujesz swoje działa, wypisując 'blastoise' oraz umieszczając tu gifa z wyżej wymienionym pokemonem. Dla gracza, który mógłby mieć słabszą psychikę(na szczęście wasza ofiara ma mocną psychikę i jest mądrym graczem), mogłoby być to bardzo nieprzyjemne. Z pewnością większość ze mną się zgodzi, że nie chciałaby aby ktoś publicznie tu na forum, szydził z kogokolwiek wizerunku, porównując go do postaci z uniwersum Pokemonów. Po prostu takie zachowanie nie jest godne bycia członkiem społeczeństwa ls-rp.net. Jako administracja, chcemy mieć tu przyjemną, czystą od toksyn atmosferę w której każdy gracz znajdzie dla siebie miejsce. Nie chcemy takiej sytuacji, którą właśnie stwarzasz. Dlatego jestem zmuszony usunąć Cię z tego środowiska, abyś dalej nie próbował szkodzić innemu graczowi. Mam nadzieje, że moje posunięcie zostanie dla innych graczy, którzy również uczestniczą w takich 'dyrdymałach' zrozumiałe. I zrozumiecie to, że w bardzo łatwy sposób, możecie zakończyć swoją przygodę z ls-rp.net. Albo się szanujemy, albo się żegnamy. Tym czasem, żegnam Cię Killuminati.
 5. Ajman

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  meh z like to jest tak ślepa solidarność =/= zgodność zdań Kończymy dyskusje Panowie, bo zaczyna się robić burdel, zaczynacie wypisywać niepotrzebnie wulgaryzmy. Jeśli macie jakieś obiekcje, zastrzeżenia co do mojej osoby, zapraszam do czerwonych na PW/discorda czy dział skarg. Myślę że wasze zastrzeżenia co do rozgrywki również zostały wyjaśnione, jeśli nie, piszcie do Bosmera, jest opiekunem organizacji przestępczych. Jeśli uzna że złamaliśmy jakikolwiek punkt regulaminu, z pewnością wyciągnie konsekwencje z projektu The Heist.
 6. Ajman

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  Muszę wam tu pogratulować solidarności, jako frakcja FBI, pod każdym postem lickujecie sobie. Dosłownie mam wrażenie, jakbyście współdzielili jeden mózg, oczywiście chodzi mi tu o to, jak dobrze się rozumiecie. Ale odpowiem Ci na Twój post, mimo że zatrważająco kulawy jest. Każda osoba, czy to Game Master Ajman, czy zwykły gracz wchodzi do gry z jakimś planem. Niektórzy, co może być dla Ciebie w tym wypadku zaskoczeniem, dogadują się na kanałach discord nt. gangbangu na wrogą grupę, drive-by czy po prostu co zamierzają grać. Myślę że logiczne jest to, że podczas rozgrywki In Character, mimo zaplanowanego scenariusza, mamy wydarzenia losowe. Które w taki a nie inny sposób wpływają na dalszy rozwój akcji. Z tego co rozumiem, Wy tam w FBI wchodzicie do gry, piszecie sobie SMS, wychodzicie. Wchodzicie za godzine i czekacie na odpowiedź gracza po drugiej stronie monitora? Wszysco jest planowane z poziomu gry? Jeśli tak, to gratuluję czasu, który potraficie wygospodarować na rozgrywkę Role Play. My niestety mamy również życie prywatne, prace i nie możemy całe dnie spędzać na serwerze.
 7. Ajman

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  Sam Ci akceptuje ten post, żebyś mógł tą swoją frustrację pokazać publicznie na forum.
 8. Ajman

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  I co, teraz będziesz chodził po forum usmarkany przez ostatni mój post nt. Twojego FBI i będziesz zachowywał się jak taka sierotka, próbująca na każdym kroku wbić igiełkę komuś bo Ci coś powiedział? Człowieku, dorośnij bo muszę przez Ciebie wejść w tak piękną pogodę i odpisać, żebyś znowu nie snuł swoich wywodów na forum. Do rzeczy. Dla nas rozgrywka w The Heist wyłącznie przyjemnością, gdy mamy czas i chęci wchodzimy do gry. Przeprowadzamy wcześniej ustalony scenariusz i tyle. Jako Game Master nie mam czasu na to aby prowadzić The Heist, a też chciałem żeby Ninja to przejął z tego względu, żeby potem takie osoby jak Ty lecik, nie pisały farmazonów że Game master lideruje bla bla wszystko im można bla bla wszystko mają bla bla. Z tego względu że nie każdy ma czas, nie każdy może wejść w określony dniu, musimy grać we własnych ramach czasowych. Wyjaśniając to w skrócie: jeśli tydzień temu przeprowadziliśmy kradzież pojazdu, od tamtego momentu nie mieliśmy czasu wejść, czy żeby się wszyscy zgrali i dopiero po tygodniu wchodzimy do gry. Wykorzystujemy skradziony pojazd i rozgrywamy scenariusz napadu, to dla nas w świecie In Character mija dzień/dwa dni czasu. Więc nie będziemy pisał tematu o kradzieży pojazdu, jeśli narracja została w ten sposób poprowadzona. Jeśli chodzi o sam temat napadu to znajduje się on już w odpowiednim dziale, Ninja miał się tym zająć w wolnym czasie i zrobił to, gdy znalazł na to czas. Nie będziesz z pewnością dyktował żadnemu z nas, co mamy robić z wolnym czasem. Gdy tylko Ninja znalazł czas, napisał temat. Ty zaś widocznie przeprowadziłeś nieudane śledztwo i nie zauważyłeś go. Kolejny Twój błąd. Jeszcze ten problem o napad i temat z przestępstwem. Pomyśl. Przestępstwo zostało dokonane jakoś 21-22, Ninja przejął lidera o 22:30(?) co możesz sam zauważyć w screenach które zostały dodane na forum. Więc co Ty mi tu piszesz, że jakieś faworyzowanie czy cokolwiek jest? Odpuść sobie człowieku, wyjdź na słońce, złap troszkę witaminy D3. Bo ten Twój post, to zero argumentacji, zero racjonalności. Po prostu tak na siłę próbowanie znalezienia powodu, aby coś dogryźć Ajmanowi. Mnie to nie rusza, administracje również, większość graczy to nie rusza. To po prostu pokazuje, jak bardzo jesteś słaby psychicznie człowiekiem, który krytykę w internecie bierze zbyt osobiście. Dziękuje, pozdrawiam Ajman
 9. Ajman

  Sektor cywilny

  @lecik moderacja na miesiąc, to nie temat do Twoich dalszych wywodów. Nie interesuje mnie dalsza dyskusja o RICO, FBI w temacie dot. dyskusji o sektorze cywilnym. Taka osoba jak Ty @lecik, szanowany gracz FBI, najważniejsza persona w tej frakcji pewnie rozumie to i nie będzie dalej robiła mi tutaj z przyjaciółmi z discorda śmietnika.
 10. O czym mówimy? O jakiej rozgrywce FBI które sprowadza się do korzystania z forum jako miejsca 'zbierania dowodów' na poszczególne grupy? Zero interakcji na linii grupa przestępcza - FBI. Chyba ktoś z was zapomniał jak prawidłowo powinno się grać w FBI, nie jest to frakcja która ma za wszelką cenę rozłożyć na czynniki pierwsze drugą grupę. Frakcja ma być rozwinięciem fabularnym, rozgrywki dla poszczególnych grup przestępczych. Przy prowadzeniu FBI powinien być bardzo dobry kontakt na linii liderzy grupy przestępczej - lider Federalnego Biura Śledczego. Powinniście umawiać się na różne strategie, tworzyć różne scenariusze a nie grać jak 'pała' z wykorzystaniem cmd jednego z adminów i np 'usuwać pojazdy, majątek' z postaci jakiegoś przestępcy w imię zasady RICO. Z czego wcześniej był brak kontaktu z graczem który prowadzi taką postać. Jest to zwykła chamska zagrywka, która dla mnie nie jest nawet grą RP. Przy prowadzeniu całej teraz operacji powinniście skontaktować się z grupami przestępczymi które są zamieszane, omówić z nimi strategię, tak aby każdemu się przyjemnie wchodziło do tej gry. Ale nie zrobiliście tego, po prostu zagraliście nisko intelektualną grę RP. Więc nie piszcie mi tu o jakimś zamrażaniu waszej rozgrywki. Druga sprawa do której chce się odnieść, to jawne i chamskie przypierdalanie się do @Bosmer za to że poprowadził dialog w języku angielskim. Chyba sobie w tym momencie koleżko żartujesz. Wasze FBI jest w anglojęzycznym nazewnictwie, grupy przestępcze są w anglojęzycznym nazewnictwie, wasze artykuły zawierają anglojęzyczne słowa. Więc nie bądź hipokrytą i nie próbuj robić burzy z kilku kropli deszczu bo możesz się skończyć tak, że we własnej ignorancji utoniesz. Gramy na polskim serwerze, ale jeśli ktoś chce poprowadzić grę momentami w innym języku, wykorzystać zagraniczne słownictwo to nic w tym złego. Więc nie szukaj tu na siłę problemów bo ich nie znajdziesz. Ten screen w najlepszy sposób przedstawia Ciebie i Twoją osobę, zobacz jaki z Ciebie hipokryta. Na discordzie piszesz aby gracze nie prowadzili rozgrywki na ls-rp a mimo to aktywnie bierzesz udział w dyskusjach na forum tego serwera. Masz tak cienki i niesłowny charakter, że Twoje zdanie na forum nawet nie jest brane pod uwagę. Możesz iść i nie wracać. My będziemy dalej realizować określony punkty rozwoju, aby przywrócić serwer na właściwe tory, krok po kroku. I odnosząc się do Twoich "przyjaciół na discordzie", są tak zaufani że aż postanowili podzielić się tym screenem. Jeśli myślisz że pójdą za Tobą, mylisz się. Przy wprowadzeniu choć 20 procent tego co mamy w planach, zostawią Cię i będą grać na tym serwerze. Co do dyskusji, zamykania tematów, braku możliwości dyskusji? Z im mamy dyskutować? Z kilkoma osobami które od zawsze próbują wprowadzić burdel na forum, które zawsze sprowadzają dyskusję do poziomu szamba i wyciągania brudów z gry? Zawsze jak rozpoczyna się jakaś dyskusja, ktoś musi dodać kilka głupich memow, screenów, ktoś kogoś obrazić. Po co to? Nam to nie jest potrzebne, dyskutować możemy z mądrymi i otwartymi głowami. Poświęciłem niepotrzebnie 10 minut żeby zapoznać się z tym szambem wylanym przez standardowe kilka osób na tym forum. A mogłem sobie książkę poczytać.
 11. Ajman

  Miejsca do gry na serwerze

  super, na discordzie się odezwę do Ciebie bo będę chciał wykorzystać Twoja pracę w modernizacji sektora cywilnego.
 12. * Trwa przetarg na budowę hotelu STAR, jednego z kluczowych miejsc w Los Santos. Cała inwestycja modernizacji Los Santos jest zaksięgowana na $1.500.000, dla grup przestępczych otwierają się nowe możliwości. Jeśli jesteś uważnym słuchem, z pewnością zorientujesz się, że Terry Marshall, aktualny senator będzie próbował przeprowadzić malwersacje finansowe. Przyda mu się ktoś ze świata przestępczego, osoba czy grupa przestępcza która wykona brudną robotę. * Senatora interesuje wyłącznie współpraca z prawdziwymi graczami sektora przestępczego, nie będzie odpowiadał na próby kontaktów gangów ulicznych. Jeśli któraś z klika będzie próbował kontaktować się z senatorem, ten przekaże sprawę do FBI w trosce o własne życie, sugerując przy tym możliwość planowanego zamachu na jego osobę. ((Wychodzę do was tu z możliwością wzięcia udziału w przetargu, przeprowadzenia defraudacji środków rządowych. Możliwości na przeprowadzenie tego jest dużo. Osoby z mocno zorganizowanych grup przestępczych, proszę o kontakt na discorda jeśli jesteście zainteresowani grą.))
 13. Cześć, w tym poście chce wyjaśnić całą sytuację która miała miejsce wczorajszego wieczoru, dodatkowo przedstawić wam nasz punkt widzenia oraz decyzję, która została podjęta. Po rozmowach z graczami i wewnętrznej dyskusji Game Masters oraz @Akro, podjęliśmy decyzję. Jako ekipa popieramy @Bosmer, narracja która została stworzona zostaje, to samo lista osób które otrzymało FBI. To tak w skrócie, teraz chce wam rzeczowo wyjaśnić, to co jest niezrozumiałe, zawiłe czy po prostu z waszego punktu widzenia, niesprawiedliwe. Przejdę do rzeczy, pomijając przy tym tło fabularne, które zmusiło was do zjednoczenia się i uderzenia we wspólnego wroga. Atak w kierunku LSPD było strzałem w łeb dla organizacji przestępczych biorącym w tym udział. Argumentacja pokroju 'LSPD strzeliło pierwsze' nie ma pokrycia, jest irracjonalna. LSPD ma to do siebie, że jeśli uważa zaistniałą sytuację za niebezpieczną dla życia funkcjonariusza, ma prawo użyć ostatecznych środków przymusu. Mogli strzelić pierwsi, gramy RolePlay, funkcjonariusz na służbie nie wytrzymał stresu, strzelił. Zadziałał tu efekt domina. Zorganizowana grupa przestępcza, składająca się z kilku ugrupowań, odpowiedziała ogniem. To że grupy przestępcze jako pierwszy nie strzeliły, nie ma znaczenia, to nie jest powód który w jakikolwiek sposób może wybielić strzelaninę z LSPD. Kolejna sprawa to narracja która została stworzona przez @Bosmer. Panowie, zostało to przez was w większości źle odebrane. Bosmer pisząc w narracji "Black Mob zostaje rozłożone na czynniki pierwsze" nie nakreśla waszej przyszłości, przedstawił w niej jedną z możliwości, która jest bardzo prawdopodobna. Przedstawia działania FBI które wykorzystując ustawę RICO, zamierza skupić swoje siły na rozbiciu waszych grup. Nikt wam w żaden sposób nie zakazuje dalszej rozgrywki, czy zamyka temat i wysyła do archiwum. Tak jak i podczas rozmowy na discordzie, tak i tu na forum przedstawię moje zdanie. Konsekwencję strzelaniny na tak dużą skalę nie mogą odbić się bez echa na cały kraj. Dlatego w najbliższej przyszłości, postacie związane z polityką w świecie In Character, będą chciały skupić się na przestępczości która urosła do tego stopnia, że pozwala sobie na otwarte wymiany ognia z wymiarem sprawiedliwości. Zrobiliście coś, za co wasze grupy przestępcze będę musiały odpowiedzieć. Tak było zawsze i będzie teraz, nie zamierzamy tego zmieniać. Nauczcie się podstawowej zasady, strzelanie do PD nigdy nie skończy się dla was dobrze. I to co chciałem na końcu poruszyć to lista postaci którą otrzymało FBI od @Bosmer. Przedstawię wam to najprościej jak potrafię. Jesteśmy Game Masterami, odpowiadamy za narracje świata, to my kreujemy tło, wydarzenia, podejmujemy kluczowe decyzję. @Bosmer będąc opiekunem organizacji przestępczych, podjął decyzję że FBI po przeprowadzeniu śledztwa, wykorzystaniu dowodów, przesłuchaniu kilku kluczowych postaci świata przestępczego, stworzyło listę osób odpowiedzialnych za masakrę która miała miejsce 28.05.2020. I tak, ze strony zwykłego gracza było by to zwykłe MG. Ale nie ze strony Mistrza Gry, ponieważ to Mistrz Gry kreuje narrację. Narracja została stworzona taka, jaką przedstawił Bosmer. Jako Game Masterzy, ustalamy zasady, reguły do których musicie się podporządkować. Nie ma z tym najmniejszych dyskusji, zasady które zostają wprowadzone, narracja która zostaje zaimplementowana w świat gry, nie może zostać podważana, kwestionowana przez graczy. No i tak na koniec coś od siebie powiem, jako gracz. Wróciłem na ten serwer, założyłem The Heist i pierwsze co zauważyłem to genialny opiekun organizacji przestępczych, jakim jest @Bosmer. LS-RP nigdy jeszcze nie miało tak dobrego opiekuna, z tak wielką wiedzą. A dobrze wiecie że nie raz cisnąłem po ekipie, po Game Masterach że większość nie posiada kompetencji, podstawowej wiedzy. Tak tu mogę śmiało powiedzieć, że Bosmer to najlepsze co się przydarzyło przestępczym od X czasu. Ma ogromną wiedzę, która przekłada się na rozgrywkę i narracje świata. Nie rozumiem, dlaczego podważacie jego autorytet oraz narracje która stworzył. Jest to genialny zabieg, który buduje jakieś struktury w tej grze, coś więcej niż prowadzenie kolejnej grupy przestępczej, praktycznie bez celu i tła fabularnego. To tyle ode mnie. Pozdrawiam, Ajman
×
×
 • Dodaj nową pozycję...