Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

vinsu

Support
 • Liczba zawartości

  2 012
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana vinsu w dniu 3 sierpnia 2019

Użytkownicy przyznają vinsu punkty reputacji!

5 obserwujących

O vinsu

 • Tytuł
  MFFM
 • Urodziny 20.12.1995

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Discord
  vinsu#4147

Balony 2019

 • Organizacja Publiczna
  1

Ostatnie wizyty

23 588 wyświetleń profilu
 1. 1. Pisałem w aktualizacji, że wiele wykonanych projektów nie spełniało minimalnych wymagań, co za tym idzie naprawianie tamtych projektów ukazanych na ssach było zbyt siermiężne i nieopłacalne. 2. W temacie jest również informacja, że będziemy to modernizować IC po przez działania Gov na tym terenie. 3. Całość wykonujemy stopniowo, jeśli chciałbym wymodelować całe idlewood, które planuję, robiłbym to rok. Bezsensu. 4. Wrzucając to stopniowo, wcześniej pytamy o wasze pomysły i opinie, bardzo wiele osób stwierdziło, że zamiast alhambry najlepiej by było dodać najzwyklesze domki podobne do tych lsrp.io, czyli więcej tego samego. 5. Miejsce tej trawy było niewypałem, powstał temat w dyskusji z ankietą i prace nad wygranym pomysłem ruszyły. 6. Aktualnie w skład twórców wchodzi Blaki i ja. Poza mapą wykonujemy masę innych prac, od waszych personali (wykonanie usługi personala dla nas to ok 5 minut na jeden skin, skinów sami wiecie ile tygodniowo do sprawdzenia jest), skinów, przez obiekty do interiorów. Jest tego tak wiele, że siedzimy nie raz całe dnie nad jedną konkretną rzeczą. Każda rzecz jaką wypuszczamy, musi być przez nas obrobiona, sprawdzona i przetestowana. Nawet jeśli coś się psuje, to od razu chcemy to naprawić jeśli tylko mamy taką możliwość. 7. Mała Italia schabowego jest fajna, ale podkreślałem to już milion razy schabowemu i reszcie. Nie spełnia ona wymagań dot. mapy, tj. światła i vertexcoloru. Jeśli tego sami nie zrobią, muszą czekać, aż znajdę czas, a póki co pracuję całe dnie nad idlewood, żebyście byli zadowoleni. 8. Działamy w sampie, grze z 2004 roku, silnik gry ma już ok 20 lat. Modowanie go jest naprawdę trudne zwłaszcza dla osób, które uczą się modowania po przez próby i błędy. Do większości rzeczy nie ma dobrych poradników, lub są takie, które często nie działają na nowszych skryptach. Temat rzeka. Proszę Was jedynie o wsparcie zamiast pustej i niepotrzebnej krytyki, bo cała sytuacja dot. mapy i jej edycji jest ciągle aktualizowana i jesteście wszyscy na bieżąco informowani co kto i jak.
 2. Nie patrząc na jakieś smutne teksty o wojnie ganguw. Louis Whitaker, 60 minut ajota za spożywanie laysów w akcji. Andy Whalley, blokada za /q.
 3. stop spam, jakieś beefy IC nie mają związku z oskarżeniami w skardze.
 4. Kolejne zmiany i poprawki będą opisane w następnej aktualizacji. Poprawiono ułożenie i barwę świateł Dodano płoty (płot od frontu zapewnia sobie właściciel domu) Dodano nowe domy Dodano pas zieleni zawierający palmy, krzewy, kwiaty Pracujemy nad: Nowe centrum handlowe na miejscu parku Nowa roślinność na terenie idlewood Nowe zagospodarowanie przestrzeni przy stacji paliw
 5. Tak, już dziś powinny pojawić się tam palmy, krzaki i płotki dzielące poszczególne działki. Wszystko po kolei małymi kroczkami. No i z czasem wyremontujemy wszystkie domy. Widzę, że zdecydowanie góruje centrum handlowe, tak więc zacznę kreślić jakieś szkice, jeśli macie fajne przykłady, wklejajcie je. Zdjęcie które wrzucił zolnierz, jest właśnie tym, w jaki sposób widzę to nowe miejsce.
 6. Hej, chcemy poznać Wasze opinie na temat zagospodarowania zielonego terenu wprowadzonego w nowym idlewood. Początkowo planowaliśmy tam umieścić Park Historyczny (który do tej pory był na terenie "kortów"). Po dłuższej chwili stwierdziliśmy, że zrobimy tam to, czego chcecie wy. Chodzi dokładnie o to miejsce: Dajcie znać odpowiadając w ankiecie. Jeżeli kilka opcji zyska większe poparcie, możemy je ze sobą zmiksować. Jeżeli macie swoje pomysły, rozpisujcie je w temacie. Czekamy na Wasze opinie.
 7. Aktualnie czekamy aż Sproket bezpiecznie dojedzie do domu i siądzie do kompa.
 8. Jutro powinno być ok. Obiekty były testowane i nikt z pomagających mi osób nie miał problemów czy to na prywatnym czy to na innym VW lski.
 9. Każda nowa zmiana która popełniamy na lsce od lat jest często improwizowana. Każdy kto próbuje tworzyć modyfikacje spotyka się ze ścianą problemów. Wyeliminowaliśmy problemy z streamingiem, pojawiły się crashe. Dzisiaj będziemy testować kolejny sposób na naprawę błędów. Co do jakiś gehich. Polecam czytać też treść tematu zamiast obczajać tylko screeny. Można się czasem czegoś dowiedzieć.
 10. Tak, rozbudujemy aktualne idlewood. Ta przestrzeń spowodowana jest wykorzystaniem już i tak dużej liczby obiektów po przez /oc na vw0. Za kilka dni wgram całą zieleń, płotki i inne dekoracje jako jeden stały obiekt, który nie będzie obciążął serwera tak jak ma to miejsce teraz.
 11. Najlepsza opcja to ticket przez forum.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...