Skocz do zawartości

Kenni

Gamemaster
 • Liczba zawartości

  3 246
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Kenni w dniu 26 kwietnia 2019

Użytkownicy przyznają Kenni punkty reputacji!

12 obserwujących

Statystyki

 • Urodziny 27.02.1996

Kontakt

 • Steam ID
  KenniEdits
 • Discord Kenni#3649

Balony 2019

 • Twórca Filmów
  1

Ostatnie wizyty

Wyświetleń
 1. Kenni

  Co nas boli?

  Chyba nie uważasz, że spadek liczby graczy na serwerze powinien skutkować wyrzucaniem członków ekipy i ich późniejszym przyjmowaniem na nowo, gdy sytuacja się poprawi? Nikt tutaj nie otrzymuje żadnej wypłaty i tym samym wyjątkowo głupim rozwiązaniem byłoby przeprowadzać jakieś zwolnienia na osobach, które jak najbardziej mogą się przydać, nawet teraz, gdy sytuacja jest nieco gorsza i potrzebne są dodatkowe ręce do pracy.
 2. Kenni

  Malachitowy Gawial

  Dziękuję, że jesteś @Backedoo.
 3. * Na podstawie działalności firmy Guardian Group w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 4. Kenni

  Co nas boli?

  Najwyraźniej wyjątkowo kiepsko zrozumiałeś to, co napisałem. Frisbee miało posłużyć za przykład tych mini gierek a nie rozwiązanie dla Twoich "zakapiorów i patologii". Tak jak nie brakuje nam ludzi w świecie przestępczym tak i nie brakuje ich w strefie cywilnej, gdzie skorzysta z tego jeden gracz na dwustu. Rozumiem, że we własnym gronie nikt z Was nie będzie rzucać dyskiem, ale na tym się życie Waszych postaci nie kończy i równie dobrze możecie to wykorzystać przy kreowaniu jej w środowisku rodziny, no chyba, że każdy to największy psychol bez żony i dzieciaka, tak jak większość czarnuchów z Idlewood, którym zabito matkę i ojca. Problem leży w tym, że "szerokie użycie i wpasowanie się w klimat" to argument większości pomysłów i do nikogo nie trafia, bo znamy już finał podobnych pomysłów. Tak czy siak jeśli chłopaki stwierdzą, że nie jest to szczególnie czasochłonne, to nie widzę problemu, by przygotowali ten skrypt dla Was, ale nie powinno to być piorytetem, gdzie w kolejce stoi sporo poważniejszych i przy tym pewniejszych zmian.
 5. Aktualizacja regulaminu z dnia 01/07/2020: Zmieniono punkty: 14, 22. Dodano punkty: 26, 27, 28.
 6. Blokada dostępu do forum mija 6 lipca 2020 roku.
 7. Kenni

  Co nas boli?

  1. Po co bawić się w dodatkowy warsztat, skoro budynek Tune Center można wykorzystać na tej samej zasadzie co była Kakagawa na Alei Gwiazd, gdzie u bota lub gracza zakupisz dowolną część tuningową? 2. Problem z paydayem jest taki, że jeśli będzie on cały czas to gracz nie będzie widzieć potrzeby w znalezieniu pracy, bo po co to komu, skoro za pół godziny i tak z nieba przyjdzie $500. Ja rozumiem, że mamy tutaj wielu doświadczonych w RP, którzy nawet mając $1,000,000 na koncie byliby w stanie prawidłowo odgrywać typowego średniaka, ale podejście na zasadzie "miejcie wszystko co chcecie, nie pracujcie, bawcie się dobrze" po prostu się nie sprawdzi i widać to było w sytuacji, która doprowadziła nas do czystki gotówki. Większość graczy traktuje rozgrywkę tutaj w nieco mniej poważny sposób, chcąc po prostu dorobić się czegoś od zera, nawiązać nowe znajomości, dostać stanowisko kierownicze w pracy i szczerze nie wiem czy powinienem się im dziwić, bo w sporym procencie gier to właśnie ta chęć osiągnięcia czegoś powoduje, że dalej w tym siedzimy. Stworzenie idealnego świata, gdzie nikt nie jest zmuszony do spędzenia nawet tych kilku minut za ladą, będzie mieć poważne konsekwencje, bo zostanie Ci naprawiać auto u bota, tuningować u bota, jeść posiłek od bota i kupować używany motocykl od bota a o jakąkolwiek interakcję z graczem będziesz musiał silnie walczyć, bo po co oni mają z Tobą się męczyć, czemu im chcesz narzucać wspólną rozgrywkę? Może źle Cię zrozumiałem, może, ale z tego krótkiego fragmentu nie widzę nic więcej jak coś, co zmniejszy ilość interakcji między graczami i wpłynie bardzo negatywnie na aktywność przeróżnych biznesów czy projektów fabularnych, nie mówiąc już o gospodarce. 3. Odpowiedzią na kwestię minigierek może być frisbee od Szymona, z którego chyba już nawet nikt nie korzysta a skryptem było równie ciekawym co sam bilard, koszykówka czy gry karciane. Tego typu duperele są fajne na pierwsze dwa dni a potem nikomu nie chce się marnować na to czasu, szczególnie, że sam SAMP jest bardzo przestarzały i nie zaoferuje tyle, ile trzeba.
 8. Kenni

  Ogłoszenia Biznesowe

  Aktualizacja dotacji i dochodów dziennych oraz bonusy gotówkowe za aktywność przedsiębiorstw przez ostatnie 31 dni. Właściciele biznesów proszeni o dostosowanie wypłat pod nowe zarobki i pamiętanie o pracownikach przy wypłacaniu gotówki z konta grupowego. Dodatkowo przypominamy o prowadzonej działalności marketingowej w TKC Company, która pozwoli Wam na zawiązanie współpracy z artystami branży rozrywkowej, zwiększając Wasze zarobki oraz popularność lokalu. Szykujemy się również na Dzień Niepodległości i wszystkie firmy zainteresowane udziałem prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na forum lub discord.
 9. * Na podstawie działalności firmy Coutt and Shutz w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 10. * Na podstawie działalności firmy Bread Lounge w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 11. Kenni

  Kebap Trabzon

  * Na podstawie działalności firmy Kebap Trabzon w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 12. * Na podstawie działalności firmy Wolf Protection Agency w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 13. * Na podstawie działalności firmy Shimanouchi w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 14. Kenni

  Italiano Company

  * Na podstawie działalności firmy Italiano Company w czerwcu, zmianie uległa dotacja, dochód dzienny i stan konta bankowego.
 15. Kenni

  HOT BURGERS

  * Na podstawie działalności firmy Hot Burgers w czerwcu, zmianie uległa dotacja i dochód dzienny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...