Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

Macabra

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  795
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Macabra w dniu 27 lutego 2015

Użytkownicy przyznają Macabra punkty reputacji!

3 obserwujących

O Macabra

 • Tytuł
  Musculabra
 • Urodziny 24 grudnia

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin

Ostatnie wizyty

46 145 wyświetleń profilu
 1. Macabra

  [25.03] OBSOLETE #1

  *Zahar zakupił komiks
 2. 1. Objętość i wysokość dymu raczej nie były spore, zważywszy na to że pożar nastąpił dosłownie chwilę po tym, jak zaczął ulatniać się gaz. Nie było sporego wiatru, dym unosił się po prostu w pionie, w żadną stronę nie zaczął "uciekać". Jeżeli chodzi o płomienie - zajęły większość domu. Kolor płomienia taki jaki zazwyczaj jest przy spalaniu gazu propan-butan. Kierunek - ta sama sytuacja co z wiatrem. 2. Świadkowie zeznali że dom był jak zwykły, normalny dom. Nie dało się tam zauważyć żadnych wadliwych elementów, przynajmniej na pierwszy rzut oka. 3. Nie, w środku nie znajdowały się żadne łatwopalne substancje. zrob odstep od tego^, zacytuj fordzik mobilny i wrzuc to: 1. Vernon Taceda. 2. Nie mieli, zarejestrowali twarze Vernon Taceda(kierowca) i Jamal Mosley(pasażer).
 3. 1. Technicy na pewno mogli ustalić przebieg wydarzeń całego zajścia - na miejscu można znaleźć niedopałek papierosa, który został wrzucony do środka przez uchylone okno. 2. Sąsiedzi zeznali funkcjonariuszom o szarym Phoenixie i dwóch sprawcach - jednym białoskórym, drugim czarnoskórym. 3. Ciężko określić, byli w kominiarkach. 4. Wóz miał zdjęte blachy na czas przestępstwa.((to nie tablice, a UID pojazdu)) 5. Zastępcy mogli się dowiedzieć, że szary Phoenix dosyć szybko przejechał przez okolice Palomino Creek, Montgomery i Blueberry. Późniejszy trop się urywa, ale mogą podejrzewać, że sprawcy zaszyli się gdzieś na południowym zachodzie stanu.
 4. Między 23 a północą na dzielnicy Jefferson miał miejsce wybuch w domu jednorodzinnym, spowodował on jego pożar. https://i.postimg.cc/N0RYkmFn/mapka.png Drzwi wejściowe zostały wyważone, a samą przyczyną pożaru była nieszczelna instalacja gazowa w kuchni. Okoliczne kamery mogły zarejestrować dwóch sprawców. Przyjechali i uciekli z miejsca szarym Phoenix(78003). Podejrzani przejechali przez miasto i wyjechali na autostradę prowadzącą na m.in. Palomino Creek i resztę Red County. Późniejszy ślad auta się urywa.
 5. Macabra

  [24/11] AFC 233

  * Zahar zakupił bilety dla siebie i swoich trzech żon żelkowych
 6. * Zahar oglądnął film i nie może się doczekać kolejnych produkcji
 7. * Zahar już pucuję swoją maskę diabła przed imprezą.
 8. * Zahar wrzucił sobie nutkę na telefon i rozesłał swoich znajomym.
 9. * Zahar zakupił kilka sztuk kalendarza do swojego mieszkania do baru Drukket, swojego studia tatuażu
 10. * Zahar zakupił wersję 4k ,oglądnął i dodał: ooo kurwa widziałem tą aktorkę kiedyś u mnie w Drukket Valkyria, od dziś ma wszystko za darmo.
 11. * Zahar dodał do swojej playlisty na Spotify kawałek artystki i dodał komentarz. Damska wersja Conora Mcgregora
×
×
 • Dodaj nową pozycję...