Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

Kilonek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kilonek

 • Tytuł
  Cześć.

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź

Kontakt

 • Discord
  Kilon#3978

Ostatnie wizyty

2 061 wyświetleń profilu
 1. Ale ładne

 2. Kilonek

  Sektor cywilny

  Przez deszcz podobno są crashe, przynajmniej ja tak mam.
 3. Kilonek

  MIŚ MALEY

  Nieeeee, dlaczego
 4. Kilonek

  [28.12]ILLEGAL FIGHTS

  Dzięki wielkie tym którzy przybyli, było zajebiście, od dawna sie tak nie jarałem, jak tylu was było <3 Zapraszam na kolejne walki, które będą już niebawem! Pare ssów które zrobiłem w trakcie:
 5. Kilonek

  [28.12]ILLEGAL FIGHTS

  * Walki już dziś
 6. Kilonek

  [28.12]ILLEGAL FIGHTS

  * Wydarzenie przeniesione na 28.12.2019 rok
 7. * Do osób żyjących w półświatku przestępczym, mogła dotrzeć informacja o nielegalnych walkach, które odbędą się 28.12.2019 o godzinie 21:00 w dokach. * Wstęp na teren walk wynosi 100$ zaś wpisowe na nie 1000$ * Na teren walk, nie są wpuszczane osoby z jakąkolwiek bronią, przed wejsciem każda osoba, jest przeszukiwana przez ochrone. * Dla zwycięzcy przewidywana nagroda 10.000$ Lokalizacja:
 8. * Po mieście rozchodzi się informacja o nadchodzącej imprezie, w której będzie oficjalne otwarcie baru. * Wydarzenie odbędzie sie 21.12.2019 o godzinie 21:00. * Wstęp do lokalu wynosi 50$ * Podczas imprezy będzie również możliwość zakupienia nielegalnych środków od miejscowych dilerów.
 9. Cóż, tak było w pierwszej rundzie(Do walk zgłosiły się tylko dwie kobiety). Już w drugim etapie zaczeła się walka kobiety z facetem. Nie mam nic więcej do dodania.
 10. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Arjel Powód nałożenia kary: Spiaczka farmakologiczna. [Kara za striptizerke walczaca z facet Wyjaśnienie: Cześć, apeluje o zdjęcie mojej kary, ponieważ moim zdaniem jest ona nie słuszna. Pierwszym powodem jest to, że po archiwum liverpool road, moja postać przestała być striptizerką i zaczęła angażować się w inne rzeczy(Przeprowadzka na el corone, założenie swojego własnego interesu itp.). Drugim powodem jest fakt, że nawet jeśli byłaby nadal tą striptizerką to mogłaby normalnie się bić. Na elesce było kilka zwycięstw kobiet z facetami, ponadto striptizerki też w realu się biją, przykładem jest Sarah Scott która wygrała zawody w muay thai, moja postać akurat trenowała IC sztuki walki oraz chodziła regularnie na siłkę. Prosiłbym o rozpatrzenie mojego wniosku, dziękuje za uwagę.
 11. * W całym South Central, niesie się informacja o walkach, które odbędą sie 12.11.2019 o 21:30 w miejscowej siłowni Locos Gym na Liverpool Road. * Wpisowe na walki wynosi 1000$ zaś wstęp 100$ * Dla zwycięscy przewidywana nagroda 10.000$ Lokalizacja:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...