Skocz do zawartości

SStug

Support
 • Liczba zawartości

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

9 obserwujących

Statystyki

 • Urodziny 08.02.1996

Kontakt

 • Discord SStug#0679

Ostatnie wizyty

Wyświetleń
 1. świecą mi się w oczku trzy kluby motocyklowe; gnarly devils, big red machine i loners
 2. Przejrzałem twoje logi logowań i muszę cię zmartwić, ale okłamując mnie i trójkę rozpatrujących daleko nie zajdziesz. Jeżeli twierdzisz o swoim zmiennym ip, to powinno ono się zmieniać i w logach powinno być to widoczne, jednak tak nie jest i za każdym twoim zalogowaniem się na serwer ip pozostaje takie samo, dosłownie takie którego się doszukałem.
 3. Musisz pamiętać o tym, że zakładając temat w skargach, musisz uwzględnić aktualne screeny i wziąć pod uwagę to co napisałeś w powodzie. Cytuję cię: ''Chciałbym wspomnieć, że nie jest to pierwszy wybryk tej osoby.'' - jeśli faktycznie ich było więcej, powinieneś dodać screeny na których faktycznie widać że gracz popełnia ten błąd kilkukrotnie. Rozwiązałem twojego /reporta, przejrzałem logi czy faktycznie tak było jak na twoim screenie (dzień wczorajszy, godzina wieczorna) a gracz @krucjata mówiąc w prost, oberwał po uszach, jeśli sytuacja wciąż będzie się powtarzać, zastosuj się do tego co napisałem wyżej, zaktualizuj dowód na gracza który popełnia błąd nagminnie. W chwili obecnej skarga zostaje odrzucona. Dodatkowo, postaram się przyjrzeć graczowi przez najbliższy czas.
 4. obi dlugi zawsze w naszym sercu <3

  1. _Pat

   _Pat

   Obi long majtki ściong

  2. eter

   eter

   dupa licking

  3. toe

   toe

   obi mały kutaqz

    

 5. SStug

  [22.06] Włamanie na Ganton

  * Jeśli odjechali w kierunku TGB: > czy wciąż byli zamaskowani? kamera cctv która była na lokalu mogła zarejestrować ich twarze? > czy kamera cctv mogła zarejestrować tablice rejestracyjne samochodu? * W momencie zdjęcia nagrań z TGB, jaki jest ich dalszy kierunek?
 6. SStug

  [22.06] Włamanie na Ganton

  * Na miejscu pojawiły się dwie jednostki lokalnego departamentu policji które zabezpieczyły teren włamania i rozpoczęły wstępną rozmowę z możliwymi świadkami dokonanego przestępstwa: > czy ktokolwiek mógł spamiętać o której dokładniej godzinie mogło zostać wykonane włamanie?; dodatkowo o której godzinie wyszli z mieszkania? > mogli opisać ich ubiór? > czy wyłamali zamek w drzwiach? (jeśli tak, nie mogli zatrzasnąć ich za sobą - jedynie mogły się chwiać) > w którym kierunku odjechali? * Po kilku godzinach pojawili się na miejscu detektywi z wydziału RSS, którzy odpowiednio zabezpieczyli teren włamania i zebrali dowody: > cały teren prześwietlono UV, czy znaleziono pasujące do notowań w bazie MDT materiały genetyczne sprawców? (włosy, odciski palców, ślina) * Po wejściu do mieszkania, prześwietlono każdy możliwy kąt: > czy po sprawdzeniu lampami UV, można znaleźć odciski któregoś z włamywaczy? * Detektywi RSS również docisnęli możliwych świadków, właściciel mieszkania został odpowiednio poinformowany o ile nie nie dokonano na nim wcześniej D.O.E i o ile była możliwość skontaktowania się z nim: > czy ktokolwiek mógł uchwycić tablicę rejestracyjną samochodu? Mógł on się faktycznie zatrzymać na tyle blisko, by ktokolwiek mógł zauważyć niewielkie szczegóły? * Teren miejsca zabezpieczono taśmami.
 7. SStug

  [22.06] Włamanie na Ganton

  * Sprawę przejęło RHD.
 8. SStug

  Fałszywy krupier

  ((czwarty punkt - jak pamiętasz, podaj mi nicki osób z którymi grałeś - one tam w jakimś stopniu będą potrzebne do przesłuchań, a jak nie no to już trudno)) * W jakim miejscu uchwyciły go kamery? Do jakiego budynku wszedł, wyszedł i skąd odjechał innym samochodem? ((wskaż mi tutaj na mapie kleksem budynek do którego wszedłeś i wyszedłeś zabierając inny samochód)) * Budynek do którego wszedł miał kamery wewnątrz? Mogły go zarejestrować?
 9. SStug

  Death Valley 13

  minimalnie edytowałem temat, później dopiszę więcej
 10. SStug

  Fałszywy krupier

  (( będę chciał zagrać z właścicielem biznesu )) * Na miejscu zjawiły się odpowiednie jednostki departamentu ze stacji Southwest które zabezpieczyły teren lokalu. * Na scenę wkroczył zespół RHD, który przepytał możliwych świadków którzy byli wewnątrz budynku oraz sprawdzili ewentualne nagrania z kamer. * Czy monitoring cctv był przed wejściem do budynku? bądź też wewnątrz niego? * Monitoring mógł zarejestrować tablice rejestracyjne samochodu, jak i samą twarz fałszerza? * Czy dokonano autoryzacji krupiera w momencie otwarcia lokalu? Posługiwał się jakimkolwiek ID? * Osoby będące w środku, podczas zbierania zeznań mogły opisać fałszerza? (( chodzi mi tutaj o ubiór, znaki szczególne, fryzurę, blizny, znamiona, sposób poruszania się, gestykulacja, postura - jak najwięcej informacji )) * Jakie osoby przyjął fałszywy krupier podczas rabunku około czterdziestu tysięcy dolarów? Czy mogły one cokolwiek zeznać? * Po wyjściu z lokalu i odjechaniu samochodem - w momencie kiedy go porzucił, jakiekolwiek kamery mogły go jeszcze gdziekolwiek zarejestrować?
 11. * O ile kierowca samochodu ciężarowego zgłosił się do lokalnego biura szeryfa, tam zjawiło się również RHD, które zabrało go na swoją jurysdykcję i poddało przesłuchaniu. * Jakie informacje można uzyskać na temat kierowcy samochodu ciężarowego: - dane osobowe? - czy był kiedykolwiek karany? - czy ma aktywną licencję ccw na broń palną z której mógł oddać strzały w napastników? * Przesłuchano go również w sprawie: - czy mógł wskazać dokładne miejsce w którym dokonano napadu? ((kleks na mapie)) - czy samochód jak i towar który przewoził należał do firmy, jeśli tak to jakiej? - na jaką kwotę został skradziony sprzęt elektroniczny, jaki to był sprzęt? * Zabrano go również w miejsce w którym został porzucony przez napastników. * Czy mógł mniej więcej opisać co działo się od początku: - jakim samochodem podjechali napastnicy? - w co byli ubrani, posiadali jakieś znaki szczególne? ((tutaj fryzura, blizny, tatuaże, znaki charakterystyczne/znamiona)) - jak sprawa potoczyła się dalej? Mógł wskazać dokładne miejsce do którego został zabrany? ((kleks na mapie)) - czy mógł opisać co działo się w momencie transportu? ((tutaj chodzi mi o rozmowy, czy wy przeprowadzaliście jakiekolwiek konwersacje w momencie kiedy go związaliście i wieźliście)) * Czy kierowca samochodu ciężarowego wyraził zgodę na obdukcję? ((chodzi mi tutaj o badania materiału genetycznego - siniaki, ślina, włosy)) * Osoby były zamaskowane? Miały rękawiczki na dłoniach?
 12. SStug

  Fałszywy krupier

  * Sprawę przejęło RHD.
 13. * Sprawę przejęło RHD.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...