Skocz do zawartości

eter

Użytkownik Premium
 • Liczba zawartości

  670
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez eter

 1. siema marcin

  1. seebastian

   seebastian

   marcin kurwo

 2. * Pussy Hub w opisie pod filmem zapewniło, iż gwałt jest w pełni wyreżyserowany. Nikt nie uprawiał stosunku wbrew własnej woli, ani nikomu nie stała się krzywda. Broń użyta w filmie to repliki karabinków HK416. Na film zostały naniesione efekty specjalne odnośnie strzałów. KLIK W OBRAZEK, BY OBEJRZEĆ Artysta (imię i nazwisko): Zeeshan Love, Raymond Decreaseu, Diana Montanna Wydawnictwo: Pussy Hub Numer konta CEO: 2569 (uid grupy) Profil postaci:
 3. eter

  Joelle Orosco

  piekna kiedy jakas fotka z tina quinn?
 4. KLIK W OBRAZEK, BY OBEJRZEĆ. Artysta (imię i nazwisko): Zeeshan Love, Diana Montanna Wydawnictwo: Pussy Hub Numer konta CEO: 2569 (uid grupy) Profil postaci:
 5. Aliyah Lavaungh - (ur. 12.02.1995 w Las Venturas) Amatorska zawodniczka MMA. Wywodząca się z najsłynniejszej akademii Kick Boxingu w mieście Las Venturas gdzie trenowała pod okiem najlepszych stójkowiczów w tym stanie, jej trenerem był wielokrotnie utytułowany mistrz kick boxingu w stanie San Andreas Max Biesping, mężczyzna wywodzący się z Wielkiej Brytanii profesjonalną karierę zaczął w federacji FCU gdzie zdobył kilkukrotnie pas mistrzowski. Jego podopieczna planuje osiągnąć podobne lub większe sukcesy w mieście Los Santos gdzie będzie walczyć w profesjonalnej federacji MMA - Santos Combat Championship.
 6. * Tina Quinn przeczytała artykuł, jest zawiedziona że nie ma w nim wzmianki o udziale LSPD w wydarzeniu.
 7. eter

  Malachitowy Gawial

  stawiam piwo
 8. * Dnia trzeciego lipca dwa tysiące dwudziestego roku, nocną służbę w jednostce LINCOLN 22 służbę pełnił oficer trzeciego stopnia Peter Cross. * Podczas kodu siódmego na stacji benzynowej GoGas w Idlewood, oficer wracał do swojego radiowozu z ciepłą kawą, gdy nagle zatrzymał się obok niego pojazd marki Buffalo, z którego wysiadł czarnoskóry mężczyzna, okazał się nim Steven May. Oprawca oddał siedem celnych strzałów z pistoletu o kalibrze .45 w korpus oficera, oficer zmarł na miejscu. S. May jest oficjalnie uznany za poszukiwanego w stanie San Andreas.
 9. fordzik#9147 zrobi skina tanio fajnie sprawnie

  1. StonedGrizzly

   StonedGrizzly

   Przecia on nie umie.

  2. eter

   eter

   umiexD

  3. Trevloka

   Trevloka

   polecam szczerze

 10. Artysta (imię i nazwisko): Zeeshan Love, Candy Love Wydawnictwo: Pussy Hub Numer konta CEO: 2569 (uid grupy) Profil postaci:
 11. eter

  Szukam osoby do gry In Character

  Szukam kilku zdecydowanych i napalonych na gierkę białasa w w powstającym gangu.
 12. 24/7 DOWÓZ 24/7 KOZAK CZWÓRKA TRÓJKA HEX-EN KRYSZTAŁ SPEED 4-MMC 4-CMC 3-MMC 3-CMC KOSIOR

 13. Na serwis został wgrany obiekt, przez co możecie wieszać sobie kalendarz w swoich interiorach. ID obiektu: -4078
 14. * Pussy Hub ogłosiło konkurs, w którym główną nagrodą jest wzięcie udziału jako /szczęśliwy fan/ w filmie pornograficznym razem z wzrastającą gwiazdą Katherine Lovell. * W konkursie oprócz wzięcia udziału można wygrać nagrodę pieniężną w wysokości: - $10.000 + konto Premium na kolejny rok. - $5.000 + konto Premium na kolejny rok. - $3.000 + konto Premium na kolejny rok. * Nagrodą pocieszenia w konkursie jest konto Premium na okres kolejnych dwóch lat. * By wziąć udział w konkursie, niezbędne jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej oraz posiadanie konta Premium. * Konkurs kończy się razem z dniem 25.06.20 o godzinie 23:59. Formularz do wypełnienia dostępny na stronie Internetowej:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...