Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

G4liK

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O G4liK

 • Tytuł
  WE WE
 • Urodziny 18.01.1997

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław

Kontakt

 • Discord
  Galik#4954

Ostatnie wizyty

3 932 wyświetleń profilu
 1. Online: 335 Chyba coś się zepsuło.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. hetmano

   hetmano

   eleska wstaje z kolan

  3. mathelusz

   mathelusz

   specjalna zagrywka

  4. Radekk

   Radekk

   Coś ty stary, jest tyle

 2. Powiem szczerze, zjebany ten update.

 3. G4liK

  Sektor cywilny

  Gdzie do chuja wafla ta ankieta? se znalazłem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZH4yRgufRE6tfBL-sy6GpnpL9W7d-5nPIkUBeTdL4RRKGGg/viewform
 4. G4liK

  Eymen Fox

  **M.Shackeford przelał Eymen'owi okrągłe 50 tysięcy dolarów na rozwój jego kariery, oraz jest zainteresowany współpracą z zawodnikiem MMA**
 5. G4liK

  Discord - rejestracja

  [b]Nick na forum:[/b] G4liK [b]Identyfikator na Discord:[/b] Galik#4954
 6. G4liK

  [Zaakceptowane][BAN][G4liK]Degus

  Tak, wiem że miałbym bloka każdej postki, ale chciałbym abyście może dali mi szanse na dalsze grę na Matthewie chodzi mi o historię postki jak i jej godziny. Ale jeżeli nie ma innej opcji to wezmę to co dacie.
 7. G4liK

  [Zaakceptowane][BAN][G4liK]Degus

  ładnie Emilku, jako jedyny nie dostałeś bana za bugowanie hasju, szkoda że administracja tego wtedy też nie zobaczyła no ale cóż.. Widać że poziom twojej inteligencji sięga zera.
 8. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Degus Powód nałożenia kary: Bugowanie hajsów. Wyjaśnienie: Co tu wyjaśniać, bugowałem hajs, dostałem bana, a teraz ziomki piszą mi że ten ban był na 2 miechy więc piszę o UB, będę sobie stał z Alicia Salazar w bentrum i patrzył na ptaszki.
 9. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Degus Powód nałożenia kary: Bugowanie hajsów. Wyjaśnienie: Co tu wyjaśniać, bugowałem hajs, dostałem bana, a teraz ziomki piszą mi że ten ban był na 2 miechy więc piszę o UB, będę sobie stał z Alicia Salazar w bentrum i patrzył na ptaszki. A dodam jeszcze że żałuje tego wszystkiego, ale obiecuje poprawę.
 10. Świadomie nie wiem o co chodzi, świadomie pisze ten post, świadomie zostawiam to do decyzji władz najwyższych, tyle.
 11. Do wyjaśnienia mogę dodać: ze chyba więcej hajsow OOC tu wjebalem a dostałem jakiegoś bana z dupy
 12. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Degus Powód nałożenia kary: Bugowanie hajsów? Wyjaśnienie: Sam nie wiem co Tu pisać... nic nie zrobiłem.
 13. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: System Powód nałożenia kary: Niby próbowałem sobie stuningować pojazd. Wyjaśnienie: Byłem afk na serwerze, mniej więcej byłem na pulpicie przez jakieś 10-15 minut, pracowałem przy discordzie aby zrobić rangi, kanały itp. nagle chciałem sobie wrócić na serwer aby sobie pograć kilka minut ic, ale otrzymałem jakiegoś bana... Dołączam SS: https://image.ls-rp.net/1549039597.png
×
×
 • Dodaj nową pozycję...