Skocz do zawartości

ClarenceSavage

Użytkownik Premium
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ClarenceSavage

 1. * Na stronie pojawiło się ogłoszenie dotyczące prowadzonej rekrutacji do biznesów Italiano Company. Dokładniej rekrutacje prowadzi warsztat iGarage oraz firma transportowa iTransport. dodatkowo przy ogłoszeniu rekrutacji do warsztatu, została dodana krótka notka informująca o tym, iż dnia 25.05 dla pracowników warsztatu odbędzie się tygodniowy konkurs, trwający do 30.05. Nagroda w postaci $15.000 wyląduje u najaktywniejszego pracownika tygodnia w którym odbędzie się konkurs.
 2. * Na stronie firmy pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży mieszkań dużego apartamentu w dzielnicy Mulholland. Rezerwacja przez stronę internetową lub kontakt telefoniczny pod numerem 677-957.
 3. Szukam kogoś kto lubi klimat szybkich furmanek, kocur wyścigów i tak dalej.. Discord ClarenceSavage#4881 po więcej, pozdro!
 4. Skoro tylko celowałeś to chyba jakiś błąd ze skryptem skoro dostałem od Ciebie dmg.
 5. Podpisuje się pod tą skargą. Organizacja strzela do wszystkiego co się rusza. Wczoraj podjechałem zapytać czy mają coś dobrego żeby poszukać jakiejkolwiek interakcji, przegadałem z jednym typem bez żadnej spiny, aż nagle podjechał samochód i wysiadł typ, który wyciągnął z kieszeni AK-47 i zaczął napierdalać za to, że napisałem do jego ziomka "pajacu". Ogólnie fajnie grają chłopaki XD.
 6. Pogram coś ciekawego, discord: ClarenceSavage4881
×
×
 • Dodaj nową pozycję...