Skocz do zawartości

Duracell

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Duracell

 1. Duracell

  Beverly Star

  * 22.12.2019r. Kawiarenka wzięła udział w świątecznym jarmarku, gdzie przekazała pewną kwotę na zbiórkę charytatywną.
 2. Duracell

  Beverly Star

  * Z okazji zbliżających się świąt do Beverly Star trafiły specjalne Ciastka z cynamonem po $20. Cały zysk z ciastek zostanie przekazany po imprezie charytatywnej w Hakael na pomoc osobom, które ucierpiały w wypadkach komunikacyjnych. Właścicielka zobowiązała się przekazać dwukrotność wartości ze sprzedanych ciastek.
 3. Duracell

  Beverly Star

  * Do godziny 19 w centrum można spotkać dwie dziewczyny rozdające pyszne cukierki z okazji Halloween. A w samym lokalu można je dostać do niedzieli.
 4. Duracell

  Beverly Star

  * Od dzisiaj w lokalu można usłyszeć muzykę, która uprzyjemni spędzany tam czas.
 5. Duracell

  Beverly Star

  * Kawiarenka znalazła się w przewodniku Haul
 6. Duracell

  Beverly Star

  * Pracownikiem tygodnia został Steven Carter, otrzymał on premię w wysokości $10.000. Rekrutacja ciągle otwarta.
 7. Duracell

  Beverly Star

  * Lokal pod rękami nowej właścicielki wraca powoli do żywych.
 8. (Logo design by Kevoldihno) Kawiarenka założona w maju 2018 roku przez znaną reżyser z tytułem Honorowego Obywatela miasta Los Santos- Veronicę Stiles, zaś w lipcu 2019 roku lokal został przekazany w ręce Lisy Owsley. Skromnych rozmiarów lokal znajduje się na Beverly Avenue, naprzeciw cieszącej się popularnością pączkarni. Słynny z szerokiej oferty deserów i napojów biznes wydaje się świetnie prosperować i wabić wielu mieszkańców czy turystyów zwiedzających światowej sławy Aleję Gwiazd. Niewielka, lecz profesjonalna kadra pracownicza składająca się wyłącznie z młodych, pracowitych osób wydaje się być kluczem do sukcesu lokalu.
 9. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: reksio_variacik Powód nałożenia kary: "Nie nadajesz sie do gry, ochlon." Konto, na które została nałożona kara: Duracell Wyjaśnienie: Siema, czas na ochłonięcie to mi chyba minął ze dwa dni temu Aktualny adres IP (dotyczy banów):
 10. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: kindybal Powód nałożenia kary: zbedne posty w dziale skarg Konto, na które została nałożona kara: dykta Wyjaśnienie: potrzebuje mozliwosc postowania do wrzucania ssow, nic wiecej. Aktualny adres IP (dotyczy banów):
 11. Zgadnij kto pierwszy zaczął pisać o rozpoczętej wojnie? Tak, to ty! "Nie sprzedam gnata byle jakim czarnuchom z Crystal"
 12. Nigdy nie działałeś pod wpływem adrenaliny? No tak, pewnie nawet broni w ręku nie trzymałeś. Jakbyśmy chcieli typowo w was wlecieć to byśmy się w was wjebali wozem albo zeskoczyli z dachu od tyłu.
 13. W realu jakby policja usłyszała strzały to byś już dawno zdechł albo siedział w pierdlu
 14. Jak chcesz żebyśmy wywołali wojnę to pisz śmiało. Możesz mi odpowiedzieć od kiedy wygrana/przegrana bójka rozpoczyna wojnę? ZWYKŁA BÓJKA, którą WY przegraliście i się rzucacie na forum. A może dlatego, że sobie go przywłaszczyliśmy i pilnujemy żeby żadne inne osobniki na nim nie handlowały. Z czego kojarzę, to gdzieś mówiliście że jesteście z Crystal, a na jebanym Crystal też masz corner.
 15. Byliśmy w tym samym zaułku co jest corner i lajtowo widzieliśmy że przyjechaliście. Zawrócenia to się nie spodziewaliście, co nie? NA POLU BITWY TRZEBA ZASKAKIWAĆ PRZECIWNIKA.
 16. Nie wcale kurwa, to po co kolejne razy podbijaliście? Pogadać o ruchaniu dziwek? Następnym razem jak od jakiegoś typka wpierdol dostanę to napiszę skargę o to że zaczyna wojne bez podstawy XD To źle zagadaliście i wpierdol dostaliście, nie byłoby wpierdolu gdyby któryś z was nie wspomniał o wylądowaniu w piachu XD Co jak co ale w tym momencie zachowujecie się jak gówno pisząc skargę po tym jak po waszej winie wpierdol dostaliście z 4 razy. Mówiliśmy kilkukrotnie i nawet zauważyliście, że my siedzimy na tym cornerze. My wpadliśmy do was jeden raz, nie trzy. Do tego zachowujesz się jakby innych cornerów nie było. Jak mi się wydaje to kilka metrów dalej też jest.
 17. Wpierdol to wpierdol, wojna się zaczęła jak wpadaliście któryś raz z rzędu żeby kolejną klepe dostać. Tak, naładowałem po to żeby mieć pełne, a nie żeby przyjść po kolejny wpierdol. Nie zawsze staliście na tym cornerze, ew. przy nim, ale był wolny bynajmniej na /handel. na /handel to kurwa sobie może być, byliśmy zawsze z wyjątkiem tej ostatniej akcji. Serio w chuju mam tego Teca XD
 18. Ten kawałek po prawej to jestem ja typie, a ty dałeś już /q XD
 19. A może powiesz jak to się zaczęło? Ja z Lance Ammo staliśmy na TYM cornerze, podbijacie sobie i tak wyszło że dostaliście pierwszy raz wpierdol, gdy wam się to BW skończyło naładowaliście sobie HP szarlotkami i gdzieś spierdoliliście. Było tak ze 3 razy i za każdym razem to MY byliśmy na tym cornerze, za każdym razem wychodząc z napierdalanki bez BW. Żadnego płaczu nie było, sramy na tego Teca. A co do GodModa nie wiesz czy wiesz ale żeby kogoś trafić należy złapać odpowiednie synchro, także ten. "Zjebany jesteś" O MÓJ BORZE, ON MNIE OBRARZA!!!!!!! NA screenie widać jak pisałeś o czytaniu SC rules: Także wy całość zaczęliście. Dziękuję. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// niech admin sobie sprawdzil logi postaci Maddox Shaquille///dykta
 20. Tak było, nie zmyślam. I z miejsca napiszę od gracza dykta, bo ma blokadę konta: Podpis. Z jakąś godzinę marnie nas prowokowali, po każdym BW ładowali HP i wracali po 10 minutach 3 razy pod rząd
 21. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: arjel Powód nałożenia kary: MK Konto, na które została nałożona kara: boroNa10 (http://ls-rp.net/user/129858-borona10/) Wyjaśnienie: Witam, na samym początku chciaĺbym życzyć wam, wszystkim użytkownikom Wesołych i pogodnych świąt, spędzonym w rodzinnym gronie. A samej ekipie życzę tego by wkońcu liczba graczy online osiągała trzycyferkową liczbe. Przejde do rzeczy, nie zajmując cennego czasu. Dwa dni temu dostałem banicje, za mk. Nie ma co kręcić bajek że mama se chciała zagrać na 3 multikontach. To byłem ja, sam nie wiem czemu je tworzyłem, chyba z nudy. Nieważne, jest mi wstyd i w tym jakże wielkim dniu licze na to że Ty, jak i moje zwierzaki przemówią dosyć dobrą nowiną. Może mam za duży kocert życzeń, ale warto próbować...Proszę życzliwie o przymknięcie oka, i odblokowaniu mojej postaci Kevin Phone która jest aktualnie moją najważniejszą postacią. Oczywiście nie żądając za wiele zgadzam sie na wszelki zamiennik kar. Jeszcze raz wszystkiego dobrego! A teraz uciekam, pomagać rodakom w przygotowaniu tej ważnej dla wszystkich chwili. Aktualny adres IP (dotyczy banów): Wrzucam za tego osobnika, gdyż ma blokadę pisania i nie mógł sam wrzucić.
 22. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Chrystian Powód nałożenia kary: Banicja Konto, na które została nałożona kara: Duracell Wyjaśnienie: Odczekałem 2 tygodnie od napisania poprzedniego wniosku. W tym czasie miałem głębsze przemyślenia o tym co zrobiłem i wiem, że nie powinienem tego robić. Więcej się to nie powtórzy. Aktualny adres IP (dotyczy banów): -
 23. Gdyż gram tu od dłuższego czasu, po raz pierwszy złamałem regulamin, a chyba każdy zasługuje na drugą szansę. Tak jak mówił papież "Nie lękajcie się", bliźniemu trzeba dać szansę, to jak z psem domowym. Jeśli raz Cię ugryzie, powiesz mu, że tak nie wolno wtedy się nauczy. Jestem Twoim psem, przyjąłem pouczenie, znam swoją winę, moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Ale nie chce iść do piekła, bo piekło jest dla grzeszników, tak jak pan Jezus powiedział. A na tym serwerze fajnie jest, jeszcze jak. Dlatego, proszę "Nie zatwardzajmy serc, gdy słyszymy krzyk biednych. Starajmy się usłyszeć to wołanie. Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki." Ja dziś jestem takim zagubionym samotnikiem, bez dachu nad głową. Gdyż mym dachem był ten serwer.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...