Skocz do zawartości

Duracell

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Kontakt

 • Discord Duracell#6978

Ostatnie wizyty

Wyświetleń
 1. dawaj 10k za budynek 

  1. Duracell

   Duracell

   zastanowię się

  2. mathelusz

   mathelusz

   sraj hajs

 2. Duracell

  Beverly Star

  * 22.12.2019r. Kawiarenka wzięła udział w świątecznym jarmarku, gdzie przekazała pewną kwotę na zbiórkę charytatywną.
 3. Duracell

  Beverly Star

  * Z okazji zbliżających się świąt do Beverly Star trafiły specjalne Ciastka z cynamonem po $20. Cały zysk z ciastek zostanie przekazany po imprezie charytatywnej w Hakael na pomoc osobom, które ucierpiały w wypadkach komunikacyjnych. Właścicielka zobowiązała się przekazać dwukrotność wartości ze sprzedanych ciastek.
 4. Duracell

  Beverly Star

  * Do godziny 19 w centrum można spotkać dwie dziewczyny rozdające pyszne cukierki z okazji Halloween. A w samym lokalu można je dostać do niedzieli.
 5. Duracell

  Beverly Star

  * Od dzisiaj w lokalu można usłyszeć muzykę, która uprzyjemni spędzany tam czas.
 6. Duracell

  Beverly Star

  * Kawiarenka znalazła się w przewodniku Haul
 7. Duracell

  Beverly Star

  * Pracownikiem tygodnia został Steven Carter, otrzymał on premię w wysokości $10.000. Rekrutacja ciągle otwarta.
 8. Duracell

  Beverly Star

  * Lokal pod rękami nowej właścicielki wraca powoli do żywych.
 9. (Logo design by Kevoldihno) Kawiarenka założona w maju 2018 roku przez znaną reżyser z tytułem Honorowego Obywatela miasta Los Santos- Veronicę Stiles, zaś w lipcu 2019 roku lokal został przekazany w ręce Lisy Owsley. Skromnych rozmiarów lokal znajduje się na Beverly Avenue, naprzeciw cieszącej się popularnością pączkarni. Słynny z szerokiej oferty deserów i napojów biznes wydaje się świetnie prosperować i wabić wielu mieszkańców czy turystyów zwiedzających światowej sławy Aleję Gwiazd. Niewielka, lecz profesjonalna kadra pracownicza składająca się wyłącznie z młodych, pracowitych osób wydaje się być kluczem do sukcesu lokalu.
 10. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: reksio_variacik Powód nałożenia kary: "Nie nadajesz sie do gry, ochlon." Konto, na które została nałożona kara: Duracell Wyjaśnienie: Siema, czas na ochłonięcie to mi chyba minął ze dwa dni temu Aktualny adres IP (dotyczy banów):
 11. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: kindybal Powód nałożenia kary: zbedne posty w dziale skarg Konto, na które została nałożona kara: dykta Wyjaśnienie: potrzebuje mozliwosc postowania do wrzucania ssow, nic wiecej. Aktualny adres IP (dotyczy banów):
 12. Zgadnij kto pierwszy zaczął pisać o rozpoczętej wojnie? Tak, to ty! "Nie sprzedam gnata byle jakim czarnuchom z Crystal"
 13. Nigdy nie działałeś pod wpływem adrenaliny? No tak, pewnie nawet broni w ręku nie trzymałeś. Jakbyśmy chcieli typowo w was wlecieć to byśmy się w was wjebali wozem albo zeskoczyli z dachu od tyłu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...