Skocz do zawartości

cobbos

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  848
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana cobbos w dniu 18 czerwca

Użytkownicy przyznają cobbos punkty reputacji!

3 obserwujących

Kontakt

 • Discord cobbos#1772

Ostatnie wizyty

Wyświetleń
 1. Rodney Calleway to podstarzały hipis mieszkający samotnie na stromych wzgórzach tuż przed prawie wymarłym hrabstwem Whetstone. Jest posiadaczem kilku gospodarstw na wybrzeżach niewielkich miasteczek, hoduje konopie indyjską, jest narkotykowym entuzjastą - pali marihuanę i używa halucynogennych narkotyków takich jak: LSD, grzyby halucynogenne czy peyote. Jest ogromnym zwolennikiem teorii spiskowych, między innymi całe wnętrze jego przyczepki było przez jakiś czas wyłożone folią, gdyż uważał, że rząd potrafi kontrolować jego myśli poprzez satelity. Głęboko wierzy w UFO i w nadprzyrodzone istoty pozaziemskie. Odnosi się kilkoma wiarami, jest świetnym mówcą i uwielbia przedstawiać innym swoje spostrzeżenia i historie, które często są wymysłem jego lekko schorowanej psychiki. Utrzymuje kontakt z szamanami z gór Whetstone, inspiruje go ekstaza i należy do kilku organizacji masonerii. Jest w więzi ekstatycznej z istotami nadludzkimi i duchami swoich przodków. Calleway pojawia się sporadycznie i niespodziewanie w mieście Los Santos. Przyjeżdża tam najczęściej na zakupy, lub w odwiedziny ze swoją rodziną. Podczas pobytu w mieście wygłasza swoje poglądy podobnie jak w mediach społecznościowych w których zbiera coraz większą popularność. Jest bardzo intrygującym człowiekiem, ma za sobą także przeszłość kryminalną i przestępczą. Okradał sklepy i gospodarstwa, miał nieudolne próby rabunków hackerskich na banki i organizacje charytatywne. Dzięki internetowi można utrzymywać z nim stały kontakt, bez problemowo spotyka się także ze swoimi czytelnikami i wielbicielami. Postać jest postacią epizodyczną, zachęcam do interakcji z nią.
 2. mam nadzieje, że podobał się epizod.
 3. Jeśli chodzi o takie zachowanie, to nie łamie ono regulaminu serwera. Gracz ma pełne prawo zagrać właśnie w taki sposób. Jesteś nieznajomą osobą, pojawiasz się na south central pierwszy raz, nie wzbudziłeś ku dilerowi zaufania i bez dyskusji możesz się spotkać z takimi reakcjami w grze. Środowisko przestępcze jest pełne młodych gangsterów i aroganckich ćpunów, którzy w realizmie mogą Ci zrobić krzywdę za to, że źle się na nich spojrzałeś - szczególnie jeśli rozmawiamy o gangach ulicznych.
 4. cobbos

  Gamemasterzy - ogólna dyskusja

  Jeśli chodzi o MGM to opiekunem jest @Magicznyv, który jak najbardziej spełnia się w tej roli i który nieomylnie dobiera odpowiednie osoby na te stanowisko (poza pojedynczymi wyjątkami). Sama propozycja z dodania /duty dla MGM'ów jest trochę niepotrzebna i bezsensowna - jest komenda /mgm, która pokazuje Ci listę małych gamemasterów dostępnych w grze. W większości przypadków ktoś udzieli Ci pomocy i zagra Ci wybrany epizod. Jeśli chodzi o listę graczy którzy są w tej 'ekipie', są to raczej kreatywne osoby z poważnym wachlarzem doświadczeń w Role Play - nikt z nas, małych gamemasterów nie uczy się grać, a fakt, że są tu osoby dość świeże na serwerze (kilka miesięcy) nie skreśla ich z tego, że nie potrafią dobrze grać. Bardzo błędnym zachowaniem jest automatyczne bagatelizowanie i skreślanie na starcie nowych graczy z którymi się nawet nie grało. MGM'i organizują sami epizody i to w ostatnim okresie bardzo dużo. Także spora część wszelakich eventów na serwerze (koncerty, wydarzenia i etc) są organizowane między innymi właśnie przez małych gamemasterów. Średnio kilka razy w tygodniu, albo nawet podczas jednego dnia pojawiają się epizody tworzone z własnych inicjatyw. Dla przykładu wczorajsza strzelanina na El Coronie, konflikt z organizacją @SStug w którą zaangażowani byli także LSPD i LSFD. Takich akcji jak ta wspomniana jest masa, tylko, że nie każdy ma świadomość, że gra właśnie z MGM'em. Nikt też nie nadużywa swoich mocy, wszystkie dostępne nam komendy, przywileje, pojazdy itp. są wykorzystywane tylko i wyłącznie do gry jako MGM. Jeśli ktoś nie przestrzega regulaminu, to szybko są tego efekty.
 5. cobbos

  Hrabstwa San Andreas

  PS. dodałem małe poprawki.
 6. cobbos

  Przystanki Autobusowe

  businessman.
 7. cobbos

  Przystanki Autobusowe

  Większość poradników kieruje do nowych graczy, tak samo i ten. Jeśli ktoś jest pierwszy raz to nie orientuje się gdzie co jest, mimo, że wydaje się to być logiczne. Ten temat pokazuje tez, gdzie dokładnie ulokowane są przystanki. Nie jest to na siłę pisane, bo mam teoretycznie dużo innych rzeczy do roboty. Dla nowych osób na serwerze, nawet rzeczy które dla nas wydają się głupie mogą być istotne i pomocne. Poza tym - połowę tych screenów miałem, bo potrzebowałem ich jakiś czas temu do projektu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...