Skocz do zawartości
BAŁWAN 2020

v3rso

Moderator serwera
 • Liczba zawartości

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Gamescore

  114 384
 • Premium

  10-01-2022

O v3rso

 • Tytuł
  potężny sierżant
  • Discord v3rso#6107

Ostatnie wizyty

9 238 wyświetleń profilu

10 obserwujących

 1. v3rso

  Zgłoszenia - Balony 2020

  Wszystkie zgłoszenia wpisane.
 2. v3rso

  Feedback - start

  Żadna wolność słowa nie jest ograniczona ale ten temat to nie jest miejsce na wylewanie złości czy próbę zemsty na kimkolwiek z graczy/ekipy. Jeżeli ktoś ma zażalenia do kogokolwiek i uważa, że nie powinien robić tego co robi to ma od tego dział skarg, a nie dyskusje.
 3. v3rso

  Feedback - start

  Każdy następny bezpodstawny najazd na innych graczy lub ekipe będzie kończył się miesięczną moderacją bo zapomnieliście chyba o przeznaczeniu tego tematu. Jest specjalny dział nazywający się SKARGI i to w nim możecie zgłaszać swoje wątpliwości o ile są poparte argumentami bo póki co to w większości są to jakieś śmieszne próby zemsty lub pozdjazdu.
 4. Mówisz coś o mnie i o jakiś pseudolach gdzie totalnie mnie nie znasz, a nasza gra ograniczała się do kilku razy bo nie miałem zamiaru więcej z Tobą grać xD Dla twojej informacji w obecnej frakcji przeze mnie nie zostało zmienione praktycznie nic, wszystko działa tak jak działało za poprzednich liderów i @Raltez może to potwierdzić.
 5. Zacznijmy od tego, że zostałeś teleportowany po rozmowie z graczem, który twierdził, że zrobiłeś krzywą akcję. Sprawdziłem logi, zobaczyłem, że faktycznie wbiłeś mu BW pojazdem więc teleportowałem Cię by to wyjaśnić na co Ty już wyleciałeś do mnie z agresją ("kurwa jebana mac oddawaj moje duty na taksowce kurwa zaraz wam wyjebie"). Przez całą akcję gdy starałem się to wyjaśnić mieszałeś się w zeznaniach bo najpierw mówiłeś, że nikogo nie uderzyłeś pojazdem i byłeś tego przekonany, później jednak mówiłeś, że może uderzyłeś, a na końcu jeszcze raz zmieniłeś zdanie. Otrzymałeś karę za to co było
 6. ok @Aj_Love_It_Pompa bedzie chyba premia świąteczna
 7. Ogólnie cała akcja była mega krzywa, mam wrażenie, że bardzo chaotyczna. Ani jedna strona nie zachowała się w dobry sposób ani druga. Nie powinno dojść do żadnego NJ mimo tego, że można potraktować to jako akcje dynamiczną to powinno się ją uprzedzić odpowiednią narracją na /me. Po pierwsze skardze jak i w logach nie ma dowodu na NJ, a po drugie tak jak wspomniałem cała akcja była krzywa więc po prostu zostanie cofnięta. @jungleboy następnym razem poprzedź taki czyn odpowiednią narracją i nie graj co chwile /sprobuj bo nie jest ono miarodajne w momencie kiedy Twoja postać jest słabsza od innyc
 8. pierwszy, wesołych świąt wszystkim
×
×
 • Dodaj nową pozycję...