Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

GeorgeTak

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 045 wyświetleń profilu
 1. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: hippo Powód nałożenia kary: cheater, odwalanie Wyjaśnienie: siedziałem na g i jechałem z ziomeczkami, dostałem bana za powyższe. Chciałbym tu dalej pograć, prosze o unbana. Minęły 2 tygodnie od pierwszej apelacji.
 2. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: hippo Powód nałożenia kary: cheater, odwalanie Wyjaśnienie: siedziałem na g i jechałem z ziomeczkami, dostałem bana za powyższe. Chciałbym tu dalej pograć, prosze o unbana.
 3. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: hippo Powód nałożenia kary: cheater, odwalanie Wyjaśnienie: siedziałem na g i jechałem z ziomeczkami, dostałem bana za powyższe. Chciałbym tu dalej pograć, prosze o unbana.
 4. Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Hippo Powód nałożenia kary: cheater, odwalanie Wyjaśnienie: siedzialem w bobcacie na g i nagle posypaly sie bany za cheatera i odwalanie, nie czitowalem nigdy i nie wiem o co cho
 5. co ty się prujesz, że strzelali z dachów, zamiast od razu reagować ze swoimi niezgodnościami to i tak się strzelasz, widocznie nie przeszkadzało ci to w tamtym momencie i po dostaniu bw postanawiasz się zespinać o to.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...