Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

Lacazette

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  395
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Discord
  Szowik#7501

Ostatnie wizyty

7 868 wyświetleń profilu
 1. Jeśli chodzi o crackhouse to nie ma co się dziwić, że szybko zostały odstawione w kąt. Dostaliśmy skrypt, który jest nielogiczny, bezsensowny i z grą IC to ma nie wiele wspólnego. Gracze wbijają tam na trzy minuty przed pełną godziną, uzbrojeni jakby szli na Afganistan i zamiast jakiejkolwiek interakcji IC stoją kurwa przez trzy minuty wcelowani prosto w drzwi po czym wychodzą, często z sprzedanymi 20 gramami narkotyku, z całego kilograma który z sobą przytargali. Chyba nie tak to powinno wyglądać? edit: Zresztą sam fakt, że gang X wbija na terytorium gangu Y, żeby opchnąć towar jest po prostu komedią.
 2. ogromny props dla was za wkład pracy, fajnie to wyszło! poprawiłbym jedynie mieszkania na środku idlewood, według mnie ich działki są za duże, albo zbyt puste.
 3. Co w przypadku, gdy moja postać stara uratować się znajomego z BW1. Jednak nie udaje się to w przeciągu 10 minut i osoba poszkodowana przechodzi w stan BW2? Co ja mam wtedy odgrywać? I co ma odgrywać osoba poszkodowana?
 4. Lacazette

  Karminowy Kazuar

  powiedzcie proszę, że to jakiś przedwczesny bait na pierwszego kwietnia. czy tylko dla mnie to nadal jest w chuj nielogiczne i przede wszystkim głupie? edit: to co chcecie wprowadzić, może mieć tylko i wyłącznie zastosowanie przy akcjach typu drive-by. w innych sytuacjach to jest jakaś abstrakcja. w ogóle komu przeszkadzał poprzedni system bw, żeby go zmieniać?
 5. * Kingsley zakupił kalendarz, zaznaczył w nim daty najbliższych chemioterapii.
 6. * Kingsley przesłuchał album, szczególną uwagę zwrócił na kawałek pt. "King", który kierowany jest do niego. Podjął decyzję o chemioterapii i podziękował komu należy.
 7. * Spropsował kawałek w wiadomości prywatnej.
 8. Lacazette

  Sektor cywilny

  Według mnie jednym wyjściem jest właśnie całkowita czystka, bo nic innego tej spierdolonej gospodarki już nie naprawi. Mieliśmy już przecież podwyżkę cen samochodów, i co? Było to odczuwalne może przez pierwszy tydzień, zakładam że w tym przypadku będzie tak samo i po pięciu/sześciu tygodniach wszystko wróci do normy. Niestety, trzeba pomyśleć też o graczach, którzy traktują swoją postać jako swoje drugie ja i nie w są w stanie się z nią rozstać. Poruszyłem wczoraj temat całkowitej czystki na discordzie i sporo osób opowiedziało się, że w przypadku czystki rezygnują z gry na tym serwisie. Także czystka jest mocno ryzykowna, ale to chyba naprawdę jedyna opcja aby naprawić miesiące zaniedbań.
 9. Lacazette

  Sektor cywilny

  Pomagałem kiedyś przy organizacji gal TFC i ogarnięcie takiej gali jest naprawdę problematyczne. Wymaga to wkładu naprawdę wielu osób, zaczynając od organizatora, komentatora, sędziego, zawodników i kończąc na osobie która ściągnie zawodnikom bw. Wystarczy, że jedna osoba się wykruszy i już pojawiają się problemy. Organizacja takiej gali to też spore ilości gotówki, dla chociażby zawodników. Na administrację w tej kwestii rzadko kiedy było można liczyć, nie raz musieliśmy czekać po 2-3 tygodnie na wycenę gali żeby wypłacić pensję zawodnikom. Nie wspomnę, że wyceny były co najmniej śmieszne i ledwo starczało na wynagrodzenia, nie mówiąc już o zysku którego nie było wcale. Osoby grające w branży muzycznej potrafiły wyciągnąć więcej za jedną nutę, niż my za galę poprzedzoną kilkoma konferencjami prasowymi. Mniejsza już o to, problemem są też zawodnicy. Mało kto był zainteresowany grą profesjonalnego fightera, ale jeśli już ktoś się znalazł to bardzo szybko mu się to nudziło. Przez co byliśmy zmuszeni do brania na gale centrumów, bo nie było innego wyjścia. Oglądanie walk było też nudne dla osób z zewnątrz i zazwyczaj na widowni podczas main eventu, zostawał sam Tyr Lykke.
 10. Lacazette

  Wośp 2020

  jakieś ciuszki od kasi paradis, bo z logiem lsrp to przypał chodzić
 11. Akurat na tym filmiku chuja widać według mnie. Najlepiej widoczne było to podczas ucieczki przed innym graczem, gdzie ganiali się po całej arenie. Jacobek momentalnie oddalił się od przeciwnika i zapierdalał niczym CJ w singlu. Ostrzeżenie! (dodane przez: Hassha) <Niezwiązany, niepotrzebne, jak koledzy wyżej.>
 12. Cześć, startujemy z ligą nielegalnych walk. Więcej informacji poniżej, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w projekcie. https://ls-rp.net/topic/161901-fight-club/?fromsearch=1
 13. Cześć, startujemy z ligą nielegalnych walk. Więcej informacji poniżej, serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w projekcie. https://ls-rp.net/topic/161901-fight-club/?fromsearch=1
×
×
 • Dodaj nową pozycję...