Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

yesterek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Discord
  .yesterday#3682

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. * N. Stanford otrzymała jeden z zegarków sportowej kolekcji NS Jewellery od L. Duran, który dumnie nosi podczas porannego biegania po plaży Santa Maria Beach.
 2. * .. zamknięciu głównej drogi na Alei Gwiazd (W. Vinewood) z powodu przejazdu kolumny z: karawanem pogrzebowym, reprezentacji rządu oraz organizacji porządkowych. Całość łączy się z pogrzebem burmistrza Stevena Williama Billingsa, który zginął przy wybuchu nieopodal Vice Casino. Mieszkańcy będą mogli obserwować wydarzenie z chodników, które znajdują się przy tym odcinku. Zakazany został całkowity wjazd pojazdów, mając na względzie bezpieczeństwo przejazdu oraz jego prawidłowy przebieg. Ulica zostanie ponownie otwarta do użytku zaraz po zniknięciu ostatniego z pojazdów.
 3. yesterek

  Roleplay w 2018 roku

  jeśli to żart na prima aprilis to polecieliście o dzień za wcześnie
 4. * Michael Evans jest zawiedziony tym, że jego idol odwołał koncert, jednakże wspiera go na twitterze postami typu: - Wracaj do zdrowia! #TYRLYKKE - #ZDROWIA #TYRLYKKE
 5. ((jesteś wręcz śmieszny, nikt mi nie zabrania tak pisać i skończ już, gangsterka czeka, bye.))
 6. * J. Gordon zwyczajnie zaśmiała się widząc ten post, ponieważ uważa, że Randall Blackwell to zwykła ciota, nie facet.
 7. yesterek

  Noah Mils (FAEVVY, double v)

  * Pojawiły się odpowiedzi na profilu J. Gordon. * Media z rana będą informowały o potyczce internetowej pomiędzy Gordon a Milsem.
 8. * J. Gordon wpłaciła na konto artysty $20.000. ((zrobie to jutro, bo ide spac))
 9. * Wszystkie obelgi w stronę Jessicy Gordon zostają natychmiastowo zgłaszane oraz po czasie usuwane ze znanych portali, aplikacji społecznościowych. ((snapchat, facebook itd.))
 10. * Na profilu J. Gordon pojawił się wpis dot. koszulek.
 11. * J. Gordon zakupiła biały T-Shirt, ponieważ podobał jej się wzór.
 12. * J. Gordon będąc czarnoskórą osobą, raczej nie zamierza jeść tych płatków.
 13. * J. Gordon polubiła utwór swojej przyjaciółki.
 14. * J. Gordon jest dumna ze swojej przyjaciółki oraz cieszy się, że niedługo wyruszy wraz z nią w trasę po Stanach Zjednoczonych. * Po drodze zakupiła ona pięć egzemplarzy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...