Skocz do zawartości

Aj_Love_It_Pompa

Moderator serwera
 • Liczba zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Gamescore

  3 934
 • Premium

  Nie posiada konta premium

O Aj_Love_It_Pompa

 • Tytuł
  General Interiormaker
 • Urodziny 12.12.1995
  • Discord AJ_LOVE_IT_POMPA#1867

Ostatnie wizyty

5 344 wyświetleń profilu
 1. *Evelyn Nunn zostawiła like i ogląda teledysk popijając wino w swoim ogrodzie. Jest zachwycona udziałem swojego męża w klipie Rosey'a.
 2. Dziękuję Wam wszystkim za te miłe słowa, staram się jak tylko potrafię pozdrawiam!
 3. **Na Stronie Internetowej pojawił się wpis** Przedstawiamy Projekt pierwszego Apartamentu w naszym wieżowcu. Pierwszy mieszkaniec tego apartamentowca już odebral klucze.
 4. * Evelyn kupiła w prezencie dla męża PS5 razem z grą 2k21 Shrimps Edition.
 5. Copacabana - kameralny bar założony w 2017 roku, umiejscowiony przy przy West Vinewood, Aleja Gwiazd. Przeznaczony głównie dla lokalnych celebrytów i całej wyższej sfery, głównie z San Andreas, aczkolwiek każdy mieszkaniec jest mile widziany i nie będzie traktowany gorzej. swoim asortymencie posiada wysokiej klasy wytrawne alkohole oraz nietuzinkowe przekąski. Pierwotnym i ostatnim właścicielem był DJ Watson, natomiast po wydarzeniach z 2 maja 2020 roku, drogą rozmów, władze miasta wyprzedały budynek dla Phillipe Charpentiera i Jimmy'ego Nunna. Bar położony jest na otwartym powietrzu, a atmos
 6. Crystal Development Company; świetnie utrzymujące się przedsiębiorstwo, utworzone biuro projektowe przez niejaką Evelyn Crystal. Stawiała swoje pierwsze kroki w mieście Los Santos. Zdecydowała się założyć przedsiębiorstwo, które w głównym założeniu zajmuje się projektowaniem mieszkań, apartamentów itp. Biuro projektowe od początku działa z jedną firmą budowlaną która realizuje projekty dla swoich klientów, oferując przy tym wysokie usługi - a dzięki stałej współpracy z firmą budowlaną mogą szczegółowo precyzować swoje usługi, oraz w sposób właściwy dbać o jakość wykonywanych usług. Oferta
 7. * * Evelyn Crystal zakupiła preorder i przesłuchała kawałek z Nunnem popijając lampkę wina w barze na dachu swojego apartamentowca.
 8. *Na stronie internetowej pojawił się wpis: Crystal Development Company postanowiło otworzyć swój apartamentowiec pod nazwą Crystal Apartments. Oferujemy apartamenty wysokiej klasy, starannie dobieramy wystrój wnętrza do potrzeb naszych klientów. Dajemy naszym mieszkańcom możliwość relaksu oraz zaczerpnięcia odrobiny zabawy w dobrej atmosferze w nowym lokalu Copacabana, która znajduje się na dachu naszego Apartamentowca. Informacje na temat kupna apartamentu pojawią się niebawem.
 9. *Na stronie internetowej pojawił się projekt nowego lokalu Copacabana:
 10. **Na stronie internetowej pojawił się projekt Sali do Koszykówki**
 11. **Na stronie internetowej pojawił się projekt Areny Sztuk Walki**
 12. * Na stronie internetowej pojawił się wpis: Dzięki podjętej współpracy z Grow Up Development Company powstał projekt holu Hotelu STAR.
 13. **Na stronie internetowej pojawił się projekt Galerii Sztuki**
 14. **Na stronie internetowej pojawił się projekt recepcji Centrum Sportu**
 15. **Na stronie internetowej pojawił się projekt pływalni**
×
×
 • Dodaj nową pozycję...