Skocz do zawartości

Knapek

Developer
 • Liczba zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Gamescore

  7 500
 • Premium

  11-12-2022

Zawartość dodana przez Knapek

 1. Nick na forum: Knapek Identyfikator na Discord: Knapek#6781
 2. * Madison kupiła jeden egzemplarz w sklepie.
 3. Kolejny raz informuje graczy, że istnieje lepsze rozwiązanie czyli skarga na discord/pw forumowe do liderów frakcji. Bo zasadność skargi musimy ocenić, a łatwiejsza komunikacja jest oczywiście na komunikatorze.
 4. Laptop? no to karta graficzna jeśli masz podwójna to procesor graficzny np. Nvidia się zepsuł, spróbuj odpalić sampa na wbudowanym procesorze graficznym. Klikasz prawym przyciskiem myszy i uruchom z procesorem graficznym.
 5. To już wina systemu, a nie moja. Nie wpierdalam do Jaila jeśli ktoś nie gra shitu i tak samo robią gracze mojej frakcji i nie tylko Powtarzam, że to IC się odnosi, a więc skoro twoja postać nie potrafi słuchać IN Character to obrywa, w ameryce nie zastosowanie się do polecenia skończyć się może podobnie szczególnie jak pojazd stoi na terenie działań departamentu a przed nim stoi funkcjonariusz, a ty wsiadasz i chcesz go odpalić pomyśl logicznie. Skoro polecenie zostało wydane inne.
 6. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy funkcjonariusz podlega kontroli wydziału wewnętrznego - skarga do lidera - rozpatrzenie czy popełnił błąd - czy jest to błąd IC czy OOC - wyciąganie wniosków - informacja zwrotna.
 7. Dalej uważam, że to gierka IC i nie ma co tego wynosić na forum możesz wnieść pozew IC i na tym kończę [00:26:30] Ryan Sinclair mówi (radio): A95, poprawka 10-2 do kod6a, code3. [00:26:39] Rashad Myers mówi: BOŻE KOLEJNA! [00:26:55] Elias Bahogwerhe mówi: Odejdźcie! [00:26:56] (( {FFFFFF}VeeD{FDAE33} [59]: ?? )) [00:26:58] Kiliano Pardon mówi: Nikogo tam nie ma. [00:27:01] Rashad Myers mówi: Czemu? [00:27:02] Thomas Royce mówi: ODEJDŹ OD NIEGO! [00:27:03] Madison Regan krzyczy: Odsuń sie!! [00:27:06] Rashad Myers mówi: ZAGRAŻAM CI? [00:27:13] Kiliano Pardon mówi: My postronni! [00:27:15] Ki
 8. Zgodnie z interpretacja przepisów In Character: §4. Podmiot, który utrudnia pracę funkcjonariuszowi publicznemu może zostać zatrzymany w areszcie od 24 do 72 godzin.(( 3h )) §1. Podmiot posiadający nielegalną broń palną tj. niezarejestrowaną, kradzioną, nabytą na czarnym rynku, lub też materiały do niej, albo nieodpowiednią ilość środków odurzających (nie wliczając kannabinoidów), może zostać ukarany grzywną od 3000 do 5000$ i/lub karą aresztu do 6 m-cy. Przedmioty będące powodem rozprawy podlegają przepadkowi. (( 3h )) §2. Osobnik, który dokonał kilku wykroczeń, przestępstw, a miały one
 9. Odniosę się do skargi, dostałeś dwójeczkę za twoją grę Zgodnie z tym, że OOC Spicky Ciebie nie zna i nie ma z Tobą nic wspólnego to tylko i wyłącznie chodzi o gierkę IC. Podjechałem na akcje jako druga jednostka i widziałem co twoja postać odpieprzała skoro dostałeś jasne polecenie IC to wplątałeś w to czat /b. Skończyło się na bw z twojej strony i gówno pytaniach na /do, także za postawę twojej postaci IC oraz zachowanie otrzymałeś areszt na stopniu 2. Więc skargę uznaje za niezasadną i proszę jakiegoś supportera czy osobę rozpatrującą o rozwiązanie tej sprawy, gdyż akcja potoczyła się w pełn
 10. Knapek

  Klawisz SPACJA w grach

  ustawienia klawiatury i reagowania na przyciski? możliwe po prostu, że jest to wina reakcji przycisku na nacisk. W word,www działa ona z naciśnieciem, a w grach w większości przypadków z puszczeniem klawisza.
 11. Możemy o tym porozmawiać PW na forum lub discord.
 12. https://www.mediafire.com/file/72by4vb08kgb5ly/gta3img.rar
 13. [00:27:09] ** Odell Margiela padł trupem. [00:27:14] PANIC BUTTON: Ian Crow. Pozycja została oznaczona na radarze. [00:27:21] ** Odell Margiela leży potrącony na ziemi. Jeśli nie został postrzelony to /me wyjaśnia nawet ze nie był w stanie wykonać tych czynności.
 14. Gracze frakcji także nie chcą tego dogrywać twierdząc, że po tym jak byłeś skuty to i tak zjebałeś z radiowozu w kajdankach i do tego pomógł Ci kolega, który nie wiadomo czy wybił szybę czy w końcu przestrzelił zamek. Dodatkowo po 2 magazynkach z M4.
 15. Nick oskarżającego: Knapek Nick oskarżonego: polaBOSSPowód napisania skargi: ucieczka od interakcji z LSPD, ogólnie kiczowate zagranie cwaniactwo. Dowody rzeczowe [screeny, filmiki, chatlogi itp.]: Na idlewood około 00:10 wytworzyła się strzelanina i ów osobnik wraz z drugim kolegą został rozstrzelany przez LSPD, jako że jednostek EMS nie było na serwerze odegraliśmy ich na /do i Panom zostało zdjęte BW. Zostali załadowani do radiowozu i jeden z naszych oficerów poinformował ich na /do, że drzwi są zablokowane. Nagle rozpętała się druga strzelanina, która spowodowała, że oficerowie oddali
 16. Co napad jest ta sama sytuacja przygotowani do strzelania do PD na freezie drzwi, który występuje. W przypadku skarpety nie dziwie się, że postąpił tak, a nie inaczej. Dobrze, że zagrał, że w ogóle jest postrzelony bo z tego co czytam skoro wszedł i został postrzelony na freezie to tak jakbyście wykorzystywali bugi gry do grania na własną korzyść, co zdarza się na co dzień w 3/4 napadów. I kiedy to gangster zostanie poszkodowany pojawia się skarga, a jakoś LSPD potrafi to załatwić z administratorem w grze. Skoro na /duty był Chytrus w akcji uczestniczył Djabeu i był jeszcze Hippo. To nie wiem
 17. Knapek

  Częste crashe

  Niepoprawne wczytywanie się obiektów lub pojazdów. Jest możliwe, że podmianki, które maja zainstalowane to powoduje coś z 0.3DL skoro ja gram na czystym GTA i crashe zminimalizowały się do 0. Pardon miało być "sampowe" słownik telefonu.
 18. Knapek

  Częste crashe

  Invalid objects/vehicle/vehicle components. Także coś u Ciebie sampowo.
 19. Knapek

  gta sie nie uruchamia

  Na początku zobaczyłbym czy GTA SA nie jest odpalone z procesem graficznym, którego nie ma :>
 20. Knapek

  map editor nie działa

  Jako administrator i zgodność spróbuj.
 21. Dziwnym trafem byłem świadkiem zdarzenia. Nie da się ukraść pojazdu frakcyjnego z powodu takiego, że jest blokada przed każdą bandycką jazdą osoby bez uprawnień. Gracz po zauważeniu mojego radiowozu zaczął wsiadać randomowo jako pasażer z tyłu dwa razy i dopiero za trzecim udało mu się przejść z pasażera przedniego na fotel kierowcy. Na co pozwala RC Mod, nie musi to być sobeit ale fakt, że nielegalna modyfikacja.
 22. Napisz na discord będzie łatwiej jak wyjaśniamy rozwiązanie napiszemy tutaj.
 23. Modyfikacje lub coś posiadasz? Dzieje się to tylko na Lsce?
 24. Usuń folder cache w GTA Sa User Files/Samp i ponownie pobierz obiekty.
 25. Knapek

  Problem z widescreen fix

  Pasek hp to wina sampa 0.3DL, który gdy masz modyfikowany radar tworzy nowy pasek hp. Zaś włącz ustawienie widescreen w ustawieniach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...